بازیهای موجود در بازار برای PC

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
گرفتم تورنتشو. حالا بگین کدوماش رو باید برای فقط هیلو 2 جدا کنم و کدوماش حذف؟
نه تا پارت fg-01 تا fg-09 و فایل setup رو که هر کدوم از نسخه ها رو بخواید باید بگیرید. هشت تا پارت fg-halo-2 داره و fg-halo-2-selective-english.bin برای شماره دوم باید بگیرید. اگه زبان های دیگه رو هم می خواید میتونید فایل مربوط به اون رو هم بگیرید. چهارتا فایل fg-halo-2-optional-mp-maps هم هست که برا نقشه های مولتی پلیر بازی هست که اگه لازم ندارید میتونید دانلود نکنید. یعنی حجم دانلودتون برای حالت بدون نقشه های مولتی و فقط با زبان انگلیسی میشه حدود 17.6 گیگ.

آخرین ویرایش:

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
مشهد جایی اگر سراغ دارید که دیتا بازی ( بک آپ استیم. فول آنلاک. بک آپ اپیک گیمز) داخل فلش می فروشد در پی وی خبر دهید .

ممنون

• Like
Reactions: Bijanlll

Bijanlll

کاربر سایت
Jun 5, 2020
349
نام
بیژن لطفی
برای عزیزانی که دنبال بازی های ورزشی هستن باید بگم که بهترین فوتبال برای pc که نه کیفیت پایین باشه مه سیستم بالا بخواد pes 2017 هست میتونید آپدیت شده 2020 رو بگیرید
که همه بتونید لذت ببرید

• Like
Reactions: kamyy

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
این بازی West of Dead سیوی نیست؟ ینی ببازی از اول میاد؟
فکر کنم بازی roguelike باشه و بازی های roguelike به اون معنا سیو ندارن. یعنی شما با هر بار مرگ به اول بازی برمی‌گردی اما یه تعداد از آیتم‌ها و مهارت‌های کسب شده رو با خودت داری.

milad3d

کاربر سایت
May 3, 2012
401
دوستان من دارم بازی hades رو انجام میدم....مثلا یه باس فایت انجام میدم یکم بعدش میبازم دوباره میاد اول و از اون جوی خون بالا میاد و باید دوباره برم مراحل رو جلو و برسم همون باس فایت رو دوباره انجام بدم....

کلا بازیش همینطوریه؟

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
دوستان سلام یه سوالی ازتون داشتم
من دارم چنتا از امولاتوری سونی مثل psp و ps2 رو کامپیوتر میارم بالا بازی هاشونو بازی کنم الان تو انتخاب دسته ازتون کمک میکنم دسته ps2 بگیرم با تبدیل وصل کنم بهتره یا از اول دسته برا کامپیوتر بخرم ؟کدوم راحتتره و بدون دردسر هستش و راحت کانکت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر