بازی سازید | سبک و نام بازیتون + کلیاتی از آن ؟

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
سلام به همه ی عزیزان بازی سنتری

توی این تایپیک شما دو مورد رو باید ذکر کنید ، فرض کنید یک بازی ساز هستید و میخواهید یک بازی بسازید در واقع این اولین بازی ای هست که می خواهید بسازید و توان

کافی رو برای ساخت آن دارید حــــــــــــال :

1- نام بازی خود را چه می گذارید ؟

2- سبک بازیتان را چه می گذارید ؟

(+ 3 - می توانید بخشی از داستان و شخصیت ها و یا کارهای کلی که در نظر دارید را نیز بنویسید :d )

هدفم از این تایپیک شاید به خیلی جزئی و شاید اصلا انجام نشه اما می تواند در حالتی به خلاقیت ذهنی هر یک از ما برای بازی سازی کمک کند . :)

امیدوارم تایپیک خوبی باشد لطفا همراهی کنید دوستان ....

پیشاپیش ممنون

آخرین ویرایش:

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
من بازی بسازم بازی رستم رو میسازم :D
اسمش رو میزارم رستم وارد میشود : نبرد اشکبوس قسمت اول :D
سبکش که معلومه دیگه :D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
من این موضوع رو خیلی مرور کردم تو ذهنم
اسم بازیم " پاییز " ـه
و اول سکانس بازی هم توُ بیابون هست، البته با این تفاوت که اونجا سرعت نور خیلی کمتر از حد معموله و " صوت " بالاتر از حد معمول یعنی اگه یه نفر از راه دور به شما شلیک کنه
شاید بعد از تیر خوردن صداشو بشنوی و تازه بعد از اون تصویر تیر زدن طرف مقابل رو
موضوعش هم در مورد شخصیه که 20 بچه داره ( هر کدوم هم از یک کشور ) و همه اونهارو آدم کش می کنه بجز یکی که ناخواسته در بچگی از دستش در میره ( البته این اطلاعات رو اول بازی نداری )
وقتی اون یه بچه بزرگ میشه پدرش پیداش می کنه و به 19 بچه دیگه میگه باید اونو بکشید و این پسر کشور به کشور می چرخه و با هرکدوم از برادرهای خودش می جنگه بدون اینکه بدونه

من واسه این داستان یه دفتر 200 برگ پر کردم اما ولش کردم..
اول بازی هم نقش اصلی بر روی یه نیمکت تو ایستگاه اتوبوس نشسته و پاییز هم هست برگا رو زمین، و خونی که ازش میره..

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
سرقت بزرگ ماشین:تهران
شخصیت اصلی هم اسمش محمود قلی هست که از مناطق دورافتاده لرستان یا ایلام یا بلوچستان(سه شخصیت عین gta:d) پامیشه میاد تهران که برای خودش اسم و رسمی به پا کنه و پولدار شه که سر همین موضوع وارد کارای خلاف میشه و
یه dlc هم براش میسازم که شخصیت اصلیش افغانی باشه.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
این همیشه تو ذهنم بود.
اسمش مثلا musical road
یه بازی ریسینگ.اما کمی عجیب تر.NFS HP رو تصور کنید.بازی DEF JAM ICON (یه بازی رزمی بود که محیط اطراف نسبت به ضرب و بیس اهنگ،عکس العمل نشون میدادند).
حالا در این بازی ماشین عکس العمل نشون میده.مثلا متناسب با موسیقی،سرعت نجومی پیدا میکنه و یا روی زمین سر می خوره و یا واسه یه لحظه از رو زمین بلند میشه و خودشو میکوبه به زمین . حالا در این حالت کنتزل ماشین سخت میشه و این هنر ماست که ماشین رو جمع و جور کنیم.
فرض کنین این مسابقه گروهی هم باشه.اوج لذت:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ما هم یک بازی داریم می سازیم
متاسفانه فعلا با flash دارم شروع می کنم
سبکش هم اگر خدا بخواد یک چیزی شبیه به اون یارو کاماندو که دستش قطع شده بود می سازم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
چند وقتیه ایده یه Action Adventure اومده به ذهنم ، بازی تم حماسی داره و موجودات سوپرنچرالی زیادی هم توی بازی حضور دارن ( شیاطین ، خون آشام ها ، خدایان قدیمی و ... )

داستان خوبی هم به ذهنم رسیده :D اکثر انسان ها کشته شدن ، دنیای توی هرج و مرجه ، موجودات مختلف سر حکمرانی به زمین با همدیگه درگیرند و انسانها این وسط دارن بهای این جنگ بزرگ رو میدن. شخصیت اصلی با 4 نفر دیگه سفر میکنه و هدف اولیه شون زنده موندن و پیدا کردن مکانی امنه.

البته در طول داستان قضیه خیلی پیچیده میشه و کشت و کشتار داخلش زیاده ( اونم از نوع دراماتیک ) خلاصه داستان تاریکی داره :D

اسم هنوز براش انتخاب نکردم ولی شاید یه چیزی توی این مایه ها باشه : Blessed Curse یا Holy Curse

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
ما هم یک بازی داریم می سازیم
متاسفانه فعلا با flash دارم شروع می کنم
سبکش هم اگر خدا بخواد یک چیزی شبیه به اون یارو کاماندو که دستش قطع شده بود می سازم

چرا متاسفانه!؟!؟
فقط میتونم بگم آفرین نهایت تلاشت رو بکن:-bd
موجودات سوپرنچرالی زیادی هم توی بازی حضور دارن ( شیاطین ، خون آشام ها ، خدایان قدیمی و ... )

موجودات مختلف سر حکمرانی به زمین با همدیگه درگیرند و انسانها این وسط دارن بهای این جنگ بزرگ رو میدن

That Sounds DMC to me:-"
راستی من یه Survival Horror خیلی توپ هم به ذهنم رسیده،با داستان،کاراکترها و اتمسفر خیلی متفاوت8->
از این تیریپ ادامه دارها مثلاً در حد 7 قسمت$-)
اما این یکی اسم نداره،:(اما کاراکترهاش مشخصه پلاته اصلی کار هم به همچنین
فقط میگم حیف که هیچیش اسم نداره :-<
کلاً من ایده تو کلم زیاد هست;;)

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
That Sounds DMC to me:-"
اتفاقا خیلی با DMC فرق داره :D بازی به شدت تاریک و جدیه ، مخصوصا شخصیت اصلی بازی خیلی آدم پیچیده اییه ( البته ناگفته نماند که یه برادر هم داره :-" )

تقریبا میشه گفت توی طراحی داستان و دنیای بازی از این سریال ها و بازی ها الهام گرفتم :

Flash Forward , Last Of Us , Castlevania , Devil May Cry , Supernatural , The Walking Dead , Uncharted , Naruto

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من همیشه می خواستم یه عنوان استراتژی حماسی درباره باطنیان و حسن صباح بسازم که توش بشه یه کشور رو تو پشت پرده اداره کرد!!:d
قسمتهای سیاست مداری بازی خیلی قوی و مهمترین قسمتشه!!:d

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خب چون من واقعا بازیساز هستم :d لینک میدم خود دوستان مشاهده کنن Professional Driver
البته این سبک و اسم و اینا همش به خاطر محدودیت های مالی و فنیه وگرنه خیلی علاقه به ساخت بازی با نام کورش کبیر دارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر