بازی بعدی Thatgamecompany انحصاری PlayStation نخواهد بود

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
Journey-610x343.png

Jenova Chen از شرکای پایه گذار استودیو اعلام کرده بازی بعد thatgamecompany در دامنه وسیع تری از پلتفورم ها منتشر خواهد شد تا موفقیت مالی آن تضمین شود.

Chen در صحبت هایش با Polygon عنوان کرده اگرچه Journey توسط منتقدان ستایش شد ولی از پرسپکتیو تجاری چندان موفق نبود.

"من نمیگویم ساخت Journey یک نمونه موفق در بازیسازی بود. ما کمپانی را ورشکست کردیم. من به موفقیت مالی فکر میکنم. چیزی خیلی بزرگتر از یک بازی روی پلتفورم Playstation."

وی اضافه کرد: بازی بعدی به دنبال "موفقیت مالی بزرگ" خواهد بود. همینطور بروی "ارتباطات تمرکز خواهد داشت". و تلاش خواهد کرد "یک پله بالاتر از عنوان قبلی باشد." "هرچند که غیرممکن بنظر برسد."

Chen اشاراتی به سیر تفکر سازندگان در پروژه بعدی نیز میکند: "ما می خواهیم بازیهای هنری بیشتری بسازیم. کیفیت بالا. بازیهای احساسی. من به دانش آموزان ناامیدی برخورد کردم که بازیها را برای کارهای هنری بزرگ مطالعه می کنند، اما متوجه شده اند که جایگاهی برای آنها وجود ندارد. من در برابر آنها احساس مسئولیت میکنم. من به آنها نشان دادم که این ممکن است. اما جایگاهی برایشان وجود ندارد."

منبع

Last edited by a moderator:

siavashgg

کاربر سایت
Dec 20, 2009
194
نام
سهراب
Chen اشاراتی به سیر تفکر سازندگان در پروژه بعدی نیز میکند: "ما می خواهیم بازیهای هنری بیشتری بسازیم. کیفیت بالا. بازیهای احساسی. من به دانش آموزان ناامیدی برخورد کردم که بازیها را برای کارهای هنری بزرگ مطالعه می کنند، اما متوجه شده اند که جایگاهی برای آنها وجود ندارد. من در برابر آنها احساس مسئولیت میکنم. من به آنها نشان دادم که این ممکن است. اما جایگاهی برایشان وجود ندارد."
[/QUOTE]

خدایی ادم اینا رو میبینه کباب میشه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوست عزیز لطفاً برای هر خبر ، منبع رو توی همون پست اول بنویسین. دفعات بعد در صورت نداشتن منبع تاپیک قفل میشه.

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
این یه حقیقته.
طرف میخواد NFS بازی کنه میگه NFS بهتره یا CoD؟
جامعه گیمری این هست. سعی نکنید خودتون رو گول بزنید.
شما سعی کن حقیقت رو بپذیری حقیقت اینه با اینکه Journey شاهکاره اما مثل COD وX و Y و Z دیگه عامه پسنید نیست
سلیقه رو که نمیشه تغییر داد ....
شاید برای شما شاهکار باشه اما یکی دیگه ببینش ممکنه بگه این چه اشغالیه دیگه بازم میگم Journey عامه پسند نیست پس انتظار فروش بالا ازش رو نداشته باشید

اخه چه ربطی داشت ؟ پس چطور عنوانی مثل minecraft میاد همچین فروشی پیدا می کنه ؟
10 سال طول کشده تا COD بتونه به این موفقیت برسه، حالا هر کی میخواد پشتش باشه
پس این وسط عناون هایی مثل سری ماریو و زلدا چی هست ؟ یا FF ؟ یا wow در PC ؟
شما ها فکر می کنید یک عنوان که تازه منتشر شده باید یک شبه 10 میلیون نسخه بفروشه اما نه این خبرها نیست !
کاملا تایید میشه!

آخرین ویرایش:

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
این یه حقیقته.
طرف میخواد NFS بازی کنه میگه NFS بهتره یا CoD؟
جامعه گیمری این هست. سعی نکنید خودتون رو گول بزنید.
اخه چه ربطی داشت ؟ پس چطور عنوانی مثل minecraft میاد همچین فروشی پیدا می کنه ؟
10 سال طول کشده تا COD بتونه به این موفقیت برسه، حالا هر کی میخواد پشتش باشه
پس این وسط عناون هایی مثل سری ماریو و زلدا چی هست ؟ یا FF ؟ یا wow در PC ؟
شما ها فکر می کنید یک عنوان که تازه منتشر شده باید یک شبه 10 میلیون نسخه بفروشه اما نه این خبرها نیست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر