بازی‌کست BaziCast

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
آقا اگه میشه موضوع یا تم اصلی بحث تو قسمت های قبلی رو تو پست اول جلوی هر پست بنویسید که کسی که میخواد برای بار اول پادکستای قبلی رو بشنوه بر اساس سلیقش بدونه کدوم قسمت رو دانلود کنه.

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
دوستان میشه در موزیک هایی که داخل پادکست قرار میدین نظر داد؟یعنی یکی مثل من بهتون یه موزیک بده و شما گوش بدین
اگه دیدین خوبه داخل پادکست قرار بدین؟(موزیک های ترنس)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
آقا اگه میشه موضوع یا تم اصلی بحث تو قسمت های قبلی رو تو پست اول جلوی هر پست بنویسید که کسی که میخواد برای بار اول پادکستای قبلی رو بشنوه بر اساس سلیقش بدونه کدوم قسمت رو دانلود کنه.

به جز 2-3 قسمت که بحث کنسولها بود بیشتر که برای همه جذاب نیست ، بقیه قسمتها همشون خوبن به نظرم

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام خدمت دوستای عزیز واقعا ازتون ممنون بازهم خیلی زیبا بود کارتون عااالی
خسته نباشید واقعا پادکست فصل دو عالی شده موضوعات متنوعی دارین بررسی میکنید و بهتر شده.
بحثتون درمورد بلادبورن و مخصوصا قیمت بازیها خیلی خوب بود..اون قسمتی که سریال daredevil رو معرفی کردید هم عالی بود سریالش خیلی قشنگه از این بخش های فیلم و سریال بیشتر استفاده کنین.
حرف این دوستمون رو تایید میکنم مثل دفعه قبل و باز هم درخواست دارم بخش معرفی سریال رو داشته باشین مخصوصا سریاهایی شبیه به این که به گیم هم مربوط میشه حداقل توی همین تاپیک هم اسمشون رو بگید کافیه اگر توی پادکست باشه که فوق العادس بی صبرانه منتظر قسمت جدید و نو آوری هاتون هستیم
به امید پیشرفت بازی کست
Just for bazicast*Just for gamers
*forever*

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
فکر میکنم سال گذشته همین موقع ها بود که آخرین شماره بازی رایانه رفت روی دکه ها و کاملاً معلوم بود که دیگه داره نفس های آخرشو میکشه. مجله ای که یازده سال بهترین خاطرات ما رو رقم زد و اگر چه هیچ وقت منظم نبود اما وقتی منتشر میشد انقدر برامون ارزشی بود که چند صد متر فقط به عشق خرید اون پیاده بریم. از زمان شروع به کار بازی کست چندین بار درخواست کردم که با دعوت از اعضای سابق مجله به بحث و گفتگو راجع به خاطرات تلخ و شیرین زمان همکاریتون با نشریه و دلایل تعطیلی اون گفتگو کنید. فکر میکنم الآن دیگه زمان مناسبی باشه تا یه تجدید خاطره ای هم برای بچه ها صورت بگیره

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
به جز 2-3 قسمت که بحث کنسولها بود بیشتر که برای همه جذاب نیست ، بقیه قسمتها همشون خوبن به نظرم

خوب همین تو پست اول ذکر شه که هر قسمت درباره چه بازی ای بیشتر بحث میشه مثل همین قسمت آخر که بیشتر درباره بلادبورن بود.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
درود بر Dead Gamers Society . :d
دستتون درد نکنه این دفعه مثل قسمتهایی قبلی فوق العاده و لذت بردم ازش
انتخاب آهنگها با کیه ؟ چون کمتر آهنگی بوده که حال نکنم باهاشون
------------------------------------------------------------------
یه سوالیم از شما دوستان داشتم ، میخواستم بدونم شغلی که الان مشغولش هستید چیه ؟!
شاید دوست نداشته باشید جواب بدین اما خواستم ببینم ربطی به حوزه گیم داره یا نه ( پیشاپیش معذرت )
--------------------
پاسخ پرسش PM شد

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
جواب پخ شد.

پ.ن1: گیر سه پیچ دادین به نینتندو N64 اون همه بازی خوبش به کارتریجش در:d
پ.ن2:گیم کیوب اگر بررسی بشه خوبه(درسته که مینی دی وی دی مشکل حجم داشت اما به نظرم غیر ممکن هست فقط برای این موضوع شکست خورده باشه)
پ.ن3:منم شدید مشکل بی حوصلگی برای بازی دارم. خرید یا دانلود =>نصب=>فراموشی:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر