Professional Driver - راننده حرفه ای

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
سلام به همه دوستان گلم

خیلی مفتخرم که بازی در حال ساخت تیم که هم اکنون در حال طی کردن مراحل تولید هست را به شما دوستان معرفی کنم

نام بازی ( نسخه ایرانی ) راننده حرفه ای یا Professional Driver هست که توسط یک تیم 5 نفری ، بدون حمایت مالی و از طریق اینترنت در حال ساخت هست

برای ساخت بازی از Unity استفاده شده و شیدر بازی هم توسط تیم ارتقا پیدا کرده

اعضای گروه : کارگردان و داستان نویس ( خودم - تهران ) ، برنامه نویس ارشد ( ارومیه ) ، برنامه نویس شیدر و موتور رندر ( امریکا) ، برنامه نویس کمکی ( روسیه) ، مدلساز (تهران)

بازی برای 4 پلتفرم XBOX360 , PC , ANDROID , IOS منتشر خواهد شد ، ابتدا نسخه PC در ایران و بعدنسخه PC و XBOX360 در دنیا و بعد با میزانی تغییر برای دستگاههای همراه

احتمال سازگار شدن بازی با Kinect زیاد است

7orradvm80mwz034pk2.jpg

_________________________________________________________________________________________________________

میتوانید قسمت هایی از سیستم هندلیگ و گرافیک اولیه بازی را از این لینک دریافت کنید ( حجم 3 مگابایت - لینک MEDIAFIRE)

_________________________________________________________________________________________________________

تصاویر بازی ( نسخه آزمایشی ) :

fbfa7ddcfffe.jpg

c4bb406b3e7c.jpg

e73f687e5bc5.jpg

بازی بعد از 7 ماه انتظار از سوی بنیاد ملی به عنوان مد شناخته شد !

_________________________________________________________________________________________

تیم زیر فشار مالی زیادی قرار داره و تا الانش هم خیلی از بچه ها بدون دستمزد کار کردن تا به اینجا رسیدیم

منتظر نظرات شما هستم

_________________________________________________________________________________________

اپدیت مهر ماه 91

سیستم تخریب پذیری به بازی اضافه شد :

اپدیت دی ماه 91

دموی قابل بازی برای تست تخریب پذیری و سیستم هندلینگ

دانلود با حجم 73 مگابایت

اپدیت اسفند ماه 91

پروژه تا اطلاع ثانوی و تامین شدن هزینه های ساخت متوقف شد

آخرین ویرایش:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فوق العادست !!!
فقط یکم دیر منتشر می شه دیگه
اگر به ما بودجه بدن کار سریع تر پیش میره

همم ... منتظر آندروید ـش هستیم !
اتفاقا تیم ما هم خیلی علاقه مند هست که بازی روی اندروید منتشر بشه

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
دوستان اگر میتونید چند تا concept art هم طراحی کنید تا من دست خالی نرم بنیاد

یه مدل ماشین ایرانی مثل صمند هم احتیاج داریم ، هر چه سریع تر بهتر

r3min

کاربر سایت
Jan 8, 2009
455
نام
رامین
به شدت استقبال میشه :d هر چی بشه از آخر بهتر از سری های زپرتی NFS هستش :d
ولی من توصیه میکنم سراغ ساخت واسه pc و کنسول ها نرین چون ممکنه با بودجه کمی که گفتین دارین و پشتیبانی مالی ندارین بازیه اون چیزی که میخواستین نشه !
من توصیه میکنم بازی رو واسه گوشی های اندروید و یا ios عرضه کنین و یک بازیه با کیفیت و داستانی باحال رو تو گوشی های همراه شاهد باشیم که هم میتونه بازارهای داخلی رو جذب کنه و هم خارجی ها رو b-)
یک بازیه با کیفیت و برتر رو تو اندروید عرضه کنین بهتر هستش از یک بازیه بی کیفیت روی pc و کنسول ها ..
البته این نظر بنده بود:d

amir1365

کاربر سایت
Jul 20, 2006
73
نام
Mostafa
این بازی اگه قرار باشه فروش داشته باشه ، باید اول برای pc منتشر شه و بعد برای کنسول ها و در نهایت سیستم های موبایل.

چون تو ایران کسی پول واسه بازی موبایل نمیده ، اینو تجربه ثابت کرده ولی شاید در خارج از کشور بتونه...

با زپرتی دونستن سری های nfs دارید کار یه گروه حرفه ای رو زیر سوال میبرید ، هیچ تیمی نمی تونه با اون کیفیت و اون مهارت در ایران بازی های سبک racer بسازه.

salamkaka

کاربر سایت
May 18, 2007
520
نام
MoHaMmAD
از اون جایی قراره بر روی موبایل هم عرضه بشه احتمال موفق شدن بیشتر شده
خدا منه باگ نداشته باشه!!حسرت بازی وطنی بدون باگ تو دلمون موند

موفق باشید...

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
این بازی اگه قرار باشه فروش داشته باشه ، باید اول برای pc منتشر شه و بعد برای کنسول ها و در نهایت سیستم های موبایل.
بله دقیقا ترتیب انتشار به این صورته
البته ما چیزی برای از دست دادن نداریم ، بازی هر میزان فروشی داشته باشه باز هم برای ما سود حساب میشه
و با توجه به اینکه هدف اصلی ما بازار خارج از کشور هست احتمال موفقیت بیشتره

چون تو ایران کسی پول واسه بازی موبایل نمیده ، اینو تجربه ثابت کرده ولی شاید در خارج از کشور بتونه...
درسته
بازی بعد از آماده سازی برای دستگا های همراه بر روی apple store , android market قرار خواهد گرفت
با زپرتی دونستن سری های nfs دارید کار یه گروه حرفه ای رو زیر سوال میبرید ، هیچ تیمی نمی تونه با اون کیفیت و اون مهارت در ایران بازی های سبک racer بسازه.
ما تنها حریف خودمون رو بازی nfs میدونیم و باعث افتخار ماست که بتونیم بهش برسیم ( بقیه بازیهای ماشینی سبکشون با کار ما فرق میکنه )

خدا منه باگ نداشته باشه!!حسرت بازی وطنی بدون باگ تو دلمون موند
خوشبختانه هدف ما فقط پول نیست ، و از اول تمام بچه های تیم با هم قرار گذاشتیم بازی هر ضعفی داشته باشه نباید باگ داشته باشه
و از اون جهت که داریم از یک موتور آماده بسیار قدرتمند استفاده میکنیم مشکل زیادی بابت باگ نداریم
این یه مورد رو میتونم به همه دوستان قول بدم
( البته اگر بتونیم با این فشار مالی پروژه رو به اتمام برسونیم )

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
خیلی خوبه
از چه موتوری استفاده میکنین؟
مطمعنین روی کنسول هم عملی میشه؟
کار سختیه اخه هیچ کمپانی پشت سرتون نیست.شدنیه؟
با ارزوی موفقیت.:-bd

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
از چه موتوری استفاده میکنین؟
تو پست اول نوشتم unity
مطمعنین روی کنسول هم عملی میشه؟
بله ، چند ملیون هزینه داره که DEV KIT رو از مایکروسافت بگیریم که قراره از سود حاصله نسخه PC این کار انجام بشه
کار سختیه اخه هیچ کمپانی پشت سرتون نیست.شدنیه؟
برادر شدنی نبود که ما تا اینجا پیش نمیرفتیم
;)

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
فقط میتونم بگم باعث افتخارین

قربان شما

راستش بعد از چندماه هنوز هم باورم نمیشه ما داریم همچین چیزی میسازیم
آخه وقتی یه تیم کوچیک مثل ما میتونه تا این سطح بازی بسازه ، پس بقیه بازیساز ها با بودجه های میلیونی چرا انقدر سطح بازیهاشون پایینه !؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر