بازی‌کست BaziCast

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
به خاطر ویندوز 10 و مشکلاتی که برامون به وجود اورد قسمت ده و قسمت ویژه همزمان عرضه میشند و احتمال فراوان زمان عرضه ، چهار شنبه همین هفته خواهد بود.
قسمت ده؟!!! از فصل 2 که منتشر شده یعنی الان 2 قسمت منتشر میکنید ؟(ما که بدمون نمیاد)اما قسمت 10 که منتشر شده 2 تا قسمت ویژه دارین ؟اولین قسمت از فصل 3 هست؟!قضیه چیه؟!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
قسمت ده؟!!! از فصل 2 که منتشر شده یعنی الان 2 قسمت منتشر میکنید ؟(ما که بدمون نمیاد)اما قسمت 10 که منتشر شده 2 تا قسمت ویژه دارین ؟اولین قسمت از فصل 3 هست؟!قضیه چیه؟!

اشتباه از من بود. منظورم همون قسمت اول سیزن سوم و قسمت ویژه گیمزکام بود.

پ.ن : این دو قسمت امشب ساعت 12 شب منتشر میشه. مهمون هم یارا غلم جوی نویسنده اسبق سایت 1UP و فعلی Polygon هست. شک ندارم که از این قسمت لذت خواهید برد.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
اشتباه از من بود. منظورم همون قسمت اول سیزن سوم و قسمت ویژه گیمزکام بود.

پ.ن : این دو قسمت امشب ساعت 12 شب منتشر میشه. مهمون هم یارا غلم جوی نویسنده اسبق سایت 1UP و فعلی Polygon هست. شک ندارم که از این قسمت لذت خواهید برد.
Wow
بسیار عالی منتظریم

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
این قسمت قرار بود تحت عنوان ویژه گیمزکام منتشر بشه اما به خاطر مشکلات فنی کارهاش طول کشید و الان تحت عنوان قسمت اول فصل 3 منتشر شد
قسمت 1 فصل 3
دانلود

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
صحبتهای آقای یارا غلم جوی انقدر دلنشین و جالب بود که من هر کاری داشتمو ول کرده بودم و سر جام میخکوب شده بودم; فقط گوش میدادم و لذت می‌بردم :x

امیدوارم که در عرصهٔ کاری و زندگیتون موفق باشید.
یک جهان سپاس @};-

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
بسیار خوب بود این قسمت، بخصوص اون صحبت محمد که در ربطه با سفره خونه و صحبت در مورد بازی بود.

تشکر.

PPJJ

کاربر سایت
Mar 18, 2014
10
نام
پوریا
خیلی خوب بود این قسمت ( مثل همیشه :d ) اون جایی که ادای یوشیدا رو در میاوردین کلی خندیدم یه سالی فک کنم میشد اینطوری نخندیده بودم :))

آخرین ویرایش:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
لینک دانلود برنامه کافه فناوری شبکه چهار با حضور کسری کریمی رو خواهشاً قرار بدید
والا چند ماه پیش من سایت رسمی این برنامه رو پیدا کردم و ارشیو برنامه ها رو داشت کامل ولی الان هرچی گشتم پیدا نکردم الان انتظار میره آقا کسری که باهاشون کار میکنن لینکشو بدن بهمون

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا

Price_One

کاربر سایت
Feb 28, 2015
521
ممنون دوست عزیز ولی تا اونجایی که من میدونم توی این وبسایت فقط شاید بشه مشاهده کرد برنامه رو ولی اجازه دانلود نمیده اکانتش هم فک کنم 10 تومن به بالاس برا یک ماه که خوب من دیگه حرفی ندارم
با استفاده از IDM میشه مجانی دان کرد.

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر