بازیهای موجود در بازار برای Xbox 360

مبارک باشه. >:d<
یکی از بهترین ریسینگ های 360 هست!
اینا هم انحصاری هستند که شاید با بعضی هاشون اشنایی داشته باشی:
Gears of war
Alan Wake
Dead Light:این بازی که به تازکی عرضه شده ولی مشکلی که داره روی لایو هستش.
کلا انحصاری های این کنسول کم هستش ولی انحصاری هاش به 100 بازی دیگه می ارزه!:دی

بنظر من گیرز بازی جالبی نیست......
البته توی گرافیک بی نظیره
ولی داستان جالبی نداره....
در هر صورت بنظر من در کل ایکس باکس بیشتر از پی اس3 حال میده.
اینو به خاطر این می گم که هر دو رو دارم....
من خودم فورزا رو خیلی دوست دارم.
البته باید برنر مکسشو گیر بیارم چون روی ال تی 3 جدیدا نمی خونه.....

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 PM ارسال شده بود ----------

کجا همچین چیزی گفتن ؟ مثل همیشه نوامبر عرضه میشه. مگه اینکه از ترس halo 4 همچین کاری بکنن :>
من اینطوری شنیدم.....
دیدید که گفتم احتمالا...
البته اینم بهتون بگم که fifa 13 برای ایکس باکس اومده(فقط برای ایکس باکس)...ولی به دلیل مسائل اقتصادی اجازه ی انتشار ندادن(چون هنوز واسه پی اس 3 نیومده)
بلک آپس2 هم همین طور....
پی اس3 فعلا داره تمام تلاششو می کنه که یه بازی جدید به بازار بده.
البته مدیرعامل این شرکت ژاپنی این حرفو زده که بازی ای 3d دارن می سازن که با بازی یک عینک مخصوص هم عرضه می شه و حدود قیمتش 99 دلار هست.....
در کل بازی ها اول برای ایکس باکس میاد....

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

مثل Crackdown؟ انصافا انحصاری های PS3 بیشتره و با حال هم هست.
من الان killzone3 رو خریدم ولی هنوز بازی نکردم.....
راستی دوستان fifa street رو برای ایکس باکس حتما بخرید خیلی باحاله!:d

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:36 PM ارسال شده بود ----------

شوخی کردم باو:d.کالا یکی از بهترین عنوان های ریسینگ هستش عزیز.;)
می دونم داداش گلم..منم شوخی کردم!
:d

بنظر من گیرز بازی جالبی نیست......
البته توی گرافیک بی نظیره
ولی داستان جالبی نداره....
در هر صورت بنظر من در کل ایکس باکس بیشتر از پی اس3 حال میده.
اینو به خاطر این می گم که هر دو رو دارم....
من خودم فورزا رو خیلی دوست دارم.
البته باید برنر مکسشو گیر بیارم چون روی ال تی 3 جدیدا نمی خونه.....

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 PM ارسال شده بود ----------

من اینطوری شنیدم.....
دیدید که گفتم احتمالا...
البته اینم بهتون بگم که fifa 13 برای ایکس باکس اومده(فقط برای ایکس باکس)...ولی به دلیل مسائل اقتصادی اجازه ی انتشار ندادن(چون هنوز واسه پی اس 3 نیومده)
بلک آپس2 هم همین طور....

پی اس3 فعلا داره تمام تلاششو می کنه که یه بازی جدید به بازار بده.
البته مدیرعامل این شرکت ژاپنی این حرفو زده که بازی ای 3d دارن می سازن که با بازی یک عینک مخصوص هم عرضه می شه و حدود قیمتش 99 دلار هست.....
در کل بازی ها اول برای ایکس باکس میاد....

---------- نوشته در 11:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:34 PM ارسال شده بود ----------

من الان killzone3 رو خریدم ولی هنوز بازی نکردم.....
راستی دوستان fifa street رو برای ایکس باکس حتما بخرید خیلی باحاله!:d

---------- نوشته در 11:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:36 PM ارسال شده بود ----------

می دونم داداش گلم..منم شوخی کردم!
:d

/:):|
اینا همشون شایعه هستن.

منظورت اینکه آماده شده ؟!
29 الی 31 شهریور ریلیز جهانی و 5 روز قبل تو درایو کنسول های ما !
آره همون.

---------- نوشته در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 AM ارسال شده بود ----------

/:):|
اینا همشون شایعه هستن.
xbox.com
برو نگاه کن

---------- نوشته در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------

دوستان batman 2 lego قشنگه؟
یکی از دوستام که 25 سالشه(به اینجا دقت کنین!:d) بهم گفت خیلی باحاله برو بخر!!!!!!

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

راستی دوستان prototype 2 چطوره؟
قشنگه؟

آره همون.

---------- نوشته در 12:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 AM ارسال شده بود ----------

xbox.com
برو نگاه کن

چه ربطي داره آخه؟؟؟ همينجور براي خودت مي بافي و مي دوزي ! (قصد توهين ندارم)

---------- نوشته در 01:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:56 AM ارسال شده بود ----------

---------- نوشته در 12:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:06 AM ارسال شده بود ----------
یکی از دوستام که 25 سالشه(به اینجا دقت کنین!:d) بهم گفت خیلی باحاله برو بخر!!!!!!

---------- نوشته در 12:19 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:10 AM ارسال شده بود ----------

قشنگه؟

لگو بتمن بدك نيست. يكم خسته كننده مي شه ولي خوبه. سرگرم كنندست

پروتوتايپ هم خوبه من بيشتر با گيم پليش حال كردم. بازيش يه جوريه! ولي در كل خوبه.

---------- نوشته در 01:59 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:56 AM ارسال شده بود ----------

پروتوتايپ هم خوبه من بيشتر با گيم پليش حال كردم. بازيش يه جوريه! ولي در كل خوبه.

لگو بتمن فوق العادس ... من باش خیلی حال میکنم

راستی دوستان ...احتمالش هست 1 درصد the last of US واسه کامپوتر یا ایکس باکس پورت شه ؟؟

اگه نه باس حتما ps3 بخرم

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

بازی sleeping dogs هم لیک شد............
Jk5FG.jpg

http://www.xbox360iso.com/sleeping-dogs-proton-t614367.html

xbox.com
برو نگاه کن

قشنگه؟

COD قراره هر سال نوامبر یه نسخه بده حتی اگر همه نسخه ها آماده باشه بعیده این تاریخ عوض بشه.

LEGO Batman برای تفریح و دور شدن از این فضای جدی و اکشن و خشن بازی ها خوبه و کلا بازی باحالیه.
Prototype هم مسخره بازیه. کاری ندارم خوبه یا بده مهم اینه که مسخره بازیه.

---------- نوشته در 04:18 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:17 PM ارسال شده بود ----------

کجا همچین چیزی گفتن ؟ مثل همیشه نوامبر عرضه میشه. مگه اینکه از ترس halo 4 همچین کاری بکنن :>

داداش منم خودم طرفدار Halo هستم ولی انصافا Halo باید از COD بترسه یا COD از Halo؟

---------- نوشته در 04:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:18 PM ارسال شده بود ----------

بازی sleeping dogs هم لیک شد............
Jk5FG.jpg

http://www.xbox360iso.com/sleeping-dogs-proton-t614367.html

فعلا ریجن NTSC

آقا بامن بحث نکن حال و حوصله ندارم!:d
چه ربطی که حتما ربط هایی داره که دارم میگم..
راستی دوست عزیز می بری و می دوزی
!
می بافی و می دوزی هردوتاش یکیه!!!:d

دوستان از طرف خودم خواهش میکنم بحث به بیراهه نکشید تا تایبک اخر قفل نشه این بحث کی از کی بهتره هیچ موقع تمومی نداره و همین جوری فقط تعداد صفحات میره بالا و خبر مهم لیک شدن بازی sleeping dogs کسی نمیبینه؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or