بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
بازیش باحاله:d
فقط چندتا سوال
1-این gold eagle چطوری بدست میاد؟؟
2-چطوری با بچه ها بازی کنم؟ ایرانیا
بیشتر با خارجیا بازی می کنم . میزنم to battele میره سرور پیدا می کنه . جوین میشم
1- باید بخری یا توی مواقعی که توی سایتشون اعلام میکنن مثلا برای مناسبتی هدیه میدن.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
خوب راهی واسه اپگرید نیست؟
بعضی ایتمها مثلا میگه 20 تا عقاب طلایی باد داشته باشی . کسی تونسته واسه یه جنگنده تسلیحاتشو اپدیت کنه؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
بازیش باحاله:d
فقط چندتا سوال
1-این gold eagle چطوری بدست میاد؟؟
2-چطوری با بچه ها بازی کنم؟ ایرانیا
بیشتر با خارجیا بازی می کنم . میزنم to battele میره سرور پیدا می کنه . جوین میشم
Gold که باید بخری اگه خواستی. یا از سایتشون دلاری میخری یا اگه نمی تونی ما واست اینکارو میکنیم.

مورد 2. قسمت چت که بزنی یه قسمتی داری به نام Squadrun . اونجا بچه هایی که آنلاین هستند می تونی باهاش چت کنی. هم دیگرو به یه Squad چهار نفره دعوت می کنه یه نفر. بعدشم همه با هم وارد یه بازی میشن اینطور داخل یه Squad.

خوب راهی واسه اپگرید نیست؟
بعضی ایتمها مثلا میگه 20 تا عقاب طلایی باد داشته باشی . کسی تونسته واسه یه جنگنده تسلیحاتشو اپدیت کنه؟
شما اگه پست منو دقیق تر بخونید میبینید که توضیح دادم واسه آپگرید . با بازی کردن RP بدست میارید که اونا واسه آپگرید کردن استفاده میشه.
کسی تونسته که ما اصولا واسه هواپیما هامون کامل آپگرید میکنیم. کاری نداره. با یه هواپیما که بازی می کنی فقط واسه اون باز میکنی. بازم میگم پست 374 رو بخون بهتر متوجه میشی.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان با اين اوضاع جديد اينترنت شماها راحت ميتونيد بازي كنيد ؟
من با PS4 هر يك دستي كه بازي مي كنم قطع ميشه از سرور ! بايد مودم خاموش روشن كنم تا درست شه !
كسي ديگه از اين مشكلات توي PC داره ؟

اقا سياوش منم از توي PS4 ميتونم بيام تا اسكادران ؟!

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
دوستان با اين اوضاع جديد اينترنت شماها راحت ميتونيد بازي كنيد ؟
من با PS4 هر يك دستي كه بازي مي كنم قطع ميشه از سرور ! بايد مودم خاموش روشن كنم تا درست شه !
كسي ديگه از اين مشكلات توي PC داره ؟

اقا سياوش منم از توي PS4 ميتونم بيام تا اسكادران ؟!
راستش نمی دونم PS4 با PC یکی هست اسکادران ها یا نه، یه تست بکن، از داخل منو ، اسکادران ، Persian Soldiers سرچ بزن. اگه اومد که یعنی می تونی ملحق شی

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام
اقا چند سوال فنی
خوب ما سیستم اپگرید دستمون اومد
حالا چندتا سوال
من با قوای زاپنی بازی می کنم
چند تا مشکل دارم:
1-چرا تا رگبار دشمن روم می افته ابکش میشم و جنگندم نصف میشه؟ ولی من که می خوام بزنمشون وقتی یه خشاب روشون خالی می کنم فقط دود می کنن؟؟؟؟؟؟ از برخورد تیرام بهشون مطمینم
2-راهی واسه جوین شدن به غیر از گزینه to battele هست که بری جاهای دیگه؟ تو قسمت custom battele که میرم و سرچ رو بر مبنی ارکید میزنم و بعد که ready میزنم میگه کشورتو از لیست فلان انتخاب کن . اصطلاحش یادم نیست . اگه کسی چیزی میدونه بگه

MmHv

کاربر سایت
Mar 28, 2014
362
نام
no one
سلام
اقا چند سوال فنی
حالا چندتا سوال
چند تا مشکل دارم:
1-چرا تا رگبار دشمن روم می افته ابکش میشم و جنگندم نصف میشه؟ ولی من که می خوام بزنمشون وقتی یه خشاب روشون خالی می کنم فقط دود می کنن؟؟؟؟؟؟ از برخورد تیرام بهشون مطمینم
2-راهی واسه جوین شدن به غیر از گزینه to battele هست که بری جاهای دیگه؟ تو قسمت custom battele که میرم و سرچ رو بر مبنی ارکید میزنم و بعد که ready میزنم میگه کشورتو از لیست فلان انتخاب کن . اصطلاحش یادم نیست . اگه کسی چیزی میدونه بگه
هوا پیما داریم تا هواپیما بعضی از هوا پیما ها سنگین هستن و توی توضیحاتشونم نوشته که هم قوی تر هستند و هم خیلی ضرح سنگین دارن و خوب سرعتشون کمتره
بعضی ها هم هستن هواپیما سبک هستن و سریع هستن اینا حالا بسته به سبکت داره دیگه....

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
هوا پیما داریم تا هواپیما بعضی از هوا پیما ها سنگین هستن و توی توضیحاتشونم نوشته که هم قوی تر هستند و هم خیلی ضرح سنگین دارن و خوب سرعتشون کمتره
بعضی ها هم هستن هواپیما سبک هستن و سریع هستن اینا حالا بسته به سبکت داره دیگه....

اینو که میدونم . موندم چرا رگبارای من قدرت تخریبشون ضعیفه!!!!
مدل هواپیمام fighter هست ولی مقابل هم سبکای خودش ضعیفه

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
توجه توجه :

درود به همه دوستان.
تعداد اعضای اسکادران Persian Soldiers به 70 نفر رسید.

با توجه به تعداد بالای خلبانان در اسکادران. تصمیم به این گرفته شد که داخل اسکادران ، Squad های 4 نفری تعیین کنیم. به این منظور که 4 نفر با همدیگر هماهنگ پرواز می کنند، و مانند یک Squad واقعی عمل کنند. هماهنگ و قدرتمند. برای این منظور ما نیاز به شناخت بیشتر از مهارت و سبک بازی شما داریم.

به همین بهانه، تصمیم داریم مسابقات داخلی برای Persian Soldiers در 2 نوع Arcade و Realistic battle بین اعضای اسکادران برگزار کنیم.

جایزه هایی هم برای نفرات اول تا سوم در هر دسته تعیین خواهد شد که به برندگان تعلق خواهد گرفت. (شامل پک های مربوط به بازی و Gold eagle ) خواهد بود.

و در پایان، 4 نفر برتر در هر سطح به عنوان Squad برتر اسکادران Persian Soldiers معرفی خواهند شد. که در مسابقات آینده رسمی War Thunder به عنوان تیم منتخب ما معرفی خواهند شد.

این مسابقات دوستانه خواهد بود. و هم تنوعی برای شماها ، آشنا شدن با همدیگر، یادگیری روش های حرفه ای مبارزه و لذت بردن بیشتر از این بازی را در بر خواهد داشت.

در صورتی که موافق این فرایند هستید این پست را Like کنید. معیار ما تعداد Like های شما خواهد بود.

• Like
Reactions: Mahdi_MM

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
سلام
اقا چند سوال فنی
حالا چندتا سوال
چند تا مشکل دارم:
1- شاید بخاطر پینگتون باشه
2- custom battle به شما RP نمیده.

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
سلام
اقا چند سوال فنی
حالا چندتا سوال
چند تا مشکل دارم:
الان چه هواپیمایی داری دقیقا؟
ببینید شما 2 مدل اسلحه دارید . یکی Machine Gun . که کالیبر 12 میلیمتری و 7 میلیمتری هستند اصولا. دقیقا مثل گلوله اصلحه معمولی فقط یه نرمی فلزی هست . خوب این اصلحه یه سری مزیتا داره ، مثلا وزن کل اسلحه کمه. وزن گلوله ها کمه . پس تعداد زیادی گلوله می تونید با خودتون حمل کنید. Rate شلیک بالایی دارند. ولی از طرفی آسیب کمی به هواپیما دشمن می رسونن.
مورد دیگه Cannon هست. که خوب دقیقا مثل گلوله های انفجاری ، چاشنی انفجاری دارند و دو سر پر هستند! یعنی خوب قسمت نرمی گلوله داخلش مواد منفجره داره. که خوب فوق العاده تخریب پذیرند. اتفاقا Cannon های ژاپنی خیلی قویند. مطمئنی که هواپیمات کنون داره؟
Custom Battle میتونی بری ولی هیچ امتیازی ثبت نمیشه! فقط واسه تمرین و دوئل خوبه !

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سلام اقا سیاوش
اقا مرسی بابت کمکات
من زاپن دارم بازی می کنم
1- D3A1
2- Ki-43-II
3- F1M2
4- Ki-61-I Ko
5- B5N2
اخری رو ولش کن . فقط بمب افکن هست

فعلا همشون ماشین گان هستن

این شماره 2 هش عجب چیزیه . ابکش می کنه . تا حالا خیلی باهاش جنگنده انداختم

آخرین ویرایش:

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
دوستان سوال

الان من يه HE 111 دارم ! توي قسمت CREW يه دونه به گانر هاي با تجربه !!! اضافه كردم و الان يه سري از مهارت هاي گانر هام منفي ميخوره و هر چي ميخوام بالاتر ببرم هر مهارتي رو باز هم منفي ميخوره مي گه به خاطر تعداد بالاي گانر هاته !!؟
اين جريانش چه جوريه و چه مدلي رفع ميشه ؟ الان من كلي سعي كردم دفت گانرهام رو ببرم بالا ولي 9 تا منفي ميخوره :|

يكي ديگه هم اين كه اون قسمت اخر بخش CREW كه الان يادم نمياد چي بود براي چيه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر