بازیهای موجود در بازار برای PC

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
سلام دوستان . من چندین ساله به جز lol اصلا بازی رو کامپیوتر بازی نمیکنم و از کرک ها و فشرده سازی ها اطلاعی ندارم . الان حوس کردم کل سری Starcraft 2 رو بازی کنم . یه لینکی پیدا کردم نمیدونم خوبه یا نه ( اصلا نمیخوام کات سین ها یا چیزی تو بازی کیفیتش کم شده باشه یا فشرده شده باشه ) اگر این خوب هست بهم بگید دانلود کنم . پیشاپیش ممنونم .
دانلود بازی StarCraft II: The Complete Trilogy برای کامپیوتر

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام دوستان . من چندین ساله به جز lol اصلا بازی رو کامپیوتر بازی نمیکنم و از کرک ها و فشرده سازی ها اطلاعی ندارم . الان حوس کردم کل سری Starcraft 2 رو بازی کنم . یه لینکی پیدا کردم نمیدونم خوبه یا نه ( اصلا نمیخوام کات سین ها یا چیزی تو بازی کیفیتش کم شده باشه یا فشرده شده باشه ) اگر این خوب هست بهم بگید دانلود کنم . پیشاپیش ممنونم .
دانلود بازی StarCraft II: The Complete Trilogy برای کامپیوتر

سلام ، من همین نسخه رو دارم کامل هست

• Like
Reactions: Scαrface

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,355
دوستان سایتی سراغ دارین گه تمام بازی ها رو با DODI Repack و لینک مستقیم بزاره؟ این دانلودها و تمام سایتا کلا زدن تو خط fitgirl
نسخه DODI تقریبا حجمشون مثل fitgirl هس ولی زمان کمتری برای نصب طول میکشن و هم مشکلات نصب اینارو نداره

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
دوستان سایتی سراغ دارین گه تمام بازی ها رو با DODI Repack و لینک مستقیم بزاره؟ این دانلودها و تمام سایتا کلا زدن تو خط fitgirl
نسخه DODI تقریبا حجمشون مثل fitgirl هس ولی زمان کمتری برای نصب طول میکشن و هم مشکلات نصب اینارو نداره

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
سلام چه بازی هایی توی مایه های call of duty هستن که رو سیستم ضعیف اجرا بشن؟

خب سیستمت چقدره که همونقدر بهت بازی پیشنهاد بدیم ولی دایرکت 10 در نظر میگیریم سیستمت رو:

Medal of Honor Airborne
Medal Of Honor 2010
Medal of Honor Warfighter
Battlefield Bad Company 2
Battlefield 3
FEAR 1+2+3
Fear: Extraction Point
Fear Perseus mandate
Wolfenstein 2009
Enemy Front
Sniper Ghost Warrior 2
Far Cry 2 + 3
NecroVision
Red Orchestra 2

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hitman68 and kamyy

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
خب سیستمت چقدره که همونقدر بهت بازی پیشنهاد بدیم ولی دایرکت 10 در نظر میگیریم سیستمت رو:

Medal of Honor Airborne
Medal Of Honor 2010
Medal of Honor Warfighter
Battlefield Bad Company 2
Battlefield 3
FEAR 1+2+3
Fear: Extraction Point
Fear Perseus mandate
Wolfenstein 2009
Enemy Front
Sniper Ghost Warrior 2
Far Cry 2 + 3
NecroVision
Red Orchestra 2

ممنون که وقت گذاشتید?

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
دوستان این کاکلکشن هیلو حتما باید هم داشته باشی تا اجرا بشه؟ ینی نمیشه فقط Halo 2 رو داشته باشی؟
چرا میشه. نسخه های رسمی کرک شده گروه ها همه نسخه هایی که تا اون روز منتشر شده بوده رو دارن اما خب نسخه های ریپک شده میتونید بگیرید. مثلا نسخه fitgirl این قابلیت رو داره که فقط هر شماره ای که می خوای رو بگیری.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,453
نام
سپهر
چرا میشه. نسخه های رسمی کرک شده گروه ها همه نسخه هایی که تا اون روز منتشر شده بوده رو دارن اما خب نسخه های ریپک شده میتونید بگیرید. مثلا نسخه fitgirl این قابلیت رو داره که فقط هر شماره ای که می خوای رو بگیری.

گرفتم تورنتشو. حالا بگین کدوماش رو باید برای فقط هیلو 2 جدا کنم و کدوماش حذف؟

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
54c720e0a9eaf.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر