بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

آقا بامن بحث نکن حال و حوصله ندارم!:dچه ربطی که حتما ربط هایی داره که دارم میگم..راستی دوست عزیز می بری و می دوزی!می بافی و می دوزی هردوتاش یکیه!!!:d
شما منظورت اينه كه تو سايت ايكس باكس تو قسمت بازي هاي ايكس باكس اونجا زده كه كال آف ديوتي و فيفا اومده، درسته؟؟؟؟؟

شما منظورت اينه كه تو سايت ايكس باكس تو قسمت بازي هاي ايكس باكس اونجا زده كه كال آف ديوتي و فيفا اومده، درسته؟؟؟؟؟
راستش یه وبلاگ بود که این حرفو زده بود توش و منبع رو xbox.com گذاشته بود.
یکی هم نظر داده بود گفته بود: ((آره راست میگه من همین الانن تو سایتش بودم همین چیزا رو نوشته))
بعلاوه چندتا از دوستام هم همین حرفا رو می زدند و من هم؛خب بالاخره باور کردم دیگه!
شما بودی باور نمی کردی؟؟؟

راستش یه وبلاگ بود که این حرفو زده بود توش و منبع رو xbox.com گذاشته بود.یکی هم نظر داده بود گفته بود: ((آره راست میگه من همین الانن تو سایتش بودم همین چیزا رو نوشته))بعلاوه چندتا از دوستام هم همین حرفا رو می زدند و من هم؛خب بالاخره باور کردم دیگه!شما بودی باور نمی کردی؟؟؟
نه!!!!!الان بري همون جايي كه گفتم بازي كرايسيس ٣ هم زده . همه ي بازي هاي كه نيوده رو زده.

نسخه PAL این بازی هم اومد

03042767847412966887.jpg

بچه ها یه چند تا بازی متفاوت و باحال معرفی میکنید؟ خسته شدم از شوتر و ... جو بازی شاد و خوب باشه از جو تاریک هم خسته شدم
Rayman Orgins البته باید بازی کرده باشی. جو شاد می خوای برو بازی های کینکت رو بکن. بازی های لایو هم خوبن

Rayman Orgins البته باید بازی کرده باشی. جو شاد می خوای برو بازی های کینکت رو بکن. بازی های لایو هم خوبن

بله بازی کردم! منظورم از جو شاد طنز بون بازی نیستا!! یعنی میخوام محیط بازی و نور پردازی و رنگبندی زنده و شاد باشه!
مثلآ این risen2 رو دیدم خوشم اومد!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or