بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
)x)x

عهههههههههههه.هر دفعه رفتیم تو Realistic battle خوب شروع کردیم یه دفعه وسط بازی دیسکانکت میشیم.بعضی بتل های آرکید هم همین طوره.شما هم این مشکلو دارین؟؟؟؟؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
خب من هم دلو به دریا زدم و دارم بازی رو با لانچر dl میکنم ... دو ساعت دیگه تمومه ... #:-s

چندتا سوال از اساتید داشتم ، ممنون میشم اگر راهنمایی کنید :

- وضعیت پینگ چطوره ؟
- وضعیت سرور ها چطوره ؟
- عموماً سرور ها شلوغ هستند یا خلوت ؟

اینجور که بنده متوجه شدم 5 کشور داخل بازی هستند ... خودم بشخصه طرفدار شوروی و المان هستم ... اگر میشه لطف کنید به طور خلاصه نکات قوت و ضعف هر کشور رو مشخص کنید . به عنوان مثال کدوم کشور هواپیماهای سریع تری داره و...
خوش امدید به این بازی جذاب.
مطمئنم که از دانلودش پشیمون نمیشی فقط به شرط اینکه مثل بعضی از دوستان با 5 دقیقه بازی نتیجه گیری نکنی.
در مورد با موضوع پینگ همین 2 3 صفحه پیش سوال شد که جواب دادیم. مشکلی نخواهید داشت فکر کنم.
سرور ها هم وضعیت خوبی دارند ، اگه مشکل اینترنت ایران را در نظر نگیریم مشکلی در کل نیست .
هر وقت وارد بازی بشید 50000 هزار نفر داخل بازی هستند. سرور ها اصولا شلوغ ه . فقط قسمت Simulator کمی خلوته اونم چون سخته و طرفدارای خاص خودشو داره.
من شخصا آلمان رو پیشنهاد می کنم مخصوصا تویه پچی که داره میاد جت های روسی و آمریکایی برای آلمان هم گذاشتند . پس تویه لول های بالا هم مشکلی نخواهید داشت. روسیه هم هواپیماهای خوبی داره. سازندگان روس هستند و به روسیه حسابی میرسند متاسفانه!!!
در مورد با سوال آخرت لطفا این تاپیک را یه بار مطالعه کنید. اطلاعات کافی برای شروع وجود داره. در غیر این صورت هرجایی سوالی داشتید ما در خدمتیم.

پک تانک رو از کجا بخرم؟
ما برای بچه های ایرانی که امکان خرید مستقیم از سایت بازی ندارند ، ما خرید می کنیم که لینکش رو دوستون Haj Dobi گذاشت از این سایت : GameCloob.com

اقا دمت گرم . مرسی . کی اماده میشه؟

دوست عزیز بازی هواپیمایی دیگه باحال سراغ داری واسه دانلود؟؟

جدیدا بازی DOG FIGHT 1942 بازی کردم . خیلی باحال بودش
لینک تصحیح شد. مورد دوم خواهشا وقتی مشکل یا سوالی دارید کمی صبور باشید ما جواب گو هستیم حتما.

و در مورد با سوال شما.
اگر اهل شبیه ساز حرفه ای هستید در زمینه جنگ های هوایی جنگ جهانی دوم . بهترین و کامل ترین شبیه ساز سری IL-2 هست . که چندین نسخه داره:

IL-2 1946 که یه جواریی War Thunder از اون بازی گرفته شده. که خوب قدیمی هستش.

IL-2 Cliffs of Dover. که سال 2011 اومد بیرون. فوق العاده قوی و شبیه ساز کامل ه .

IL-2 Battle of Stalingrad که هنوز مرجله Alpha بازی هست و چند ماه دیگه بازی میاد . ولی با پرداخت 95 دلار می تونید وارد ورژن آلفا بشید و از الان بازی کنید. این یکی دیگه شاهکار خواهد بود.

من پیشنهادم IL-2 Cliffs of Dover هست. اگه راهنمایی در موردش خواستی من در خدمتم.
اون بازی که شما گفتید Arcade هست و نه شبیه ساز. War Thunder چندید برابر از اون بهتره.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سری IL-2 رو بازی کردم . زیاد حال نکردم . شبیه ساز فقط مدرن بازی می کنم . دنبال سبک ARCADE هستم .

داگ فایت که اصلا شبیه ساز نیست . ببند به رگبار بنذازه :d

دتبال یه چیزی تو مایه های همین سبک THUNDER WAR هستم . با کیفیت . جذاب و باحال .

حقیقتش دیگه خیلی کم حوصله شبیه ساز دارم

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
سری IL-2 رو بازی کردم . زیاد حال نکردم . شبیه ساز فقط مدرن بازی می کنم . دنبال سبک ARCADE هستم .

دتبال یه چیزی تو مایه های همین سبک THUNDER WAR هستم . با کیفیت . جذاب و باحال .
اگه دنبال Arcade میگردی که همین War Thunder بهترین گزینس . مطمئن باش به اندازه کافی سرگرمت میکنه.

واسه مدرن هم سری DCS World با ماژول های UH-1H و Flaming Cliffs 3 و A10C پیشنهاد میشه.

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اگه دنبال Arcade میگردی که همین War Thunder بهترین گزینس . مطمئن باش به اندازه کافی سرگرمت میکنه.

واسه مدرن هم سری DCS World با ماژول های UH-1H و Flaming Cliffs 3 و A10C پیشنهاد میشه.

پس بعد این چیزی تو سبک ارکید نیمده؟؟

مرسی از کمکت .

فقط یه چی دیگه . مدرن هلکوپتری ارکید چیزی سراغ داری جدید؟؟ غیر از THUNDER WOLVES

اقا سیاوش این نسخه افلاینش نمیاد؟

آخرین ویرایش:

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
پس بعد این چیزی تو سبک ارکید نیمده؟؟

مرسی از کمکت .

فقط یه چی دیگه . مدرن هلکوپتری ارکید چیزی سراغ داری جدید؟؟ غیر از THUNDER WOLVES

اقا سیاوش این نسخه افلاینش نمیاد؟
DCS World؟
خود این شبیه ساز Free هست. با یه SU-25T یا همون Fragfoot معروف بهتون میده, بقیه پک ها پولی هستش. که خوب DCS World هم حالت آفلاین داره هم آنلاین. از اسمش که معلومه ، کلا این کمپانی هر هواپیما یا هلی کوپتری که شبیه سازی میکنه همه با هم داخل یه محیط هستند. و هر کسی هر وسیله ای که تهیه کرده می تونه استفاده کنه.

من زیاد اهل Arcade نیستم. شبیه ساز هلیکوپتر موفق الان همین DCS World ، ببینی عاشقش میشه . من از ارکید سراغی ندارم الان .

DCS World ارکید نیست. آرکید ترینش Flaming Cliffs 3 هست که مثل همون Lock on قدیمی هست ولی تویه یه محیط مشترک با بقیه DCS بازا و خوب ورژن جدید اونه. بقیه ماژول هاش فوق شبیه سازه!!

آخرین ویرایش:

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
من اصلا سوالم مربوط به شبیه سازا نبود . مربوط به عنوان این تاپیکه . نسخه افلاینش خبر نداری میاد یا نه؟
war thunder
شرمنده اگه بد منظورمو رسوندم

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
من اصلا سوالم مربوط به شبیه سازا نبود . مربوط به عنوان این تاپیکه . نسخه افلاینش خبر نداری میاد یا نه؟
war thunder
شرمنده اگه بد منظورمو رسوندم
یه لحظه فکر کردم سوالتون در مورد اون بود. آخه حرف از مدرن بود! دشمنت شرمنده.

War Thunder بازی آنلاین هست و اصلا آفلاین نداره و نمی یاد . حتما باید به اینترنت وصل باشید واسه اجرا کردن بازی

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
سرعت 1 مگ جواب میده؟

راستی بچه ها بیشتر تو چه تیمایین؟ روس ؟ المان؟ زاپن؟ امریکا؟

کاش نسخه افلاینش بیاد :(

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
سرعت 1 مگ جواب میده؟

راستی بچه ها بیشتر تو چه تیمایین؟ روس ؟ المان؟ زاپن؟ امریکا؟

کاش نسخه افلاینش بیاد :(
بله با 1 مگابیت بر ثانیه هم می تونید بازی کنید.

آلمان !! ولی من که همه رو بازی می کنم! بازم آلمان! اصولا بچه ها بیشتر آلمان و روسیه بازی میکنند ! بازم آلمان!! آمریکا هم خوبه ! ولی بازم آلمان :d

نسخه آفلاین نخواهد اومد! اصل بازی بر اساس آنلاین ساخته شده! منتظرش نشین.

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
بله با 1 مگابیت بر ثانیه هم می تونید بازی کنید.

آلمان !! ولی من که همه رو بازی می کنم! بازم آلمان! اصولا بچه ها بیشتر آلمان و روسیه بازی میکنند ! بازم آلمان!! آمریکا هم خوبه ! ولی بازم آلمان :d

نسخه آفلاین نخواهد اومد! اصل بازی بر اساس آنلاین ساخته شده! منتظرش نشین.
نازیسم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر