بازی سنتر کلاب (متفاوت بازی کنید)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خیلی هزینه کردی داداش ،.. هیچوقت هزینه ی سیستماتم در نمیاری

یعنی دست کم بین 3 تا 5 سال کار تو اوج و رونق نیاز داری تا فقط هزینه سیستمات در بیاد ، ... تا اونوقتم دیگه سیستمات که هیچ، خراب هم نشده باشن از رده خارجن یعنی به روز کردنش دباره همون خرج رو داره و میره برا 5 سال بعد و ....

15 ساله گیم نت دارم ،... دادا اینکه تو گیم نت زیاد هزینه نمی کنن نه به خاطر نداریه ... به خاطر اقتصاد قضیه هست / مثلا هدفون گرون بذاری هدفون گرونت خراب میشه ...

توی ایران به 3 دلیل گیم نت خرج خودش رو هیچوقت در نمیاره

1- سرانه ی درآمد پایین ملت ... از زمان جنگ گفتن ما الان پول تو دستمون نیست 1 دهم حقوقتون رو میدیم عوضش بنزین و نون و نیازای اساسی رو به یک دهم قیمت دستتون می رسونیم ، .. بعد جنگم بهشون مزه کرد ادامه دادن

2- ساعت کاری ... در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان این کار شناخته شده نیست در صنفش ، .. و ساعت کاری رو مثل سوپری براش تا 12 شب گذاشتن ... در حالی که بخوای فول درآمد داشته باشی باید فول تایم باشی ... شابانه روز

3- تفکیک جنسیتی .... در ایران بر خلاف سایر نقاط جهان دختر و پسر قاطی نمی تونن بیان گیم نت ،.. یعنی از نظر شاخص جمعیتی هر جا بزنی همون لحظه ی اول تراکم جمعیت مخاطبت نصفه ، .. بر خلاف سوپری و ... / حالا از انگیزه و جاذبه های دیگر مختلط بودن که باعث افزایش درآمد میشه هم بگذریم که شما نخواهی داشت

یعنی اگر نرخ جهانی ساعتی 1.5 تا 3 دلار متوسطشه شما زیر 1 دلار خواهی گرفت ولی از نظر هزینه ی خرید وسایل و ... همون پرداخت های دلاری در کشور های دیگه رو داری و بلکه به دلیل تحریم ها و .... بیشتر هم داری ... مخاطب کمتر هم داری
مشکلات اینترنت و فرهنگی و اجازه ی پدر مادر ها و ... هزار تا چیز دیگم داری

در کل خدا بیامرزدت جوون خوبی بودی روانتو که بعید می دونم ولی روحت شاد
سلام و روزت بخیر
داداش شما چجور گیم نت داری بودی که ملت جوری هزینه کردن که اینجوری میگی هزینه هاش در نمیاد !!!
من الان گیم نت دار سراغ دارم ماهی 200 میلیون تومن داره در میاره اونم خالص
چند ساله گیم نت دارم و میدونم گیمر ها چی میخوان همین الان به صورت آزمایشی داریم کار میکنیم جای خالی نداریم
اینترنت 80 مگابیتی گرفتم برای مغازه با پینگ عالی بچه ها دارن آنلاین بازی میکنن کیف میکنن
امید بخدا کار دکور کامل شد افتتاحیه رسمی هم اینجا عکساشو میگذارم
در ضمن محیط ما اتفاقا خانوادگی هست و روزانه چند تا خانواده میان اونجا بازی میکنن و محیطی کاملا مفرح هستش و مغازه رو دارن به بقیه معرفی میکنن

gamenetsimorgh

کاربر سایت
Apr 19, 2023
12
سلام و روزت بخیر
داداش شما چجور گیم نت داری بودی که ملت جوری هزینه کردن که اینجوری میگی هزینه هاش در نمیاد !!!
من الان گیم نت دار سراغ دارم ماهی 200 میلیون تومن داره در میاره اونم خالص
چند ساله گیم نت دارم و میدونم گیمر ها چی میخوان همین الان به صورت آزمایشی داریم کار میکنیم جای خالی نداریم
اینترنت 80 مگابیتی گرفتم برای مغازه با پینگ عالی بچه ها دارن آنلاین بازی میکنن کیف میکنن
امید بخدا کار دکور کامل شد افتتاحیه رسمی هم اینجا عکساشو میگذارم
در ضمن محیط ما اتفاقا خانوادگی هست و روزانه چند تا خانواده میان اونجا بازی میکنن و محیطی کاملا مفرح هستش و مغازه رو دارن به بقیه معرفی میکنن
فرمودید چند ساله گیم نت دارید...
پول این سیستمارو از گیم نت داری درآوردید ؟ ... خیر
به هزینه های شما در اقتصاد می گن "هزینه ی غرق شده" .... کار گیم نت همیشه شمارو امید وار می کنه که اگه هزینه ی بیشتری بکنی درآمد بیشتری داری ،... بله گیم نت رو وقتی اولش میزنی هی شلوغ میشه و درآمدش خوبه بخش سرگرمی همینه اما...

اینطور نیست که هی بهتر بشه ، .. اگه نگاه کنی فروش فیلم ها هم هفته ی اولش بیشترین فروش رو دارن و هی کمتر میشن ... برا همینه که سیرک و سرگرمی ها هم قدیما دائم در سفر بودن چون این یه کاریه که به مرور بدتر میشه ن بهتر

کاش زودتر با یه آدم کار کشته مشورت می کردی کسی که حداقل یه دهه توی کار بوده باشه و سردی گرمی شو چشیده باشه همه ی فصل هاشو زندگی کرده باشه کرونا و قعطی اینترنت و دزدی و دعوا و هزار داستانشو دیده باشه .. ولی اینکه یه پولی هم جهت مشاوره ازت می گرفت ارزش داشت ... من خودم کسی مشورت می گیره برا این کار ازش یه 400- 500 تومنی حق مشاوره می گیرم که کمه کم براش 400-500 ملیونی کار می کنه ... ما خودمون با تجربه به دست آوردیم که گرون ترین درسه ، .. حتی توی خرید چه مدل هدفون و موس بگیر تا ...

بگذریم ...

خلاصه اینکه چون شما به این کار علاقه داری هی برای نجاتش هزینه ی بیشتر می کنی و اینم یه وضعیت شناخته شده ی اقتصادیه که اگه کنجکاو بودی دونبالش برو ببین اصطلاحش چیه و تهش چیه

فرمودید سراغ دارید جایی که 200 ملیون در ماه درآمد داره ... درآمد خالص ، ... یه حساب سر انگشتی بفرمایید چند تا سیستم داره و ساعتی چند میده و چند ساعت کار می کنه درآمدش براتون در میاد

گیم نت یه کار محلیه LAN لوکال اریا نتورک ... شما یه سری مشتری ثابت پیدا می کنی به مرور که بر پایه اینا اقتصادت می چرخه ...

برای اینکه زیاد بازی می کنن مشکل پول پیدا می کنن و مجبوری قیمتو بیاری پایین براشون ... چون اگه یارو خداتومن پول داشت سیستم می خرید ... با همون قیمت پایین هم هر روز توی وسوسه ی سیستم خریدن برای خودشه که دیگه گیم نت نیاد

یه عدشون زده میشن یه عدشون میرن سربازی ازدواج کار دانشگاه ، تغییر سرگرمی و ...

چرا اوایل شلوغه و شلوغ تر میشه ؟ ... چون اولش که یه چیزی میاد همه میان ببینن چ خبره یه تستی بکنن .... بعد به مرور اوضاع عوض میشه ، .. بین اینا آدم دزد هست معتاد هست زورگو و هزار جور مشکل دار هست آدمی که پدر مادرش مشکل داره هست آدمی که پول نداره و تو رفیقاشو و همبازی های پارک و خیابونشو ازش گرفتی هست ...
خلاصه هزار جور دو دوزه میشی که ن راه پیش داری نه پس ... دقیقا انگار نشستی روی اره

خیلی هنرمند باشی بتونی این ریزش رو کمش کنی نه اینکه جلوشو بگیری .... هزار موقعیت هست که همین الان می تونم برات تعریف کنم که 1 ماه نتونی جواب بدی چیکار می کنی توی اون موقعیت مثلا یارو دیدی از دخلت پول دزدیده هزار سناریو برات تعریف می کنم که هر کاریش کنی آخرش تف سر بالا میشه !

مغازه مال خودته یا اجاره ایه ؟

خلاصه نمی خوام نا امیدت کنم .... اما واقعیت هارو بدونی بهتر تصمیم می گیری برای زندگیت ، .. اما این شغلیه که اکثر کسایی که واردش می شن که کم هم نیستن بعد از 6 ماه تا یک سال و نیم گذاشتنش کنار .... مگه عشقشو داشته باشن و این براشون مهمتر از درآمد و دردسر هاش باشه

به کاری پر هزینه پر زحمت و کم درآمد تشریف آوردی که در همه ی دنیا بهش می گن نان استیبل ، .. یعنی روش حساب نکن

خواستی به وبلاگ ایباش (یه گیمنتی قدیمی و پر سابقه) سر بزن .. من از زمانی که یه وبلاگ داشت باهاش مکاتبه داشتم یکی از قدیمی های اینکار توی دنیاست eBash Video Game Centers الان خیلی گنده شده eBash Game Center

بهتره نسبت به کاری که می کنی واقع بین باشی ، ... نمی گم سمت این کار نیا ... می گم بدون چیه بعد سمتش بیا ... این چیزایی که اینجا نوشتی نیست

اینا آرزو های قبل از شروع کاره ... من خوشحالم این حرکت رو زدی عشق می کنم با گیم نتت ... ولی بهت به عنوان یه خیر یا یه فعال اجتماعی یه آدمی که یه حالی به بقیه داده نگاه می کنم .. نه اون بیزینس منی که توی ذهنته

آخرین ویرایش:

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
فرمودید چند ساله گیم نت دارید...
پول این سیستمارو از گیم نت داری درآوردید ؟ ... خیر
به هزینه های شما در اقتصاد می گن "هزینه ی غرق شده" .... کار گیم نت همیشه شمارو امید وار می کنه که اگه هزینه ی بیشتری بکنی درآمد بیشتری داری ،... بله گیم نت رو وقتی اولش میزنی هی شلوغ میشه و درآمدش خوبه بخش سرگرمی همینه اما...

اینطور نیست که هی بهتر بشه ، .. اگه نگاه کنی فروش فیلم ها هم هفته ی اولش بیشترین فروش رو دارن و هی کمتر میشن ... برا همینه که سیرک و سرگرمی ها هم قدیما دائم در سفر بودن چون این یه کاریه که به مرور بدتر میشه ن بهتر

کاش زودتر با یه آدم کار کشته مشورت می کردی کسی که حداقل یه دهه توی کار بوده باشه و سردی گرمی شو چشیده باشه همه ی فصل هاشو زندگی کرده باشه کرونا و قعطی اینترنت و دزدی و دعوا و هزار داستانشو دیده باشه .. ولی اینکه یه پولی هم جهت مشاوره ازت می گرفت ارزش داشت ... من خودم کسی مشورت می گیره برا این کار ازش یه 400- 500 تومنی حق مشاوره می گیرم که کمه کم براش 400-500 ملیونی کار می کنه ... ما خودمون با تجربه به دست آوردیم که گرون ترین درسه ، .. حتی توی خرید چه مدل هدفون و موس بگیر تا ...

بگذریم ...

خلاصه اینکه چون شما به این کار علاقه داری هی برای نجاتش هزینه ی بیشتر می کنی و اینم یه وضعیت شناخته شده ی اقتصادیه که اگه کنجکاو بودی دونبالش برو ببین اصطلاحش چیه و تهش چیه

فرمودید سراغ دارید جایی که 200 ملیون در ماه درآمد داره ... درآمد خالص ، ... یه حساب سر انگشتی بفرمایید چند تا سیستم داره و ساعتی چند میده و چند ساعت کار می کنه درآمدش براتون در میاد

گیم نت یه کار محلیه LAN لوکال اریا نتورک ... شما یه سری مشتری ثابت پیدا می کنی به مرور که بر پایه اینا اقتصادت می چرخه ...

برای اینکه زیاد بازی می کنن مشکل پول پیدا می کنن و مجبوری قیمتو بیاری پایین براشون ... چون اگه یارو خداتومن پول داشت سیستم می خرید ... با همون قیمت پایین هم هر روز توی وسوسه ی سیستم خریدن برای خودشه که دیگه گیم نت نیاد

یه عدشون زده میشن یه عدشون میرن سربازی ازدواج کار دانشگاه ، تغییر سرگرمی و ...

چرا اوایل شلوغه و شلوغ تر میشه ؟ ... چون اولش که یه چیزی میاد همه میان ببینن چ خبره یه تستی بکنن .... بعد به مرور اوضاع عوض میشه ، .. بین اینا آدم دزد هست معتاد هست زورگو و هزار جور مشکل دار هست آدمی که پدر مادرش مشکل داره هست آدمی که پول نداره و تو رفیقاشو و همبازی های پارک و خیابونشو ازش گرفتی هست ...
خلاصه هزار جور دو دوزه میشی که ن راه پیش داری نه پس ... دقیقا انگار نشستی روی اره

خیلی هنرمند باشی بتونی این ریزش رو کمش کنی نه اینکه جلوشو بگیری .... هزار موقعیت هست که همین الان می تونم برات تعریف کنم که 1 ماه نتونی جواب بدی چیکار می کنی توی اون موقعیت مثلا یارو دیدی از دخلت پول دزدیده هزار سناریو برات تعریف می کنم که هر کاریش کنی آخرش تف سر بالا میشه !

مغازه مال خودته یا اجاره ایه ؟

خلاصه نمی خوام نا امیدت کنم .... اما واقعیت هارو بدونی بهتر تصمیم می گیری برای زندگیت ، .. اما این شغلیه که اکثر کسایی که واردش می شن که کم هم نیستن بعد از 6 ماه تا یک سال و نیم گذاشتنش کنار .... مگه عشقشو داشته باشن و این براشون مهمتر از درآمد و دردسر هاش باشه

به کاری پر هزینه پر زحمت و کم درآمد تشریف آوردی که در همه ی دنیا بهش می گن نان استیبل ، .. یعنی روش حساب نکن

خواستی به وبلاگ ایباش (یه گیمنتی قدیمی و پر سابقه) سر بزن .. من از زمانی که یه وبلاگ داشت باهاش مکاتبه داشتم یکی از قدیمی های اینکار توی دنیاست eBash Video Game Centers الان خیلی گنده شده eBash Game Center

بهتره نسبت به کاری که می کنی واقع بین باشی ، ... نمی گم سمت این کار نیا ... می گم بدون چیه بعد سمتش بیا ... این چیزایی که اینجا نوشتی نیست

اینا آرزو های قبل از شروع کاره ... من خوشحالم این حرکت رو زدی عشق می کنم با گیم نتت ... ولی بهت به عنوان یه خیر یا یه فعال اجتماعی یه آدمی که یه حالی به بقیه داده نگاه می کنم .. نه اون بیزینس منی که توی ذهنته
پدر خودم قدیم کلوپ داشت زمان میکرو سگا خودمم از ۹۵ گیم نت دار بودم شرایط کار رو اطلاع دارم و چیزی که باعث میشه گیم نت رونق داشته باشه بروز بودن دائمی بازی های شما و آنلاین بازی کردن مشتریاست
گیم نت همیشه یک ساقی میخواد که بقیه رو تشویق به بازی کنه
خود من همیشه توی گیم نت بچه ها رو میارم توی بازی با اینکه فقط جهت سر زدن به مغازه اومده بودن ولی با بگو بخند کردن میان و مشغول بازی میشن
توی این چند سال من یک نفر سیگاری یا اراذل راه ندادم و خدا رو شکر مشکلی هم نخوردیم
بعد یک موضوعی که هست توی این تورم مملکت دو سال دیگه همه چیز چند برابر پس دغدغه سرمایه ندارم
ضمنا یک سر به گیم نت های تکاف و ولکانو و rog بزن ببین گیم نت یعنی چی
سیستم هاشون بکوب پر هستش با اینکه چند سال هستن دارن فعالیت میکنن
کافیه سیستم هات خوب باشه و کار خوب بزنی مشتری از سر و کله مغازه بالا میره
مغازه ما هم یک مغازه بزرگ و حالت شهربازی داره اداره میشه که با تنوع زیاد بازی سعی شده همه قشر مخاطبی رو جذب کنه
ما کار خودمون رو میکنیم بقیه اش دست خداست که روزی رو اون میرسونه

gamenetsimorgh

کاربر سایت
Apr 19, 2023
12
پدر خودم قدیم کلوپ داشت زمان میکرو سگا خودمم از ۹۵ گیم نت دار بودم شرایط کار رو اطلاع دارم و چیزی که باعث میشه گیم نت رونق داشته باشه بروز بودن دائمی بازی های شما و آنلاین بازی کردن مشتریاست
گیم نت همیشه یک ساقی میخواد که بقیه رو تشویق به بازی کنه
خود من همیشه توی گیم نت بچه ها رو میارم توی بازی با اینکه فقط جهت سر زدن به مغازه اومده بودن ولی با بگو بخند کردن میان و مشغول بازی میشن
توی این چند سال من یک نفر سیگاری یا اراذل راه ندادم و خدا رو شکر مشکلی هم نخوردیم
بعد یک موضوعی که هست توی این تورم مملکت دو سال دیگه همه چیز چند برابر پس دغدغه سرمایه ندارم
ضمنا یک سر به گیم نت های تکاف و ولکانو و rog بزن ببین گیم نت یعنی چی
سیستم هاشون بکوب پر هستش با اینکه چند سال هستن دارن فعالیت میکنن
کافیه سیستم هات خوب باشه و کار خوب بزنی مشتری از سر و کله مغازه بالا میره
مغازه ما هم یک مغازه بزرگ و حالت شهربازی داره اداره میشه که با تنوع زیاد بازی سعی شده همه قشر مخاطبی رو جذب کنه
ما کار خودمون رو میکنیم بقیه اش دست خداست که روزی رو اون میرسونه
درود بر پدرت ، .. خوب موقعی زده بوده
ازش نپرسیدی چرا جمع کرد ؟
نگفتم مشکل نحوه ی مدیریت شماست ، .. عرض کردم کار و کشوری که این کار رو توش انجام میدی ! .. ، راجع به چیزایی که صحبت کردیم نمی خوام تکرار کنم ... خصوصا اینکه می فرمایید خودتون شرایط کار رو خبر دارید

فقط چند نکته :

فرمودید تکاف ، ولکانو و rog
ظاهرا در جریان نیستید که بعضی از این عزیزان اسپانسر داشتند ، .. یعنی مثلا msi و asus میان می گن این سیستم های مارو بذار ملت بیان اینجا استفاده کنن حال کنن برن محصولات مارو بخرن ... با این وجود بازم ببین قیمتاشون رو ، ...

با همین قیمتا هم سیستماشون رو چند وقته به روز نکردن .... به عنوان مثال تک آف ما 3 سال پیش که می داد ساعتی 25 رفته بودیم پیشش (5 نفر بودیم) برا هممون جا بود .... در تمام بخشاشم جا بود هم وی آی پی هم ... یعنی اونطورام بکوب پر نبود ، ... اونوقت کارت گرافیکاش سری 10 انویدیا بود .. الآنم بعد چند سال حتی سوپر وی آی پیاشو که کرده ساعتی 65 تومن همون سری 10 انودیاست ، .. خب اگه درآمدش خوبه و مثلا ماهی 200 ملیون سود خالصه و این حرفا چرا ارتقا نمی ده

عرض کردم خدمتت موضوع نداری نیست ، ... اقتصاد قضیه است وگرنه همون تکاف تو فروشگاش 4090 هم گذاشته

شما فرمودید سری 30 گذاشتی دیگه ؟ خب حالا بعد 5 سال اگه تونستی از درآمدت سری 80 بذاری حرفت درسته و ما گیم نت دار نبودیم

مخلصات اورانیوم

• Like
Reactions: catzack

catzack

عضو جدید
Jul 19, 2023
2
دوستان لطف کنن بگن دوست دارن توی گیم نت چه بازی هایی بازی کنن ممنون میشم
من یک سری بازی آنلاین گذاشتم
مثل فورتنایت پابجی کانتر کال آف فوتبال و...
هم روی pc هم ps5
باز اگر بازی خوبی میشناسید معرفی کنید ممنون میشم
Apex Legends
League of Legends
Rainbow Six Siege
Rocket League
Valorant
World of Tanks​

• Like
Reactions: ortegoli

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
واقعا آرزو میکنم موفق باشی رفیق و هوای ملت رو داشته باشی
و فقط یک درخواست ازت دارم . محیط رو سالم نگه دار این خیلی مهمه
من بدترین خاطره زندگیم در 12 سالگیم از رفتن به کلوپ گیم برام اتفاق افتاد که از اون روز دیگه پام به هیچ کلوپ گیمی باز نشد

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
خدا کنه این پروژه ات بگیره.
واقعا شبیه Passion Project رویایی هر گیمریه

جشن افتتاح کی میشه ما هم بیاییم؟
داداش دارم ردیف میکنم ببینم کی برگزار کنیم
ممنون از لطف شما و تمامی دوستان

• Like