بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
این رو که میدونم:d
منظورم اینه که این dlc ها چی اضافه میکنن؟:-/
Dishonored سه تا DLC داره:
دو تا DLC داستانی که شخصیت اولش Daud هست و اتفاقاتی که بعد از ترور ملکه برای Daud می افته رو روایت می کنه. من با PC بازی کردم. قشنگه و ازرش داره.
یه دونه هم DLC که چند ده تا چلنج به بازی اضافه می کنه.

Borderlands 2 هم این چهار تا DLC داستانی رو داره:
Tiny Tina's Assault on Dragon Keep
Sir Hammerlock's Big Game Hunt
Mr. Torgue's Campaign of Carnage
Captain Scarlett and Her Pirate's Booty

در کل به نظرم هر دو تا پک برای کسایی که به بازی اصلی علاقه داشتن ارزش داره.

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,144
نام
حمید
این بازی deadfall adventure که مثل اندینا جونز بود چی شد قرار بود یه هفته پیش بیاد
راستی این dlc های بوردرلندز به بخش داستانی چیزی اضافه میکنن یا برای آنلاین هستن؟

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,904
این بازی deadfall adventure که مثل اندینا جونز بود چی شد قرار بود یه هفته پیش بیاد
راستی این dlc های بوردرلندز به بخش داستانی چیزی اضافه میکنن یا برای آنلاین هستن؟

15 نوامبر میاد این بازی که گفتی صفحه قبل هم گفتم فکر کنم.

آره هر 4 تا dlc داستانی هستند که میشه هم افلاین رفت یا با بقیه انلاین بازی کرد. dlc دیگه هم داره که مثلا 10تا level cap اضافه میکنه.

بازی Dragon's Dogma چندتا دیسکه؟؟ این بازی هم مثل بعضی بازی ها HD Pack داره که باید نصب بشه؟؟

دو3 ماه پیش نسخه جدیدش اومد که dlc ها رو داشت دو دیسک بود فکر کنم داشته باشه پک hd شایدم نداره مطمئن نیستم. نسخه اصلیش هم یک سال و نیم پیش اومد اون 1 دیسکه.

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
نه نیاز نیست!
من The Void Walkers Arsenal رو فلش ریختم اجرا شد!
اخرین تایتل اپدیت رو فراموش نکنید که بگیرید!
یعنی دی ال سی رو نصب کردی بعد وارد بازی شدی کار کرد؟ تایتل اپدیت برای چی مگه مشکلی داره؟
borderland هم همینطوره؟
اخه من قبلا oblivion رو گرفته بودم dlc هاشو فقط باید روی هارد نصب کرد

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
یعنی دی ال سی رو نصب کردی بعد وارد بازی شدی کار کرد؟ تایتل اپدیت برای چی مگه مشکلی داره؟
borderland هم همینطوره؟
اخه من قبلا oblivion رو گرفته بودم dlc هاشو فقط باید روی هارد نصب کرد
نه .با هوریزون ریختم تو فلش بعد وصل کردم ,اون وسایلی که بعد از نصب این dlc به بازی اصافه میشه ,تو بازی بود!
تایتل اپدیت هم برای تمام dlc ها باید جدیدترین ریخته بشه!
درباره borderland اطلاعی ندارم.

varenax360

کاربر سایت
May 19, 2009
840
نام
محمود
سلام دوستان

بازی Dragon's Dogma چندتا دیسکه؟؟ این بازی هم مثل بعضی بازی ها HD Pack داره که باید نصب بشه؟؟

دو3 ماه پیش نسخه جدیدش اومد که dlc ها رو داشت دو دیسک بود فکر کنم داشته باشه پک hd شایدم نداره مطمئن نیستم. نسخه اصلیش هم یک سال و نیم پیش اومد اون 1 دیسکه.

نسخه جدید دو دیسک هست که دیسک اول بازی و دیسک دوم گرافیک HD و زبان دیالوگ ژاپنی هست

- - -ویرایش - - -

دیسک 1ش فرق میکنه؟
آره دیگه فکر کنم منظورش همینه :D اون یه dlc که گفته با dvd که داری از قبل هم میشه اجراش کرد با ریختن روی هارد ولی بقیه دیسک 1 نسخه goty رو میخوان.

تا اونجا که من اطلاع دارم دیسک اول , همون بازی قبلی هست. این موضوع رو از روی ABGX دیسک 1 بازی میشه فهمید .

XEX Media نسخه GOTY و نسخه قبلی بازی هر دو یکی هستند . این مفهموش اینه که دیسک اول بازی همون نسخه قبلی هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر