بازیهای موجود در بازار برای PC

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
این دیگه چیه؟ برای Pcمیاد؟ چطوریه؟
اصلا من نمی دونم شما چی می نویسد آخه قشنگ بنویسید تا بفهمم چی میگید.علامتهای نگارشی سعی کنید رعایت کنید. چون از هر جمله تون چند برداشت میشه کرد!
حالا شما بهم بگید این جمله یعنی چی:حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی

نه...گیتار هیرو مال Ps2ه بیخیال...کربن که دیگه میدونی چیه؟

حالا شما بهم بگید این جمله یعنی چی:حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی

من بهت میگم: یعنی صدا رو تا ته بلند کنی بعد بازی کنی.

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
منم یه بازی دیدم که ماجرایی هست.
اسمش هم هست یادگار(keepsake)
البته زیاد کیف نداره بازی کنی چون اگه بخوای خود بازی معمات رو برات حل میکنه.دیگه راهنما نمی خواد.من اینو تابستون گرفتم ولی چون اسمش رو اینجا ندیدم گفتم که گفته باشم.;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
منم یه بازی دیدم که ماجرایی هست.
اسمش هم هست یادگار(keepsake)
البته زیاد کیف نداره بازی کنی چون اگه بخوای خود بازی معمات رو برات حل میکنه.دیگه راهنما نمی خواد.من اینو تابستون گرفتم ولی چون اسمش رو اینجا ندیدم گفتم که گفته باشم.;)
موس و کلیکه؟؟

vahidrezi16

کاربر سایت
Oct 4, 2005
864
نام
وحید
سلام بر همه
من pes6رو توی 3سی دی گرفتم.
ولی یه چند تا مشکل دارم.
یکی اینکه گزارشگر فقط بین دو نیمه و آخر بازی صحبت می کنه!!!
و بازی هم به طور مکرر گیر میکنه و باید به صورت دستی Restartکنم!!
در ضمن می خواستم بدونم سام فیشر عزیز کی قدم رنجه کرده و با double agentشون
کامپیوتر ها رو منور می کنن؟؟؟(ته پاچه خواری بود ها!!)
موس و کلیکه؟؟
آره و وقت و حوصله زیادی می خواد!!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
ملت تورنت باز!اینهمه بازی چرت و پرت رو دم به دیقه آمار تورنت Fake و ایناشو گذاشتین!،ولی چانا سخن دوست خوشتر است!از NWN 2 چه خبر؟بازی پریروز پخش شده،اگه یکی میگرفت با دایل آپ هم میفرستاد هوا تا حالا بود!
خلاصه کسی خبر نداره این هست یا نیست یا اگه هست از این شرکت مرکتا کسی گرفتتش یا نه؟

سلام

عماد جان این بازی تورنتش همین امروز اومد. اخ جوووووووووووووووووووووووووووون. دارم حال میکنم.بعد از افتضاح گوتیک و حالا DM ( لودینگ های این بازی برای من فوق العاده طولانیه ) .امیدوارم NWN2 بتونه ما رو راضی کنه.

نکته جالب اینکه این بازی یک دونه DVD9 هستش با حجم 5.76.فعلا اوضاع سید این بازی خیلی خوب نیست.من بهترین جایی که گیر آوردم 6 نفر بوده.گذاشتم دانلود شه.البته در تدارک تهیه 2 نسخه .... باسیاوش هستیم. :love: :love: ;) ;)

امین این رو برای تو مینویسم: تو رو خدا به پستات نگاه کن.تو تنها کسی هستی که از خوندن پستات لذت نمیبرم.توی این چند صفحه هیچ چیز مفیدی ننوشتی.فقط جواب عماد رو دادی اونم به حالت شوخی.یکم جدی باش و جدی جواب بده.قرار نیست توی هر تاپیکی سرک بکشی.و اون تاپیک رو خراب کنی.تنها تاپیکی که توش نبودی تاپیک Oblivion بود.دیدی اون تاپیک چقدر مفید بود .نمیدونم چی بگم.

خداحافظ

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
تا حالا بحث به این چرتی ندیده بودم!
سر یه کاما،یه صحفه بحث کردین!بسه دیگه!
*** راستی هفته دیگه گیتار هیرو 2 میاد،متال بازها و راک ها بیان،اند حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی.***
حله؟!
در ضمن آق! محمدرضا دست مارم بگیرین!حای دوری نمیره!البته 8.6 بسیار خوبه،ولی با این حساب گویا باید منتظر همون Dragon Age باشیم که دوباره حال BG و NWN 1 رو بهمون بده!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
در ضمن آق! محمدرضا دست مارم بگیرین!حای دوری نمیره!البته 8.6 بسیار خوبه،ولی با این حساب گویا باید منتظر همون Dragon Age باشیم که دوباره حال BG و NWN 1 رو بهمون بده!

سلـــــــــــــــــــــــــام

به نظر من 8.6 نمره خوبی هستش.ولی یه چیزی فکر کنم این بازی Oblivion توقعات ما رو شدیدا بالا برده.اینم به خاطر اینکه بایه PC در حد متوسط ( من بازی Oblivion رو با یه CPU 2.4 و 512 M رم و کارت 5200 ران کردم.البته با Olbivion) تونستیم این بازی رو در حد خوب اجرا کنیم و برای همین توقعات از بازی ها بالا رفته که چرا این بازی شبیه Oblivion نیست و چرا این لودش طول میکشه Oblivon. با اون عظمت 2-3 ثانیه طول میکشید و کلی حرف دیگه.ولی در کل ....

در ضمن اوضاع سید بازی NWN2 شدیدا خوب شده.

+++++++++++++++++++++++++++

بازی Carbon رو من گرفتم و البته هنوز نصب نکردم.انگار بازی 6 تا CD هستش و یک دونه DVD.

Marvel هم که انگار خبر دارین اومده.نسخه DVD بازی مشکل داره.سعی کنین نسخه CD اون رو بگیرین.

خداحافــــــــــــــظ

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم

دوستانی که دی وی دی NFS:Carbon رو از تکین یا مدرن گرفتند, لطف کنند بگند که setup بازی دستکاری شده یا خیر.

مال مدرن که اینطوره: اول 6cd یا DVD رو توی هارد نصب می کنید. بعد از توی هارد نصب بازی رو شروع می کنید نصبش هم به صورت اتوران اصلی است!

بعد کی اینج بازی Jaws:umleashed رو بازی کرده چون من یک جاییش گیر کردم می خواستم کمکم کنه.

bacheh mosbat

کاربر فعال
Oct 3, 2005
4,249
مال مدرن که اینطوره: اول 6cd یا DVD رو توی هارد نصب می کنید. بعد از توی هارد نصب بازی رو شروع می کنید نصبش هم به صورت اتوران اصلی است!

خب من رفتم دی وی دی nfs مال تکین رو گرفتم, خدا رو شکر set up شو دست نزده بود. :cheesygri

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سلام به بروبچ بازي سنتر فقط اومد بگم كه پرديس تا اواسط هفته sc4 رو بيرون ميده:cool:
راستي اين قضيه ي pes6 چيه من dvd مدرن رو گرفتم ولي هنوز نصب نكردم مگه بازي نسخه نهاييش نيست كه شما ميگيد اشكال داره راستي من فعلا وقت ريختنشو ندارم ؟ يا برم يه نسخه ديگه بگيرم؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
امین این رو برای تو مینویسم: تو رو خدا به پستات نگاه کن.تو تنها کسی هستی که از خوندن پستات لذت نمیبرم.توی این چند صفحه هیچ چیز مفیدی ننوشتی.فقط جواب عماد رو دادی اونم به حالت شوخی.یکم جدی باش و جدی جواب بده.قرار نیست توی هر تاپیکی سرک بکشی.و اون تاپیک رو خراب کنی.تنها تاپیکی که توش نبودی تاپیک Oblivion بود.دیدی اون تاپیک چقدر مفید بود .نمیدونم چی بگم.
نظر لطفته;)
چه گفتم تو این صفحه جواب عماد رو دادم و سیستم مورد نیاز اون بازی رو واسه سینا گزاشتم!
بعدش هم اگه تو پستم شوخی کنم موردی داره؟؟ من کلا ادم شادیم;)
ازت انتظار نداشتم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
البته مد شده همه تو سایت با من لج شدن یکم توجه کنی میفهمی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر