بازی‌کست BaziCast

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
من گوش ندادم ولی با توجه به شماره های قبل

جناب محمد طالبیان مشکلت با نینتندو چیه؟!

با خیلی از حرفات مشکل دارم و به موقع با هم تصفیه حساب میکنیم. منتظر یک فرصت مناسب هستم

حله، فقط قراره دوئل و کی بزاریم ؟ :laughing:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
حله، فقط قراره دوئل و کی بزاریم ؟ :laughing:

سلام آقای طالبیان این قسمت واقعاً عالی بود امیدوارم روند رشد پادکستتون ادامه دار باشه.:x

پ.ن: به عنوان یکی از دوستدارهای نینتندو تا وقتی مثل این قسمت جریان دو طرفه باشه شدیداً از دوئل استقبال می شود :bighug:

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
سلام ببخشید بابت تاخیر ولی وبلاگ اپدیت شد.
یه چیزی من اومدم دامنه ی ir برای بازی کست بخرم دیدم نوشته قبلا ثبت شد رفتم ببینم کی گرفته دیدم نوشته میثم قربانی خواستم ببینم برنامشون چیه میخوان وبسایت بازی کست راه بندازن یا ..... نمیدونم.اگه میشه توضیحی بدین!

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
سلام لطفاً با توجه به اتفاقات امروز دوباره از آقای محسن وفانژاد برای پادکست بعدی دعوت کنید. خیلی دوستدارم تحلیل شون رو از تحولات جدید نینتندو بدونم.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
بابت تاخیر از همتون عذرخواهی می کنیم ؛ همانطور که محمد گفت مشکل نت وجود داشت. در مورد سایت هم نه فعلا برنامه ای نداریم و فقط اسمش رو ثبت کردیم.
ممنون از همتون. عیدتون هم مبارک.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
دمتون گرم.این شماره هم عالی بود. سال نو هردويتان هم مبارک باشه.
آقا کسرا راستی یه نگاه به پوشه پیام خصوصی هات بنداز لطفا:d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
همین الان دارم گوش میدم این قسمتو! این قابلیت ساسپند رزیوم از قبل تو ایکس باکس وان بودش اقای طالبیان :d

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
کسرا خان برای عید هم برنامه ای دارید یا کلا باید عید را با همین قسمت سر کنیم؟اگه برنامه ای هست این یاشار ذوالفقاریان را هم بگید بیاد.(این بحثی را هم که تو پیام خصوصی گفتم یادتان نره لطفا فقط قبلش به انگلیسی به سرچی بزنید.)با تشکر.تعطیلات خوش بگذره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
همین الان دارم گوش میدم این قسمتو! این قابلیت ساسپند رزیوم از قبل تو ایکس باکس وان بودش اقای طالبیان :d
این مشکلش اینه که به ایکس باکس وان کلا توجه نمیکنه
4fvfcja.gif

کسرا خان برای عید هم برنامه ای دارید یا کلا باید عید را با همین قسمت سر کنیم؟اگه برنامه ای هست این یاشار ذوالفقاریان را هم بگید بیاد.(این بحثی را هم که تو پیام خصوصی گفتم یادتان نره لطفا فقط قبلش به انگلیسی به سرچی بزنید.)با تشکر.تعطیلات خوش بگذره.​
عید برنامه ای نداریم ولی هفته بعد از عید قسمت چهارم عرضه میشه. در اون زمینه هم چشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر