بازیهای موجود در بازار برای PC

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ملت تورنت باز!اینهمه بازی چرت و پرت رو دم به دیقه آمار تورنت Fake و ایناشو گذاشتین!،ولی چانا سخن دوست خوشتر است!از NWN 2 چه خبر؟بازی پریروز پخش شده،اگه یکی میگرفت با دایل آپ هم میفرستاد هوا تا حالا بود!
خلاصه کسی خبر نداره این هست یا نیست یا اگه هست از این شرکت مرکتا کسی گرفتتش یا نه؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,802
نام
امین
ملت تورنت باز!اینهمه بازی چرت و پرت رو دم به دیقه آمار تورنت Fake و ایناشو گذاشتین!،ولی چانا سخن دوست خوشتر است!از NWN 2 چه خبر؟بازی پریروز پخش شده،اگه یکی میگرفت با دایل آپ هم میفرستاد هوا تا حالا بود!
خلاصه کسی خبر نداره این هست یا نیست یا اگه هست از این شرکت مرکتا کسی گرفتتش یا نه؟
طبق سرچ به عمل امده تورنتش نیومده حتی fake !!!!!!! و هیچ شرکتی هم ندادش بیرون:)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
چقدر بازی داره میاد کربن رو که بیخیال ریس اصلا بازی نمیکنم
من از شنبه امتحان دارم نمیتونم بازی کنم :((
راستی هفته دیگه گیتار هیرو 2 میاد متال بازها و راک ها بیان اند حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی;)

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
suggested system requirements:
Pentium 4 2 GHz, 512 MB RAM, graphic card 128MB (Geforce 7300 or better), 8 GB HDD, Windows 2000/XP

مگه میشه!؟

اقا این Marvel Ultimate Aliance شخصیت punisher رو داره

آره

تاکین

چند وقت بود اینو میگفتی می رفت رو اعصابم:cheesygri

-------------

آقایون کسی Plan رو گرفته؟باحاله؟
------------

راستی ما بالاخره نتونستیم این بازی Rise and Fall Civ.s at War رو بازی کنیم شرکتی داده بیرون؟مثل اینکه مشکل قفل داشت!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
بله توجه کردم ولی اگر عکسهای بازی رو دیده باشی می بینی که گرافیکش اصلا به 7300 نمی خوره و Suggested Sys یا سیستم توصیه شده برای اجراش این نمیشه!

Hashem

کاربر سایت
Apr 28, 2006
872
نام
هاشم
حالا این یعنی چه!!

چقدر بازی داره میاد کربن رو که بیخیال ریس اصلا بازی نمیکنم
من از شنبه امتحان دارم نمیتونم بازی کنم :((
راستی هفته دیگه گیتار هیرو 2 میاد متال بازها و راک ها بیان اند حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی;)

این دیگه چیه؟ برای PCمیاد؟ چطوریه؟
اصلا من نمی دونم شما چی می نویسد آخه قشنگ بنویسید تا بفهمم چی میگید.علامتهای نگارشی سعی کنید رعایت کنید. چون از هر جمله تون چند برداشت میشه کرد!
حالا شما بهم بگید این جمله یعنی چی: حاله صدا رو بزاری تهش بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر