بازی جدیدی از سری Crysis به احتمال زیاد در دست ساخت است [بروزرسانی]

WonderMahdi

کاربر سایت
Mar 21, 2020
609
نام
مهدی قربان‌زاده
اکانت رسمی Crysis در توییتر بعد از 4 سال برگشته و به شایعات بازگشت این فرنچایز قوت بخشیده است.

Crysis 3

در روز اول آپریل سایت Crysis.com با انتشار عکسی از Nomad، طرفداران را هیجان‌زده کرد اما بسیاری آن را شوخی دروغ اول آپریل میدانستند. در ماه مارچ نیز یک ویدیو برای نشان‌دادن قدرت CryEngine منتشر شد که در انتهای آن محیطی مانند Crysis دیده می‌شود.

ولی در ساعات اخیر اکانت توییتر این بازی با انتشار پیامی همه را شوکه کرد. در این توییت ققط "دریافت اطلاعات" نوشته شده است و پس از آن اکانت‌های رسمی Xbox و Nvidia هیجان خود را نسبت به این توییت نشان دادند. تمام این اتفاقات میتواند به رونمایی قسمت جدید این سری ختم شود. همچنین پیام اکانت‌های ایکس‌باکس و Nvidia میتواند خبر از یک همکاری تبلیغاتی بدهد.

سری Crysis همیشه دارای گرافیک خارق‌العاده بوده‌اند و انتشار قسمت بعدی آن برروی کنسول‌های نسل بعد یک خبر فوق‌العاده است.

https___pbs.twimg.com_media_EVuAIi2WoAE3Kk7_format=jpg&name=4096x4096.jpg

"Crysis Remastered brings new graphic features, high-quality textures, and the CRYENGINE's native hardware - and API-agnostic ray tracing solution for PC, PlayStation, Xbox, and - for the very first time - Nintendo Switch.

Attachments

• screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    screenshot-twitter.com-2020.04.13-19_40_30.png
    20 KB · مشاهده: 617
  • Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    Video to animated GIF converter.mp4_20200414_041140.074_1.jpg
    211.9 KB · مشاهده: 1,127
Last edited by a moderator:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
۳ تا نسخه رو با هم بدن شاید جذاب باشه و پشتش نسخه‌ی بعدی رو تایید کنن.

این انجین مزخرفی که ساختن رو فقط خودشون بلدن باهاش بازی درست کنن و ازش پول در نمیاد. یه مشت بازی خسته نهایت.

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285

Gamer XYZ

کاربر سایت
Mar 26, 2020
68
کل این مقاله های بسیار زیبات به کنار فقط این

میازاکی و سری Souls - اسطوره‌های پوشالی (4)

بعدا چطور شدی سولزبورن فن هنوز مشخص نیست :D
من از این بازیها انتقاد میکنم چون کلی پاشون نشستم و وقت گذروندم. اگه بازیهای افتضاحی بودن مسلما انقدر درگیرشون نمیشدم. فقط پُست های من روی نکات منفی زوم میکنن چون گفتن نکات مثبت دیگه تکرار مکرراتی بیش نیست و همه دارن انجامش میدن.

هیچوقت امکان نداره مقاله ای مثلا در رابطه با فاینال فانتزی بنویسم چون نه بازیش کردم نه ازش خوشم میاد. اما هر چی نسخه تو بگی از بازی که توش Cry داشته بازی کردم حتی Farcry 2 که Crytekـم نساختش. این چیزیه که جنابعالی در موردش دقت نمیکنی :D

• Smile
Reactions: dark souls

Sarah112

کاربر سایت
Apr 16, 2020
4
Crytek وضعش خرابه
با همین ریمستر احتمالا می خوان یک پولی به جیب بزنن یکمی جون بگیرن
از Crysis 3 تاحالا اینا نتونستن درست پول در بیارن
هرچی استادیو و ... بود رو رد کردن رفته
همین الانشم بازی هایی که دارن درآمد زا نیستن. نه Hunt نه Warface ازشون پول در نمیاد
Arena Of Fate هم یک پروژه از پیش شکست خورده بود که خدا به Crytek رحم کرد استادیو رو فروخت و بازی کنسل شد.

در حال حاضر Crytek توانایی ساخت AAA نداره.
من خودم احتمال می دادم نسخه جدید Crysis باشه ولی باید از سمت EA بهشون پول تزریق می شد که گویا نشده و عجیبم نیست البته
احتمالا برای Crysis 4 برنامه دارن رو کنسول های نسل بعد چون آگهی استخدام دادن برای یک پروژه معرفی نشده AAA که همون Crysis 4 هست ولی فعلا اینو دارن میدن بیرون تا برنامه ریزی کنند برای کرایسیس جدید خیلی تقاضا زیاد بوده در این سالها برای بازگشت کرایسیس و البته بعد از فروش خوب بازی های داستانی و همین نسخه آخر Starwars jedai که بالاتر از توقعات Ea هم فروش کرد راه برای برگشت یکسری ip قدیمی باز شده

• Like
Reactions: dark souls and 3DO

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
ریمستر Crysis برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سوییچ و پی‌سی منتشر می‌شود

کاربران از طریق صفحه Cookie Policy وب‌سایت کرایسیس توانستند به صفحه ریمستر این بازی راه پیدا کنند. در توضیحات این صفحه آمده است که نسخه بهبودیافته بازی به‌زودی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سوییچ و پی‌سی عرضه می‌شود.

• Like
Reactions: HIGH VOLTAGE

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر