بازی‌کست BaziCast

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
من اول از همه یه عذرخواهی کنم بابت تاخیر. دلیل اصلی هماهنگی مهمونا بود ، ما با 3 نفر هماهنگ کردیم که همشون دقیقه 90 به مشکل برخوردن برای همین یه سری مهمون که برای سیزن 3 بودن رو اوردیم. قصد ندارم چیزی لو بدم اما فقط همینو بگم که یکی از بخش های این شماره درباره تاریخ رقابت بازی نما و بازی رایانه و تفاوتهاشون هست. برای این کار دو تا از منتقدای بازی نما و یکی از منتقدای اسبق بازی رایانه رو دعوت کردیم (پارتی بازی هم نکردیم اصلا :d). به چیزایی جالبی اشاره شده که دقیقا شیوه کارکرد این دو نشریه توش بیان شده. مورد بعدی هم اینه که این قسمت نزدیک به 2 ساعت و نیم هست و طولانی ترین قسمت بازی کست تا به امروز هست. علت اصلی هم اینه که این قسمت درباره 5 تا مبحث جداگانه صحبت کردیم ؛ دیگه دوستان ببخشند یکم طولانی شده.
..........
در مورد نینتندو هم من یه چیزی بگم. ما میدونیم که بعضی از دوستان عزیز طرفدار نینتندو هستند و برای همین هیچ وقت قصد توهین رو نداشتیم. برای اینکه ثابت کنیم که نظر مخاطبا برامون اهمیت داره ، کنفرانس نینتندو رو هم به شماره e3 اضافه کردیم. در هر صورت اینم حساب کنید که فنای نینتندو کم هستند و ما هم تا به امروز دو تاشون رو دعوت کردیم.
.........
در مورد درخواست اون دوستمون که توی پیام خصوصی قبلا با من در موردش صحبت کرده بود. حتما در اون مورد هم طی فصل بعدی صحبت می کنیم.
........
ممنون از همه دوستان

دوست عزیزتون امیر گلخانی در قالب پستی در اینستاگرام تمام مهمونای این قسمت رو اسپویل کرد! ما همچنان خواستار حضور یاشار در پادکست هستیم، هیچ جا نمیریم ....

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,396
من اول از همه یه عذرخواهی کنم بابت تاخیر. دلیل اصلی هماهنگی مهمونا بود ، ما با 3 نفر هماهنگ کردیم که همشون دقیقه 90 به مشکل برخوردن برای همین یه سری مهمون که برای سیزن 3 بودن رو اوردیم. قصد ندارم چیزی لو بدم اما فقط همینو بگم که یکی از بخش های این شماره درباره تاریخ رقابت بازی نما و بازی رایانه و تفاوتهاشون هست. برای این کار دو تا از منتقدای بازی نما و یکی از منتقدای اسبق بازی رایانه رو دعوت کردیم (پارتی بازی هم نکردیم اصلا :d). به چیزایی جالبی اشاره شده که دقیقا شیوه کارکرد این دو نشریه توش بیان شده. مورد بعدی هم اینه که این قسمت نزدیک به 2 ساعت و نیم هست و طولانی ترین قسمت بازی کست تا به امروز هست. علت اصلی هم اینه که این قسمت درباره 5 تا مبحث جداگانه صحبت کردیم ؛ دیگه دوستان ببخشند یکم طولانی شده.
..........
در مورد نینتندو هم من یه چیزی بگم. ما میدونیم که بعضی از دوستان عزیز طرفدار نینتندو هستند و برای همین هیچ وقت قصد توهین رو نداشتیم. برای اینکه ثابت کنیم که نظر مخاطبا برامون اهمیت داره ، کنفرانس نینتندو رو هم به شماره e3 اضافه کردیم. در هر صورت اینم حساب کنید که فنای نینتندو کم هستند و ما هم تا به امروز دو تاشون رو دعوت کردیم.
.........
در مورد درخواست اون دوستمون که توی پیام خصوصی قبلا با من در موردش صحبت کرده بود. حتما در اون مورد هم طی فصل بعدی صحبت می کنیم.
........
ممنون از همه دوستان

اعتراض دارم جناب قاضی نینتندو فن اولی اصلاً نینتندو فن نبود:d
پ.ن: مرسی برای وقتی که جهت تهیه پادکست میگذارید امیدوارم همیشه رو به رشد باشید.:x

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,971
نام
محمد
- - -ویرایش - - -

یکشنبه هفته قبل که هیچی، یکشنبه این هفته هم گذشت. خبری نیست؟
فکر کنم به تناسب میزان طولاني بودن قسمتا تاخیر می خوره. هرچه طولانی تر ، دیر تر.
خب چرا اینطوری می کنید ؟ الان کی باید جواب منا که یه هفتست خمارم بده؟ هان؟
پ.ن:منتشر کنید ، هر چی هم تاخیر بخوره طوری نی. فقط منتشر کنید(البته ناگفته نماند که شما رفقا تحریریه بازی رایانه اید که همین خودش یعنی تاخیر :)

آخرین ویرایش:

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
محمد کارت مربوط به اعجاز عدد (7)هفته ؟فک کنم با خودت گفتی کسی که کاری نتونست بکنه اقلا عدد هفت باعث بشه این قسمت منتشر شه* شایدم به خاطر یه هفته تاخیره این کارت کدوم ؟!
ولی در کل بازی کستی های عزیز شدیدا آب از دهنمون راه افتاد زود باشین تورو خدا

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
علیرضا جان، هر دو .
ببین میگم اگه این قسمت منتشر شد بیا بریم شاه زیدی جایی نذری بدیم:)
من پایه ام سه شنبه ساعت 12 چهارراه هشت بهشت قرارمون. بازی کستو میزارم دانلود و میریم شمع روشن کنیم که آپلود سنتر سرعتش بره بالا

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,971
نام
محمد
من پایه ام سه شنبه ساعت 12 چهارراه هشت بهشت قرارمون. بازی کستو میزارم دانلود و میریم شمع روشن کنیم که آپلود سنتر سرعتش بره بالا

با idm بگیر. اگه با موبایل میگیری باidm plus بگیر.سریع میگیره.

پ.ن:اگه ممکنه تو بخش عکس اعضا یه عکس آپلود کن از خودت.چشمم به جمالت روشن شه.:)

پ.ن2:علیرضا کی کوچ می کنی به نسل هشت؟چی میگیری؟

پ.ن3:بعد از ربع قرن تلاش بالاخره یه عکس از یاشار پیدا کردم.تو'بحث پیرامون مجله بازی رایانه 'اخرین پست.همه هستند تقریبا به جز امیر و محمد و کسری...
یاشار هم وسطه

آخرین ویرایش:

Amir Bili

کاربر سایت
Jan 27, 2012
6
نام
امیر گلخانی
دوست عزیزتون امیر گلخانی در قالب پستی در اینستاگرام تمام مهمونای این قسمت رو اسپویل کرد! ما همچنان خواستار حضور یاشار در پادکست هستیم، هیچ جا نمیریم ....

هماهنگ شده بود؛ در واقع اون لحظه عکس گرفتیم و صفحه بازی کست رو هم منشن کردیم.

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا

پ.ن3:بعد از ربع قرن تلاش بالاخره یه عکس از یاشار پیدا کردم.تو'بحث پیرامون مجله بازی رایانه 'اخرین پست.همه هستند تقریبا به جز امیر و محمد و کسری...
یاشار هم وسطه

بعله idmو idm+(البته بنده ازadmاستتفاد میکنم)
1.قربانت جمال از خودته ولی عکس!!!!باشه در اولین فرصت
2.مشخص نیست شاید نزدیک عید یکم قبل وبعد شایدم نه اما اگر بگیرم ps4انتخابمه هم به خاطر هزینه ها که تو بازی کست هم بحثش بود و کلا تاثیر پذیرفته از بازی کست و E3که گذشت
3.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري

یاشار هم وسطه

اون عکس برای قبل از زمانی هست که من و محمد بیایم بازی رایانه ، ما خرداد 88 وارد تیم نویسنده ها شدیم.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,971
نام
محمد
اون عکس برای قبل از زمانی هست که من و محمد بیایم بازی رایانه ، ما خرداد 88 وارد تیم نویسنده ها شدیم.

حعیف که مجله دیگه منتشر نمیشه.کسرا خان شما یا محمد قصد ندارید برید تو بازینمایی,گیمفایی,جایی؟امیر که تو بازینماست و نقدای خوبی هم مینویسه.شما هم که تو صبایی و بعضی وقتا دانستنیها.محمد هم که کلا تعطیل.
احیانا تصمیم یونایت شدن تو جایی را ندارید؟

پ.ن:یادش بخیر یه زمانی بازی رایانه را که میخریدیم,وقتی مجله را باز میکردیم.اگه ده تا نقد توش بود 6 تاش را محمد مینوشت.2 تا را شما .یکی یاشار.یکی هم بهزاد میرمظفری.
هعی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر