بازیهای موجود در بازار برای PC

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
بابا چه گیری دادی لابد دانلود کرده دیگه !

در ضمن برای اجرای بازی تا اونجایی که من میدونم لازم نیست کابل بکشید و فقط disable کردن از طریق device manager کافیه
اگه Disable کردن از طریق Device Manager کافی بود یکسال گیر کرک SC3 نبودند! :pنه این که جواب شما غلطه. تا اینجا که می دونم روی بیشتر کامپیوترها جواب نداده!;)( یکدفعه نگید من جر و دعوا دارما، نه!:love:)​

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
اگه Disable کردن از طریق Device Manager کافی بود یکسال گیر کرک SC3 نبودند! :pنه این که جواب شما غلطه. تا اینجا که می دونم روی بیشتر کامپیوترها جواب نداده!;)( یکدفعه نگید من جر و دعوا دارما، نه!:love:)​

حتی Disable کردن هم لازم نداره !
فقط کافیه با DT 4.06 مانت کنید و از طریق برنامه ی YASU Tool بازی رو اجرا کنید
به زودی هم کرک میشه چون اصلا قفل پیچیده ای نیست

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
بازي براي من كه خيلي راحت اجرا شد.يعني از اين آسونتر نميشه.چه جوري شما مشكل دارين بعد؟بدون كابل كشي هم اجرا ميشه حق با آقا بهزاده.
راستي بازي خيلي باحال شده يكمي هم تو اين مرحله اولب مجبورت ميكنه فكر كني:cheesygri

آخرین ویرایش:

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
سلام شاید حرفهایی که می خوام بزنم شاید زیاد مربوط به این تاپیک نباشه. البته می دونم که می خونینش پس دیگه لازم به زیاده گویی نیست. اول در مورد کاربن یک چیزهایی بهتون بگم این که فکر کنید موست وانتد را دارید در شب بازی می کنید. حتی وقتی که پلیس داره دنبالتون می کنه موزیک موست وانتد قبلی روش گذاشتند( عجب افتضاحی حتی حاضر نبودند برند یک موزیک دیگه براش پیدا کنند) گرافیک بهتر شده. اما اما... مهمترین نکته اش توی صداشه. فقط لازمه شما یک بلند گوی درست وحسابی داشته باشید بعد سابووفر، تربل، باس(شرمنده بنا به دلایلی نمی تونم انگلیسی بنویسم) رو بالا ببرید بعد یک نیش گازی به ماشینتون بدید یکدفعه بلندگویتون از جا کنده می شه واقعا معرکه است آخر هیجان. انگار که ماشین کنار شما ایستاده. اگه این صدا نبود فکر نکنم لازم بود که بخریدش مگه این که بخواهید کلکسیون کامپلیت کنید. نکته دیگه بهتر شدن وضعیت کنترل ماشین است. دیگه لازم نیست با دکمه ها رو تا ته فشار بدید و دستتون رو خسته کنید تا ماشین کمی بپیچه. نکات جالب دیگری هم داره که با بازی کردن متوجه باشید. برید بازی کنید عشق کنید.:love:
اما سوال دیگر من بازی دارک مسایا رو گرفتم ولی فیلم های بازی رو نشون نمیده ولی صداشون میاد. توی فایلهای بازی هم گشتم فیلمهاش حذف نشده بود آیا برای کسی این اتفاق افتاده یا نه؟ اگه می تونید به من هم کمک کنید. اما یک نکته جالب شما می تونید دار ک مسایا با رم 512 و کارت گرافیک 64 رادئون 9000 با زولوشن 1024*768 به راحتی بازی کنید گرافیکش هم خیلی قشنگه اصلا لازم نیست گزینه ها روی پایین بذارید . تضمین می کنم علامت ایزو 90002 روش می زنم. اصلات نترسید 100% میاد.:cool:

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا يعني از اين به بعد تمام بازي هاي نسل بعد كه برا pc مياد رو ميخوان دموهاش رو حذف كنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((
راستي من ميخوام 6 cd پرديس رو بگيرم(sc:da)اگه اين خرابه ؟ برا كدوم شركت رو بگيرم؟
راستي دارك مسيح رو از كجا بگيرم (به خدا اين شركتا مارو گيج كردن )؟
اقا يكي جواب بده لطفا!!:-"
يه چيز ديگه اينكه بازي هايي كه تو اين هفته رليز ميشن رو ميشهچه بازي هايي هستن؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
اقا يعني از اين به بعد تمام بازي هاي نسل بعد كه برا pc مياد رو ميخوان دموهاش رو حذف كنن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:((
راستي من ميخوام 6 cd پرديس رو بگيرم(sc:da)اگه اين خرابه ؟ برا كدوم شركت رو بگيرم؟
راستي دارك مسيح رو از كجا بگيرم (به خدا اين شركتا مارو گيج كردن )؟
اقا يكي جواب بده لطفا!!:-"
يه چيز ديگه اينكه بازي هايي كه تو اين هفته رليز ميشن رو ميشهچه بازي هايي هستن؟
بازی حجمش 7.5 'گیگ هست پس 6 سی دی نسخه ی کاملش نیست!!
برو 2 دی وی دیش رو از یه جایی گیر بیار!
بای

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
بچه ها اين COd3هم برا ps2 اومد هركي ps2داره بره حال كنه(من كه pc دارم):((
راستي راستي cod3برا pc نمياد؟؟؟؟؟؟؟(cod3رو سايت پرديس زده)

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
sc:da دو سه روزی هست کرک شده کرکش هم تو سایت گیم کپی ورلد هست با حجم کم 2.4 مگ...در ضمن قبل از کرک کردن هم بدم هیچ کاری ایمیج رو مونت کردم بازی ر نصب کردم رفتم تو بازی از اون برنامه که تو dvd بود استفاده نکردم

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
اقا يعني از اين به بعد تمام بازي هاي نسل بعد كه برا pc مياد رو ميخوان دموهاش رو حذف كنن !!!!!!!!!!!!
از اون حرف ها بودا
این شرکت فقط به فکر این هستن تعداد dvd یا cd رو زیاد کنن تا بیشتر سود کنن

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

تورنت بازی Medieval 2 :Total War اومده.حجم این بازی هم خیلی بالاس.حدود 6.46 گیگ.

این بازی ها چرا اخیرا انقدر حجمشو رفته بالا.یادش بخیر Hitman :Codename 47 رو روی یک دونه CD بازی میکردم.الان شده دو تا DVD این بازی های اخیر. !!!!!!!!!!!!!!

خداحافظ

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
سلام

تورنت بازی Medieval 2 :Total War اومده.حجم این بازی هم خیلی بالاس.حدود 6.46 گیگ.

این بازی ها چرا اخیرا انقدر حجمشو رفته بالا.یادش بخیر Hitman :Codename 47 رو روی یک دونه CD بازی میکردم.الان شده دو تا DVD این بازی های اخیر. !!!!!!!!!!!!!!
آره، جدا افتضاح شده. تا سال گذشته تنها بازيي كه بيشتر از يك DVD ميشد Act of War Direct Action بود كه اون هم شركت ها پس از حذف فيلم هاش (البته غير از DC) عرضه كردند كه به درد خودشون مي خورد. و بعد رسيد به يكي دو ماه اخير كه مثل اينكه بازيها بدجوري بوي Next-gen پيدا كردن. در حال حاضر هم ركورد دار سايز بازيها Flight Simulator X با ساز 13 گيگ كه ... ماشالا داره.
حالا مشكل اصلي و اعصاب خورد كن اينه كه شركت ها معمولا (به علت كمي وقت شايد) ايميج بازيها رو در دو DVD كپي مي كنن و اين زحمت رو به خودشون نميدن كه بگردن و راهي پيدا كنن كه Setup بازي رو روي دو DVD بزنن.

اين مقاله هم درباره Procedural Texturing جالبه. اميدوارم چنين راه حل هايي در ادامه استفاده بشه.

پس Medieval 2 هم بعديه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر