بازیهای موجود در بازار برای PC

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
این شرکتا هم چه کارشون مسخره شده اون از مایکروسافت که هرچی انحصاری 360 هست برای PC میده بیرون
اینم از این بعد روی قاب بازی هم میزنن Only On XBOX360 خب همون اول بگن برای PC هم میاد:laughing:

som-fisher

کاربر سایت
Oct 25, 2008
372

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
این شرکتا هم چه کارشون مسخره شده اون از مایکروسافت که هرچی انحصاری 360 هست برای PC میده بیرون
اینم از این بعد روی قاب بازی هم میزنن Only On XBOX360 خب همون اول بگن برای PC هم میاد:laughing:
مگه اشکال داره برای پی سی هم بیاد...
من همیشه موندم چرا کنسولی ها بدشون میاد یه بازی برای پی سی بیاد...این سوال رو هیچ وقت به جوابش نمیرسم...پی سی عمومیت داره و بازی چه براش بیاد چه نیاد به نقع یا ضرر هیچ شرکت رقیبش نیست...

چی میگین شماها؟ dark sector که اومدنش واسه pc به کل کنسل شده بود! :eek:
می بینی که اومده
جواب بالا:cheesygri

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
مگه اشکال داره برای پی سی هم بیاد...
من همیشه موندم چرا کنسولی ها بدشون میاد یه بازی برای پی سی بیاد...این سوال رو هیچ وقت به جوابش نمیرسم...پی سی عمومیت داره و بازی چه براش بیاد چه نیاد به نقع یا ضرر هیچ شرکت رقیبش نیستcheesygri
دوست عزیز من با اومدن بازی روی PC هیچ مشکلی ندارم چون نه چیزی به من میرسه نه چیزی به ضررم میشه من بازی رو میخرم و بازی میکنم من میگم چرا اول میان بازی رو انحصاری اعلام میکنن
بعد از یه مدت مولتی میکنن:-":-":-"

acdc

کاربر سایت
Jan 1, 2009
85
نام
کوروش
سلام به همگی دوستان،اقا "Burnout Paradise: The Ultimate Box" واسه pc هم هست؟با تشکر.البته نمیدونم اینجا جاش بود که این سوال رو بپرسم یا نه؟دیگه ببخشید.ممنون میشم یکی جواب بده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر