بازی‌کست BaziCast

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
جواب سوال پــ.ــخ شد!
آقای طالبیان هم که کل زندگی بچه ها رو توی فیلم و موزیک و گیم خلاصه کردن! :d ( اونوقت از نسل جدید چه انتظاری دارید؟:d)

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام به دوستان.

ما هفته آینده پادکست نخواهیم داشت اما در عوض در حال صحبت با یکی از قدیمی ترین نویسنده های دنیای بازی هستیم تا در بازی کست حاضر بشه. این نویسنده ای که در موردش حرف می زنیم یکی از قدیمی ترین نویسنده های بازینما هست که هنوز هم در مطبوعات فعالیت می کنه. همچنین نینتندو فن هست.

اگر هم به سوالی پاسخ ندادیم ؛ عذر ما رو بپذیرید. همه سوالات توی پادکست جواب میدیم. ممنون از همه دوستان.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب عالی بود این قسمت و دوباره بسیار لذت بخش و باحال و فان بود :D

با اینکه بازم از نظر محتوا یکم کمبود داشت نسبت به قسمت های قبل دوباره ولی اون سوپرایز Game Awards اتون جبران کرد پیش نمایش و نقد رو :D از همون اول هم که با Inquisition بخاطر لج و لجبازی با برادر کسری کلا منهدمش کردید :| :D

در کل عالی بود و بازم ممنون :x :D

هفته بعد هم که نیستید:| حالا کو تا دو هفته دیگه :| :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
وقتی اسم من رو تو اون برنامه اتون میارید بگید آقا کایزرشوزه
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif

سال ها پیش (! :D !) هم که رو صندلی داخ نشسته بودم گفتم درستش Keyser Söze میباشد :D
جواب سوالتون هم نمیدونم ؛ برا همین اول گوگل میکنم که بدونم :D این سوالتون به نظرم جالبناکترین سوالتون بود :-" در کنار سوال اولتون !!

این برنامه اتون کلا خوب بید ، چسبید :D اون تیکه ای که در مورد TGA بود خصوصا خیلی خوب بود ! ای کاش یه پیش بینی هم میکردین ، بد نمیشد :-?
هرچند من احساس کردم قبل از ضبط کباب و دوغ زده بودین /:) (البته ببخشید که این رو میگم x_x :D )

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
با عرض سلام و خسته نباشید
این قسمت هم خیلی‌ جالب بود
انتخاب بهترینهای سالتون هم عالی‌ بود
جایزهٔ بهترین بازی نقش آفرینی رو اصلا پیشبینی‌ نمیکردم به اون بازیه بدید :d

Drakes

کاربر سایت
Mar 14, 2014
281
نام
بی نام!
اگه میشه یه وبلاگی وبسایتی پیزی بزنید که هر قسمتو اونجا قرارا بدید نه هزینه میخواد نه وقتی انچنانی(یه وبلاگ 5 دقیقه عو میشید یدونه میسازید وتمام)
ممنون اگه هم یه فروم تهیه کنید که عالی میشه

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
به دليل اينکه چند وقتيه از اخبار صنعت گيم دورم تجربه خيلى از بازى ها رو از دست دادم. يعنى اصلا از وجود خيلى از بازى ها خبر ندارم. اما تو اين شماره بعد از اينکه کلى از valiant heart تعريف کرديد رفتم دانلود کردم و بايد بگم بازى فوق العاده ايه. فقط يه بازى ديگه بود براى موبايل که اسمشو اشاره کرديد و اگه اشتباه نکنم گفتيد ساخته بليزارده. اگه ممکنه اسم کاملشو بگيد بريم اون رو هم دانلود کنيم چون تو صوت هر چى دقت کردم متوجه اسمش نشدم

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
به دليل اينکه چند وقتيه از اخبار صنعت گيم دورم تجربه خيلى از بازى ها رو از دست دادم. يعنى اصلا از وجود خيلى از بازى ها خبر ندارم. اما تو اين شماره بعد از اينکه کلى از valiant heart تعريف کرديد رفتم دانلود کردم و بايد بگم بازى فوق العاده ايه. فقط يه بازى ديگه بود براى موبايل که اسمشو اشاره کرديد و اگه اشتباه نکنم گفتيد ساخته بليزارده. اگه ممکنه اسم کاملشو بگيد بريم اون رو هم دانلود کنيم چون تو صوت هر چى دقت کردم متوجه اسمش نشدم
Hearthstone: Heroes of Warcraft
اگه میشه یه وبلاگی وبسایتی پیزی بزنید که هر قسمتو اونجا قرارا بدید نه هزینه میخواد نه وقتی انچنانی(یه وبلاگ 5 دقیقه عو میشید یدونه میسازید وتمام)
ممنون اگه هم یه فروم تهیه کنید که عالی میشه​
فعلا چنین برنامه ای نداریم اما اگه تغییری در کارامون ایجاد شد حتما مطلعتون می کنیم.

ممنون

Masoud Ghost

کاربر سایت
Dec 5, 2012
111
سلام به دوستان.

ما هفته آینده پادکست نخواهیم داشت اما در عوض در حال صحبت با یکی از قدیمی ترین نویسنده های دنیای بازی هستیم تا در بازی کست حاضر بشه. این نویسنده ای که در موردش حرف می زنیم یکی از قدیمی ترین نویسنده های بازینما هست که هنوز هم در مطبوعات فعالیت می کنه. همچنین نینتندو فن هست.

اگر هم به سوالی پاسخ ندادیم ؛ عذر ما رو بپذیرید. همه سوالات توی پادکست جواب میدیم. ممنون از همه دوستان.

وحید پولادی آیا؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر