بازی‌کست BaziCast

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
در مورد MT که خیلی هم به یوبی توپیدید :-" :(
اینکه MT به خودیه خود بد هست درش شکی نیست! :d
اما ، توی AC:U که خیلی به 100 دلاری پافشاری میکردید :-"
نمیدونم بازی کردید یا نه! اما من خودم تا قبل از تموم کردن بازی و رفتن بخشی از ماموریت های فرعی، برای لباس و ... یه سری آیتم های Legendary گرفتم! و نیزه و شمشیر هم گرون ترینشون رو گرفتم :d (گرچه توی این راه چندتا لباس و سلاح و ... دیگه هم میگرفتم! ) حتی انقدر پول زیاد داشتم که نمیدونستم چیکارش کنم و باهاش گرون ترین تفنگ موجود رو گرفتم! تفنگی که در طول بازی من فقط 9 نفر رو باهاش کشتم:| (آمار دقیق از AC:Initiates میباشد :d )
حالا جدا از خریدن تموم کافه ها و آپگرید کردن کامل خونه ی اصلی! و مقداری که هنوز توی جیبمه! :d
آها خیلی از آیتم ها رو هم نمیشه زرتی خرید:-" باید فلان ماموریت رو رفت،یا فلان کار رو انجام داد تا بتونی بخریش! (چه با پول بازی، چه از روش MT ! )

در کل انقدر که ترول میشه حقش نیست:-" اگر بازی خسیس بود و جونش در میومد تا پول میداد درست...ولی الان که سرازیر میشه از جیب ها...! :d
---
در مورد بقیه ی موارد که...
من یادم رفت از پادکست هفته ی پیش بگم! فوق العاده بود بخش آخر! :x :x :x
آهنگای استفاده شده هم که :(( چقدر خوب بود :(( ( GOW :x )

این هفته هم خیلی خوب بود،البته به هفته ی پیش نمیرسید:-" ولی خوب...هفته ی پیش مراسم ویژه ای بود خوب :d
---
این آهنگ تریلر AC:R هم که فوق العاده بود این هفته :((
آهنگ قبل از نقد موردور هم آشنا بود ولی یادم نمیاد چی بود:-" چی بود؟ :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,819
نام
مرتضی
خوب بود این قسمت. بخش اپنینگ پادکست وقتی محمد طالبیان میاد شروع میکنه نباید اهنگ کاملا قطع بشه و بعد حرفش دوباره ادامه پیدا کنه. باید صدای موسیقی کمتر بشه و صدا محمد طالبیان روش بشینه مثله برنامه ها رادیویی. اینجوری قشنگتر میشه به نظرم:d

جواب سوال هم پخ شد

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کسری و محمد عزیز دستتون درد نکنه
پادکست پرمحتوا و جالبی بود :thumbup::thanks:
با اون موسیقی تریلر AC Revelations هم فوق العاده حال کردم . خیلی نوستالژی بود

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
این اپیزود عالی بود. مخصوصا قسمت آخر و بحث Embargo و AC U. با اون موردی هم که جناب SMM9 ذکر کردن شدید موافقم! :D
راستی با ترول شدن Ubisoft هم خیلی حال کردم سعی کنین از این کارا بیشتر بکنین! :D

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
لطفا یا فیس.بوک-BaziCast Soundcloud رو آپدیت کنید یا هم پلیری چیزی تو پست اول بذارید که بطور مستقیم و بدون انجام دانلود هر قسمتی‌ که خواستیم رو گوش کنیم.
ممنون :x

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام گوش دادن به پادکستهای اینچنینی واقعا لذت بخشه. کاش یه گروه دیگه هم درست بشه باهاتون رقابت کنه باعث بشه کاراتون از اینی هم که هست بهتر بشه. برای من یک روز تو هفته ترافیک تهران رو تو ماشین قابل تحمل میکنید دمتون گرم. موفق باشید.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
مرسی از پادکست های عالیتون خیلی عالیه بخض اخبار که درموردش بحث میکندی خیلی خوبه بخش رترو و خاطرات گذشته واقعا لذت بخشه
چند تا پیشنهاد دارم براتون.
در ابتدای پادکست وقتی محمد میخوان صحبت کنن خیلی قشنگتره که آهنگ زیرصدا باشه و قطع نشه.
از ساندترک های لایسنس شده بازی های معروف و موسیقی های ساخته شده خیلی جالبتر میشه در کنار هم استفاده کنین (استفاده از آهنگهای fifa و آهنگ iron اسسین واقعا ایده عالی بود)
از دوستان تیم بازی رایانه افرادی مثل سهیل منصوری و یاشار ذوالفقاریان یا وحید عبداللهی و ... بیشتر اسفاده کنین تجربیات و اطلاعاتشون کیفیت پادکست رو خیلی ارتقا میده حتی برای یه بخش کوتاه.
بازی هایی که میخواین نقد کنین و پیشنمایش بدین به همین صورت پیشینه ی اون بازی بیشتر در موردش صحبت کنین و اطلاعات بیشتر در مورد گذتشه بازی بدین تا باعث بشه ما هم در موردش بیشتر تحقیق کنیم و بیشتر یاد بگیریم.
بنظرم اگه تعدادتون همین ۲ نفر باشه خیلی بهتره و کمتر باعث شلوغی پادکست میشه و نفر سوم رو بعنوان مهمان یا امیر رو تو بخش هایی مثل شماره ۴ که در مورد بازی evolve صحبت کرد استفاده کنین خیلی بهتره.

ممنون از زحماتتون و امیدوارم هفته به هفته بازی کست قویتر و لذت بخش تر بشه.

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
^^^^

بر خلاف نظرت اصلا دوست ندارم امیر تو برنامه نباشه و خیلی بیشتر از برنامه ی سه نفره لذّت می برم. همچنان منتظر حضور ثابت امیر :| :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر