بازی بعدی Thatgamecompany انحصاری PlayStation نخواهد بود

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
Journey-610x343.png

Jenova Chen از شرکای پایه گذار استودیو اعلام کرده بازی بعد thatgamecompany در دامنه وسیع تری از پلتفورم ها منتشر خواهد شد تا موفقیت مالی آن تضمین شود.

Chen در صحبت هایش با Polygon عنوان کرده اگرچه Journey توسط منتقدان ستایش شد ولی از پرسپکتیو تجاری چندان موفق نبود.

"من نمیگویم ساخت Journey یک نمونه موفق در بازیسازی بود. ما کمپانی را ورشکست کردیم. من به موفقیت مالی فکر میکنم. چیزی خیلی بزرگتر از یک بازی روی پلتفورم Playstation."

وی اضافه کرد: بازی بعدی به دنبال "موفقیت مالی بزرگ" خواهد بود. همینطور بروی "ارتباطات تمرکز خواهد داشت". و تلاش خواهد کرد "یک پله بالاتر از عنوان قبلی باشد." "هرچند که غیرممکن بنظر برسد."

Chen اشاراتی به سیر تفکر سازندگان در پروژه بعدی نیز میکند: "ما می خواهیم بازیهای هنری بیشتری بسازیم. کیفیت بالا. بازیهای احساسی. من به دانش آموزان ناامیدی برخورد کردم که بازیها را برای کارهای هنری بزرگ مطالعه می کنند، اما متوجه شده اند که جایگاهی برای آنها وجود ندارد. من در برابر آنها احساس مسئولیت میکنم. من به آنها نشان دادم که این ممکن است. اما جایگاهی برایشان وجود ندارد."

منبع

Last edited by a moderator:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
واقعا ناراحت کننده هست همچین شرکتی داره ضرر میده. یکی هم میاد یه چیز متفاوت تو این صنعت بسازه این بلا سرش میاد.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
من به دانش آموزان ناامیدی برخورد کردم که بازیها را برای کارهای هنری بزرگ مطالعه می کنند، اما متوجه شده اند که جایگاهی برای آنها وجود ندارد. من در برابر آنها احساس مسئولیت میکنم. من به آنها نشان دادم که این ممکن است. اما جایگاهی برایشان وجود ندارد."
دیگه دارم باهاش وارد رابطه عاطفی میشم:d
i love you:x
ماشالا احساس مسوولیت
حالا چرا اون تیکه رو تو اسپویلر گذاشتی؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
انشالله سره بازی های بعدی شون جبران میکنم :D.
@ دی 1 روی هر کنسول نسل بعدی که داشته باشم.

Sent from my MT25i using Tapatalk 2

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
واقعا ناراحت کننده هست همچین شرکتی داره ضرر میده. یکی هم میاد یه چیز متفاوت تو این صنعت بسازه این بلا سرش میاد.

خوب برو بازیشون رو اریجینال بخر ازشون حمایت کن ضرر ندن!:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
خوب برو بازیشون رو اریجینال بخر ازشون حمایت کن ضرر ندن!:biggrin1:
با اجازت همون روزهای اول نسخه دیجیتالی رو از PSN خریدم (در اصل خریدیم :D) تازه نقدش رو هم همون موقع نوشتم :D

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
ببخشید منبع رو چرا من نمی بینم؟

Chen در صحبت هایش با Polygon عنوان کرده اگرچه...

یخرده خبرو با دقت تر بخون. 8-|

من لینک منبع رو میخوام مطالعه کنم
ببخشید ولی اینطوری باشه هرکسی می رسه اسم یک سایتی رو میاره میگه برید خودتون منبع و متن رو پیدا کنید

یه سرچ ساده انقدر سخت نیستا! روی لینک پنجم کلیک کن:
https://www.google.com/#hl=en&tbo=d...56,d.Yms&fp=9676d42f3d235081&biw=1280&bih=923

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
یخرده خبرو با دقت تر بخون. 8-|
یه سرچ ساده انقدر سخت نیستا! روی لینک پنجم کلیک کن:
https://www.google.com/#hl=en&tbo=d...56,d.Yms&fp=9676d42f3d235081&biw=1280&bih=923
[/QUOTE]
من لینک منبع رو میخوام مطالعه کنم
ببخشید ولی اینطوری باشه هرکسی می رسه اسم یک سایتی رو میاره میگه برید خودتون منبع و متن رو پیدا کنید.عکس خبر که برای EDGE است ولی مگید Polygon؟!
اینطور باشه که هرکی از راه می رسه میگه برید خودتون سرچ کنید منبع رو منبع باید تو خبر باشه تا بدونیم دنیا دست کیه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر