بازی آنلاین رایگان battlefield play4free

بازی آنلاین رایگان میدان نبرد | BF Play4Free

ngtqnyrxa5we7l7tlkqt.png

توضیحات بازی در حال آماده سازی است...

http://battlefield.play4free.com

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mr-Game

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
امروز یه مپ جدید به اسم عمان به همراه هلی کوپتر و قایق به بازی اضافه شده چند روزیه برای کلاس مختلف 2 نوع اسلحه جدید ( یک اسلحه اصلی و یه کلت کمری ) هم در دسترس هست
به نظر من اگه کسی بازی میکنه بهتره با vp هایی که توی بازی به دست میاره اسلحه ها رو به صورت دائم بخره چون این وضعیت دائمی نیست و بعید نمیدونم مثل BF های BFH اسلحه ها هم خریدنی بشه

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دوستاني كه كي بتا رو مي خوان پ.خ بدن ، چون يكي دارم 4 نفر ساپرت مي كنه .....
در ضمن هر كس بازي رو دانلود كرده مي شه ذكر كنه چند گيگ هست ؟!؟؟؟

آخرین ویرایش:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
منم به لطف امین جون الان بتا کِی رو دارم ولی دانلودش از خود سایت تقریبا غیر ممکنه! هم سرعتش کمه هم رزوم نداره... اگه کسی لینک تورنتی چیزی ازش داره لطفا به ما هم بده.

Uginex

کاربر سایت
May 11, 2010
239
اگه کسی لینک تورنتی چیزی ازش داره لطفا به ما هم بده
معمولا لینک هایی که میذارن خیلی بهش اعتمادی نیست چون یا آپدیت نیست یعنی وقتی همه رو دان کردی تازه دوباره باید ری اینستال کنی یا بعد از دانلود کردن کار نمیده من هم برای این بازی هم BFH از یه سری لینک استفاده کردم ولی هیچ کدوم نتیجه نداد

آخرین ویرایش:

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
397
نام
کامبیز
امیدوارم برای این یکی که آزاد Free هست دست کم یک سرور خوب تو ایران براش برپا بشه و مثل سلفش BF2 لذت آنلاین بازی کردنش رو با پینگ مناسب از دست ندیم

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دیروز توی GDC اعلام شد که 4 آپریل open beta بازی منتشر میشه. افرادی که بدکمپانی 2 (یا 1 ) رو دارن میتونن 31 مارس این بتا رو دانلود کنن. طرفدار های بازی توی فیسبوک و توئیتر هم از 2 آپریل میتونن به بتا دسترسی داشته باشن.

http://www.gamersbook.com/scene/news/battlefield-play4free-open-beta-launches-in-april/

ممنون میشم کسایی که بازیش کردن بگن گرافیک بازی در چه حدیه. واسه خودم مهم نیست ولی یکی از دوستام که سیستمش زیاد قوی نیست (فوقش COD 4 برای سیستمش مناسبه) هم قراره با بقیه دوستامون همبازی بشه و میخوام بدونم سیستمش راحت میکشه یا نه.

آخرین ویرایش:

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
دیروز توی GDC اعلام شد که 4 آپریل open beta بازی منتشر میشه. افرادی که بدکمپانی 2 (یا 1 ) رو دارن میتونن 31 مارس این بتا رو دانلود کنن. طرفدار های بازی توی فیسبوک و توئیتر هم از 2 آپریل میتونن به بتا دسترسی داشته باشن.

http://www.gamersbook.com/scene/news/battlefield-play4free-open-beta-launches-in-april/

ممنون میشم کسایی که بازیش کردن بگن گرافیک بازی در چه حدیه. واسه خودم مهم نیست ولی یکی از دوستام که سیستمش زیاد قوی نیست (فوقش COD 4 برای سیستمش مناسبه) هم قراره با بقیه دوستامون همبازی بشه و میخوام بدونم سیستمش راحت میکشه یا نه.

من چون BFH رو بازی میکنم بهم 4ماه پیش key p4f رو دادن و منم دانلود کردم.بنظر من اصلا در حد انتظار نیست.battlefeild heros کجاو این کجا.بازی FPS زیادی هست که ارزشش خیلی بیشتر از این باشه.همون COD4 خیلی جذابیتش از این بیشتره.مطمین باش سیستمی که cod4 رو بکشه هیچ مشکلی با این عنوان نداره.;)

• Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر