بازی‌کست BaziCast

masoud101

کاربر سایت
Sep 26, 2014
535
نام
مسعود
deja vu
تقدیم به آقا کسری
11625144159291435266_Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
آخرین ویرایش:

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
امیدوارم کسری این پست من را پاک نکنه. ولی به نظر من محمد طالبیان اصلانویسنده بزرگی نیست و در حد یک نویسنده متوسط هست. تا زمانی که امثال سید طه رسولی ، یاشار ذولفقاریان ، سهیل منصوری یا نیما شاه صاحبی و بهزاد میر مظفری هستند ایشون تو درجه دوم یا سوم قرار میگیرند.

من سال ها نقد و مطلب میخونم و گاها خودم مینویسم. سال ها هم تو بازی رایانه بودم و کاربر نخبه بودم. از ابتدا هم با مجله بودم. هیچ وقت نوشته هاشو نپسندیدم! به خصوص وقتی بحث سر عناوین مخفی کاری میشد و ادامه داستان................

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
امیدوارم کسری این پست من را پاک نکنه. ولی به نظر من محمد طالبیان اصلانویسنده بزرگی نیست و در حد یک نویسنده متوسط هست. تا زمانی که امثال سید طه رسولی ، یاشار ذولفقاریان ، سهیل منصوری یا نیما شاه صاحبی و بهزاد میر مظفری هستند ایشون تو درجه دوم یا سوم قرار میگیرند.

من سال ها نقد و مطلب میخونم و گاها خودم مینویسم. سال ها هم تو بازی رایانه بودم و کاربر نخبه بودم. از ابتدا هم با مجله بودم. هیچ وقت نوشته هاشو نپسندیدم! به خصوص وقتی بحث سر عناوین مخفی کاری میشد و ادامه داستان................

دیگه چه خبرا ؟ :laughing:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,047
نام
سهند
الان دارم گوش میدم قسمت جدید رو
موزیک ابتدایی که استارت خورد ، یاد فیلم Drive افتادم و قشنگ صحنه هاش از جلو جشمام رد شد :x

Drive-Movie-Poster-And-Trailer-2011.jpg

دمتون گرم ( موزیکا هم همشون ظاهرا قراره نوستالژی تور باشه b-):-* )

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,652
خسته نباشید خیلی عالی این فصلُ شروع کردین همینطور ادامه بدین.بخش های جدیدتر اضافه کنین مثلا فیلم هایی که مرتبط به گیم هستن معرفی کنین خیلی جالب میشه یادر مورد سری بازی های قدیمی و پرطرفدار صحبت کنین و با هم بحث کنین و نظر شخصی بگین که میتونه جذاب باشه.کلا مطالب حاشیه گیم اضافه کنین و بیشتر کنین خیلی باحال میشه همین که خودتون features سایتای مختلف رو علاقه دارین میتونین خلاصه مفید و مختصر کنین تو پادکست بیارین خیلی بنظرم جذاب میشه بجای نقد و بررسی.
همین اپیزود که محمد طالبیان خیلی باحال شوخی و ترول میکرد ادامه بدین واقعا پادکستُ جذاب و باحال میکنه تاثیر مثبتی داره :D
از اعضای خوب سابق بازی رایانه حتما حتما یاشار ذوالفقاریان و وحید عبدالهی ها یا سهیل منصوری رو دعوت کنین این فصل که واقعا جالب میشه امیدوارم رابطه خوبی باهاشون داشته باشین که بتونین دعوتشون کنین.رضا حسینی هم جالب میشه دعوت کنین.بالاخره ما با مطالبشون خاطرات خوبی داریم.

در کل خواستم چند تا پیشنهاد خوب بدم که در موردش فکر کنین که بازی کست قدرتمند تر از همیشه باشه.

پ.ن:راستی صندلی داغ خیلی باحالی داشتین کار میثم قربانی حرف نداره دوباره تو بازی کست دعوتش کنین کارش درسته.

آخرین ویرایش:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
فوق العاده بود ممنون که به نظراتمون توجه کردین بیصبرانه منتظرم برای قسمت بعد و داستان جذاب متال عالی بود دمتون گرم
وآقایون بازی کستی به نظر خودتون یه نکته رو بالکل فراموش نکردین؟!!!!
منظورم سواله الان چند قسمتی هست اصلا سوال مطرح نکردین تو قسمت بعد به فکرش باشین لطفا

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر