بازی رایگان War Thunder

اطلاعیه:

برگذاری مسابقات War Thunder در بین ایرانیان عزیز:

برای اطلاعات بیشتر به پست شماره 564 مراجعه شود.

bf_x_lagg_1000_logo.jpg

آیا تا حالا بازی world of tanks بازی کرده اید این بازی هم شبیه War Thunder است ، کیفت بازی فوقلاده بالاست . و ماموریت ها خیلی زیبا و جالب است . از گرفت زمین یک منطقه گرفته تا بمباران تانک ها و زد هوایی های دشمن . مبارزات خیلی نفس گیر است . بازی کاملا رایگان و مثل جنگ تانکها هواپیما های آبگریتی زیادی داره هواپیما ها به چند قسمت تشکیل میشن که در آبدیت بعدی تاپیک گفته میشه .
لینک سایت برای ثبت نام و دانلود .

wt هواپیما های 5 کشور ژاپن ، آمریکا ، آلمان ، روسیه ، انگلستان دارا می باشد که بیشترین هواپیما را آلمان دارد .
هوا پیما ها به 3 قسمت تشکیل می شوند .

FIGHTERS

معمولا هواپیما های سبک وزن و سرعتی هستن که برای مقابله با هواپیما ها به کار میرود ، مانور این هواپیما ها خیلی زیاد است و به راحتی میتوانید در نزدیک کوها و ارتفاع ها کم مانور داد .

ATTACKERS و BOMBERS

اتکر ها و بمبرها هر دو دارای بمب های بزرگ برای زدن تانک ها و کشتی ها است ، فرق بمبر و اتکر فقط در مانورشون و جور انداختن بمب ها است . بمبر ها در ارتفاع ها خیلی زیاد میروند و جوری هستند که بعضی از هواپیما ها نمی توانند به اون ارتفاع ها برسند و قابلیت اتک از پشت هواپیما را دارد.
اتکرها مانور خوبی دارند و دارای بمب های معمولی و دریایی هستند . برای زدن هر بمب همیشه باید ارتفاع کم کنند و بمب بزنند . این نوع هواپیما یکی از سخت ترین هواپیما های این بازی هستند .

ا

Genre: Simulator / 3D / Online-only / Massively multiplayer

توضیحات :

سال: 2012
ژانر: شبیه ساز / 3D / کاربر در انجمن ها فقط / انبوه چند نفره
توسعه دهنده: سرگرمی Gaijin
ناشر: Gaijin سرگرمی
زبان: روسی + انگلیسی
بستر های نرم افزاری مورد نیاز: PC
نوع انتشار: مجوز
نسخه: 1.17.40.0
حجم: 1.08 GB (3٪ اضافه بهبودی)

حداقل سیستم مورد نیاز:
• سیستم عامل: ویندوز XP SP3، ویندوز ویستا، ویندوز 7
• پردازنده: اینتل پنتیوم 4 3200 مگاهرتز (یا معادل آن)
• RAM: 1024 MB
• ویدیو کارت: انویدیا جیفورس 7600 256 مگابایت یا آتی Radeon X1650 256 MB
• صدا سیستم: سازگار با مستقیم X 9.0 یا بالاتر
• هارد دیسک: 10 گیگابایت از فضای آزاد دیسک برای نصب و راه اندازی بازی

دانلود مستقیم بازی از سایت گیم کلاب

جهت دانلود این بازی به صورت مستقیم (در صورتی که با دانلود از طریق لانچر اصلی بازی مشکل داشتید) می توانید آخرین نسخه بازی را از سایت ما یعنی GameCloob.com ، به صورت مستقیم دانلود کنید.
فایلها در 7 پارت 1 گیگابایتی تقسیم بندی شده اند، که کافی است که آن را داخل سبد خرید قرار داده و خرید را کامل کنید. (کاملا مجانی است و نیازی به پرداخت هرینه نیست) بعد از تایید سفارش از سمت شما ،یک فایل txt به ایمیل شما ارسال می شود که لینک هر 7 پارت به صورت لینک مستقیم داخل آن نوشته شده است.

عضویت در اسکادران سربازان پارسی (Persian Soldiers)
مفتخریم که اعلام کنیم اولین و بزرگترین اسکادران (کلن) را در این بازی راه اندازی کرده ایم و هم اکنون با بیش از بالای 60 خلبان ایرانی در حال فعالیت هستیم. اگر مایل به ملحق شدن به تیم ما هستید می توانید درخواست خود را برای عضویت از طریق بازی بفرستید. فقط کافی است از داخل بازی ، بر روی Menu کلیک کرده و بعد Squadrons را باز کنید و در قسمت جستجو اسم اسکادران یعنی Persian Soldiers را جستجو کرده و درخواست عضویت را ارسال کنید. ما در اولین فرصت رسیدگی خواهیم کرد.
همچنین می توانید از داخل اسکادران اسم خلبان دوستان ایرانی را ببنید و بعد از عضویت خلبانان هم اسکادرانی شما که آنلاین هست به شما نشان خواهد داد و می توانید به صورت گروهی پرواز کنید.

عکس هایی از بازی .

آخرین ویرایش:

HAJJ ABBAS

کاربر سایت
Aug 20, 2012
75
دوستان سوال

الان من يه HE 111 دارم ! توي قسمت CREW يه دونه به گانر هاي با تجربه !!! اضافه كردم و الان يه سري از مهارت هاي گانر هام منفي ميخوره و هر چي ميخوام بالاتر ببرم هر مهارتي رو باز هم منفي ميخوره مي گه به خاطر تعداد بالاي گانر هاته !!؟
اين جريانش چه جوريه و چه مدلي رفع ميشه ؟ الان من كلي سعي كردم دفت گانرهام رو ببرم بالا ولي 9 تا منفي ميخوره :|

يكي ديگه هم اين كه اون قسمت اخر بخش CREW كه الان يادم نمياد چي بود براي چيه ؟
وقتی مهارتی رو اضافه میکنی گانرهای با تجربه مشکلی ندارن و اون منفی ها برای گانرهای کم تجربه هست!اگر میخوای منفی نشون نده باید تمام گانرها با تجربه بشن.
صفحه آخر هم برای تربیت خدمه به شکل پیشرفته هست که دو تا سطح داره.

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
بعد اگر اون سطح رو افزايش بديم مشكلي بعدا" پيش نمياد اگر بخوايم او خدمه رو بفرستيم روي يه هواپيماي ديگه ؟

vsg24

کاربر سایت
Jun 10, 2013
109
بعد اگر اون سطح رو افزايش بديم مشكلي بعدا" پيش نمياد اگر بخوايم او خدمه رو بفرستيم روي يه هواپيماي ديگه ؟
خدمه جابه جا نمیشن. ولی میتونی هواپیماشون رو تغییر بدی. برای از بین بردن منفی هم باید به تعداد کل خدمه ی بمبر، از باتجربه ها بگیری.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
نه منظورم اينه كه اگر خدمه رو ببريم روي حالت بالاتر مثلا" he 111 بعد بخوايم ببريم روي ju 88 يهو كلي از اسكيل ها نمي پره ؟!

اقا توي اسكواد نمي نويسه كي انلاين ه يا كي نيست ؟ نميشه به دوستان هم اسكوادي جوين شد ؟!

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
نه منظورم اينه كه اگر خدمه رو ببريم روي حالت بالاتر مثلا" he 111 بعد بخوايم ببريم روي ju 88 يهو كلي از اسكيل ها نمي پره ؟!

اقا توي اسكواد نمي نويسه كي انلاين ه يا كي نيست ؟ نميشه به دوستان هم اسكوادي جوين شد ؟!
نه هیچ تغییری نمی کنی. شما خلبان و تیمتو جابجا می کنی از یه هواپیما یه هواپیما دیگه! پس مهارت های قبلی رو دارند به طبع و نمی پره.

قسمت چت ، Squadron داره . که لیست کسایی که آنلاین هستند نشون میده. Voice چت هم داره . ولی خوب تویه PS4 در جریان نیستم!
واسه جوین شدن به هم اسکوادی هم قیلش باید داخل یه اسکاد 4 نفره باشید، و بعد با هم دیگه وارد بازی میشید.

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
يه سوال ديگه و ديگه قول ميدم كمتر بپرسم :d

الان نزديك تاير 3 باز كردن هستم !
برم تو كار سري FW المان يا BF هارو باز كنم ؟
ميخوام كلا" نسل اين اسپيت فايرهارو جمع كنم :| همه از دم اسپيت ور ميدارن كه تا بهشون گفتي تو بيفتن تو دور زدن و بيفتن پشت ات :| يه يارو بود امروز هر چي ميزديش بازم اسپيت داشت با خودش مي اورد :|
اون راهكارهايي هم كه براي گرفتن اسپيت گفتين هيچ كدوم فايده نداشتن واقعا" :| هر چي سعي مي كنم ارتفاع رو كم و زياد كنم كه كم بيارن فايده نداره :|
واقعا" راهي نيست اسپيتي كه افتاده دنبال ادم رو زد ؟

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
يه سوال ديگه و ديگه قول ميدم كمتر بپرسم :d

الان نزديك تاير 3 باز كردن هستم !
برم تو كار سري FW المان يا BF هارو باز كنم ؟
ميخوام كلا" نسل اين اسپيت فايرهارو جمع كنم :| همه از دم اسپيت ور ميدارن كه تا بهشون گفتي تو بيفتن تو دور زدن و بيفتن پشت ات :| يه يارو بود امروز هر چي ميزديش بازم اسپيت داشت با خودش مي اورد :|
اون راهكارهايي هم كه براي گرفتن اسپيت گفتين هيچ كدوم فايده نداشتن واقعا" :| هر چي سعي مي كنم ارتفاع رو كم و زياد كنم كه كم بيارن فايده نداره :|
واقعا" راهي نيست اسپيتي كه افتاده دنبال ادم رو زد ؟
اول اینکه ما اینجاییم که جواب شما رو بدیم! پس هر سوالی دارید حتما بپرسید ما در خدمتیم.

من خودم فن BF 109 هستم. ولی خوب 190 FW واقعا قوی هستند. سرعت حالی دارند ولی مثل 109 نیستند. کلا پرواز کردن با 190 FW خیلی مهمه که چطور باشه. اگه بتونید اونطور که باید باهاش پرواز کنید ، رو دست نخواهید داشت تویه بازی! بهترین کار Boom and Zoom ه .

مورد دیگه اسپیت فایر!!! واقعا انقدر ترسناکه؟!!!
اسپیت فایر یه ضعفه خیلی بزرگ داره! سرعت! پس سعی کنید از چیزی که آلمان ها خوبشو دارند استفاده کنید. من نظرم اینه FW 190 باز کن، این جور موقع ها سرعت بگیر ازش فاصله خواهی گرفت.

ببینید وقتی میگیم Boom and Zoom یا Energy Fighters یعنی شما به هیچ عنوان نباید انرژی الکی هدر ببدید! اسپین فایر قدرت چرخش خوبی داره، خوب اون واسش مهم نیست سرعتش کم باشه یا انرژی کم باشه! ولی شما، باید با سرعت بیاید با سرعت برید!
مثلا در نظر بگیرید که دارید شیرجه میزنید رو سر اسپیت فایر، بار اول نمی تونید بزنید! پس شروع می کنید اونو دنبال کردن و زدن! که چیزی که تویه آرکید این بازی زیاده اینکه سری شروع می کنند چرخیدن که انرژی شما کم میشه و بعد شکار اون به حساب میاد! نه اون شکار شما!
پس وقتی نتونستید با اولین کانتکت بزنید اشکالی نداره شما انرژی دارید اون نداره! اصلا مسیر عوض نکنید برید بالا، تویه فرصت مناسب دوباره حمله کنید! به همین راحتی!

NERO 7

کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
FW هارو بيشتر به خاطر راكتشون ميخوام تا بتونم توي اهداف زميني زدن قدرت پيدا كنم توي FB ها هم الان فقط با FB 109 E3 كار مي كنم چون با توپ 20 ميلي متري فوق العاده راحتم و خوب كار مي كنم ! مثلا" من با HE 112 B-0 حتي تاير 2 هاي خيلي خفن هم زدم و اين هواپيما رو هم خيلي دوست دارم فوق العاده زياد !
الان دليل اصلي انتخاب FW هم برام همون توپ هاي 20 ميلي متري شونه !
ولي برام TURN TIME هم مهمه ! مثلا" الان سمت DOJ 217 ها نميدم چون زمان TURN شون از يه بمب افكن هم بيشتره :|

در مورد اسپيت ها كه گفتيد منم خودم همين روش رو استفاده مي كنم بيشتر سعي مي كنم يهو از كناره ها بهشون حمله كنم اگر توي دور اول شد كه هيچ اگر نشد يه بار ديگه سعي مي كنم ولي بعدش فرار مي كنم 1 اما نميدونم چرا بازم يه جورايي توي خطر مي افتم :|

الان 1 هواپيماي ديگه دارم تا تاير 3 باز بشه !
موندم خط بمب افكن هارو ادامه بدم يا خط JU هارو تا برسم به ATTACKER هاي خفن ! اون توپ 75 ميلي متري HS خيلي وسوسه ام مي كنه :d
چه بايد بكنم ؟!

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
FW هارو بيشتر به خاطر راكتشون ميخوام تا بتونم توي اهداف زميني زدن قدرت پيدا كنم توي FB ها هم الان فقط با FB 109 E3 كار مي كنم چون با توپ 20 ميلي متري فوق العاده راحتم و خوب كار مي كنم ! مثلا" من با HE 112 B-0 حتي تاير 2 هاي خيلي خفن هم زدم و اين هواپيما رو هم خيلي دوست دارم فوق العاده زياد !
الان دليل اصلي انتخاب FW هم برام همون توپ هاي 20 ميلي متري شونه !
ولي برام TURN TIME هم مهمه ! مثلا" الان سمت DOJ 217 ها نميدم چون زمان TURN شون از يه بمب افكن هم بيشتره :|

در مورد اسپيت ها كه گفتيد منم خودم همين روش رو استفاده مي كنم بيشتر سعي مي كنم يهو از كناره ها بهشون حمله كنم اگر توي دور اول شد كه هيچ اگر نشد يه بار ديگه سعي مي كنم ولي بعدش فرار مي كنم 1 اما نميدونم چرا بازم يه جورايي توي خطر مي افتم :|

الان 1 هواپيماي ديگه دارم تا تاير 3 باز بشه !
موندم خط بمب افكن هارو ادامه بدم يا خط JU هارو تا برسم به ATTACKER هاي خفن ! اون توپ 75 ميلي متري HS خيلي وسوسه ام مي كنه :d
چه بايد بكنم ؟!

fw ها دو تا راکت بیشتر جمل نمیکنن

بمبر ها سری های مورد علاقه ی منن اگه میخوای سریع RP به دست بیاری باید زمینی بزنی اگه میخوای lion به دست بیاری باید هوایی بزنی به همین سادگی

اون HS هم فعلا افتضاحه با Bi plane بهتر میتونی امتیاز بگیری ! سرعتش خیلی کمه و پشت سر هم شلیک کنی استال میکنی !

F.S.F

کاربر سایت
May 25, 2011
400
نام
Ali
اقا یه سوال
چرا دشمن خشاب تموم نمی کنه؟
ولی من هواپیمام معمولا 10 تا 15 ثانیه بارگذاری داره
چطور برطرف میشه که زمان بارگذاریش کم شه؟

haj.dobi

کاربر سایت
Jan 25, 2014
105
تا اونجایی که من میدونم برعکس اینی که گفتید هست.
نه عزیز
من کل آلمان رو با بمبر ها level up کردم
قبل از پچ 1.37 level بندی بود یه راند با بمبر بازی میکردی 100000 XP میتونستی بگیری با اون Splash damage ـی هم که بمب ها داشتن میتونستی کلی تانک و ... بزنی . 100K امتیاز اون موقع مثل 20K RP الآن هست
خلاصه اینکه بمبر ها RP خوبی میدن

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
اقا یه سوال
وقتی تو بازی میزنیم to battele چذا بازی حول 5 6 تا نقشه دور می خوره؟
نقشه های دیگه ای نداره؟
بازی آرکید و Realistic battle مپ هاش با هم فرق دارند. بازی نقشه زیاد داره، ولی اصولا واسه آرکید نقشه های خیلی کوچیک میزارند. اگه بزرگتر و خوب نقشه جدیدتر می خوای Realistic battle هم تست کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر