بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

کاش حداقل شما یک لینکی‌ میدادی این چیزی که میگی‌ و اصلا وجود نداره را ما هم ببینیم!

یک چیزی رو psn (رو ایکس‌باکس لایو نیست) اومده که اصلا این پک نیست چون فقط شامل خود بازی و ۲ تا dlc هاش هست و محتویات limited توش نیست همونی هست که میگید ۲۹.۹۹$ که ربطی‌ به این نداره.

اونی که شما میگی‌این نیست چون فقط برای pc هست این پک!در ضمن اطلاعات غلط شما محدود به همین نبود میگی‌ مأموریت‌های بخش سینگل داره که اصلا اینطور نیست. ارزش این پک رو هم اونایی که بازی کردن معلوم میکنند نه شما!

لینک!o:-)
استور رو با خود کنسول باز می کنند!:|شاید در پلی استیشن بلاگ باشه خبرش.
اصلاً اطلاعات من غلط! استور غلط! سونی غلط! نظر من غلط! نظر شما درست! ایرانی جماعت روی دنده لج بازی بیفته،دیگه کاریش نمیشه کرد..:|
بازی لگو بتمن 2 رو به دوستان پیشنهاد می کنم؛خیلی باحال و بامزست!

=.لینک!o:-)
استور رو با خود کنسول باز می کنند!:|شاید در پلی استیشن بلاگ باشه خبرش.
اصلاً اطلاعات من غلط! استور غلط! سونی غلط! نظر من غلط! نظر شما درست! ایرانی جماعت روی دنده لج بازی بیفته،دیگه کاریش نمیشه کرد..:|
بنده رو دنده لج افتادم؟ نخیر دارم از حرفم که درستم هست دفاع می‌کنم این شمای که نمی‌خوای قبول کنی‌ چرت گفتی‌. استور یا هر کوفتی اینجا باید یه نشونی ازش باش دیگه نه؟ بعدشم مثل اینکه نمیخوای حالیت بشه اونی که داری میگی‌ نه تنها رو استور بلکه رو نت هم هست ولی‌ اینی که اون دوستمون میگه نیست. جواب نداری بدی چرا هذیون میگی‌ و فکر میکنی‌ خودت تافته جدا بافتی؟ گفتن اینکه من اشتباه کردم انقدر برات سخته خارجی‌؟

بنده رو دنده لج افتادم؟ نخیر دارم از حرفم که درستم هست دفاع می‌کنم این شمای که نمی‌خوای قبول کنی‌ چرت گفتی‌. استور یا هر کوفتی اینجا باید یه نشونی ازش باش دیگه نه؟ بعدشم مثل اینکه نمیخوای حالیت بشه اونی که داری میگی‌ نه تنها رو استور بلکه رو نت هم هست ولی‌ اینی که اون دوستمون میگه نیست. جواب نداری بدی چرا هذیون میگی‌ و فکر میکنی‌ خودت تافته جدا بافتی؟ گفتن اینکه من اشتباه کردم انقدر برات سخته خارجی‌؟

Good Luck!o:-)

من به عنوان یه عضو کوچیک از بازی سنتر.میخوام بگم که لطفا بهم احترام بزاریم.بیاین سعی کنیم فرهنگ سازی کنیم.قانون باید برای همه یکسان باشه.

اتفاقا ارزش داره بدجورم ارزش داره.جهنمو بطور زیبایی به تصویر کشیده.
به هر حال نظر شخصی من بود. ارزش یعنی چیزی که وقتی بازی می کنی باهاش واقعا حال کنی یعنی خودت بهش بالای 8 بدی. من از این مدل بازی های بی سروته که فقط اکشن وحشیانه دارن خوشم نمیاد.

black ops2 هم احتمالا اواخر شهریور عرضه میشه.....یعنی میشه حدودا 2 ماه زودتر از موعد مقرر....راستی بچه ها forza motorspot 4 جزو بازی های انحصاری 360 هستش؟

:d خب چرا می زنی؟ من تازه 360 خریدم و چیز زیادی در مورد انحصاری هاش نمی دونم! شما هم لطفا با تازه کار ها بهتر رفتار کن!!!:d
مبارک باشه. >:d<
یکی از بهترین ریسینگ های 360 هست!
اینا هم انحصاری هستند که شاید با بعضی هاشون اشنایی داشته باشی:
Gears of war
Alan Wake
Dead Light:این بازی که به تازکی عرضه شده ولی مشکلی که داره روی لایو هستش.
کلا انحصاری های این کنسول کم هستش ولی انحصاری هاش به 100 بازی دیگه می ارزه!:دی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or