بازیهای موجود در بازار برای PC

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,331
Half Life

– Half Life Opposing Force

– Half Life Blue Shift

– Half Life Source

– Half Life 2

– Half Life 2 Lost Coast

– Half Life 2 Ep. One

– Half Life 2 Ep. Two​
ی فایل پیدا کردم نزدیک 4.5 گیگ و کل این بازی ها توش هست
من خودم HL 2: ep 1 ö 2 رو دارم که نزدیک 14 گیگن :-?
ماشالله خیلی کم حجم شدن

کسی خواست بگه لینک کالکشن بدم

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,391
نام
سپهر
Sonic Lost World رو نصب کردم. به نظرم میاد که فقط امکانات وی یو رو حذف کردند و همینجوری روی پی سی زدند. کیفیت تکچسر ها مثل بازی نسل هفتم می ماند اما سرگرم کننده است. کمی چالش برانگیز است البته نه مثل سونیک سگا. Boss هایش تا الان زیاد چالش برانگیز نبودند و مقایسه با باس های نسخه ی سگا، به شدت آسان هستند.

ی فایل پیدا کردم نزدیک 4.5 گیگ و کل این بازی ها توش هست
من خودم HL 2: ep 1 ö 2 رو دارم که نزدیک 14 گیگن :-?
ماشالله خیلی کم حجم شدن

کسی خواست بگه لینک کالکشن بدم

اون نسخه های Blue Shift و Source ینها تقریبا بعضی هاشون دستکاری شده هستند تا اونجایی که من میدونم و بیشتر حالت ماد دارند. تو کافیه فقط Half-Life 1 و Halfe-Life 2 و آن دو اپیزود رو بازی کنی. یه سری هم به Orange Box بزنی بد نیست. اگه به دنبال خط اصلی داستان هستی همون سه تا کافیه!

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
دوستان بازى shenmue 1 & 2 از قفل denuvo استفاده مى كنه؟
نه در حال حاضر استفاده نمی کنه ..یعنی تا چند روز پیش قرار بود بکنه که سگا منصرف شد ...
بازی هم کرک شده با حجم 10.7 GB ....

• Like
Reactions: Farzad1998

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
نه در حال حاضر استفاده نمی کنه ..یعنی تا چند روز پیش قرار بود بکنه که سگا منصرف شد ...
بازی هم کرک شده با حجم 10.7 GB ....
مطمعنى كرك شده؟!:-/

اخه هر چى مى گردم لينك دانلود بازى رو پيدا نمى كنم

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
  • Like
Reactions: Farzad1998

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
آقا جریان این بازیه Planet of the Apes Last Frontier چیه؟! کسی میدونه؟!

از این بازیهای ماجراجویی هستش که باید با انتخاب گزینه ها, روند داستانشو پیش ببری. گیم پلیشو ببین:

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=xiB_wSzDFIk

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
از این بازیهای ماجراجویی هستش که باید با انتخاب گزینه ها, روند داستانشو پیش ببری. گیم پلیشو ببین:

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=xiB_wSzDFIk
نه منظورم اینه که خوبه؟! خوب نیست؟! چرا هیچکی هیچی راجبش نمیگه؟ تاپیک امتیاز هم نداره آخه تو هیچ سایتی! دیدم ویدئوشو به نظر خوب میومد ولی همین که هیچ خبری ازش نیست یکم شک برانگیزه

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نه منظورم اینه که خوبه؟! خوب نیست؟! چرا هیچکی هیچی راجبش نمیگه؟ تاپیک امتیاز هم نداره آخه تو هیچ سایتی! دیدم ویدئوشو به نظر خوب میومد ولی همین که هیچ خبری ازش نیست یکم شک برانگیزه

من از این سبکا بازی نمی کنم ولی با توجه به امتیازات زیر, در حد متوسط هستش:

7.5/10 IMDb
59% Metacritic
4.1/5 Facebook

behnoosh007

کاربر سایت
Sep 1, 2018
4
سلام
ببخشید من تو انجمن تازه واردم
راستش من توی بازیهای کامپیوتری تازه کارم و ازتون کمک میخواستم
ببینید من دنبال بازیهای آفلاین برای pc که بشه بصورت دو نفره با دسته بازی کرد میگردم
فقط لطفا بازیها خشن نباشه ( مثل مورتال کومبت!) و می خوام با خانواده بشینیم بازی کنیم
یه خواهر زاده ۸ ساله و یه برادر زاده ۴ ساله دارم (هر دو دخترن !) که می خوام اونا هم بازی کنن
ممنون میشم چند تا بازی بهم معرفی کنین
البته raya2 عزیز لطف کردن و تو پیام خصوصی چند تا بهم معرفی کردن ولی نظر سایر دوستان رو هم می خوام بدونم

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
سلام
ببینید من دنبال بازیهای آفلاین برای pc که بشه بصورت دو نفره با دسته بازی کرد میگردم
فقط لطفا بازیها خشن نباشه ( مثل مورتال کومبت!) و می خوام با خانواده بشینیم بازی کنیم
یه خواهر زاده ۸ ساله و یه برادر زاده ۴ ساله دارم (هر دو دخترن !) که می خوام اونا هم بازی کنن
البته raya2 عزیز لطف کردن و تو پیام خصوصی چند تا بهم معرفی کردن ولی نظر سایر دوستان رو هم می خوام بدونم
سلام
shank 2-rayman series-cuphead-brothers a tale of two sons-overcoocked- portal 2-trine 2- worms series-lego series-

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
سلام

سلام...مطمئن باشید برادر raya :x بهترین بازی ها رو معرفی میکنه ... اگه اشکال نداشته باشه منم زیر سایه ایشون چند تا بازی معرفی کنم...:">

اگه دنبال بازی خانوادگی هستید Toy Story Mania پر از مینی گیم و مناسب پارتی....

vhil_8bd6cb77-e47d-4c16-a49f-2ae959ef35ee.jpg

بازی Disney Princess: My Fairytale Adventure هم به صورت مجموعه ای از مینی گیم هاست و با موس انجام میشه....

و همینطور بازی Disney Princess: Enchanted Journey که توی سرزمین های پرنسس های دیزنی هست و حالت اکشن ادونچر ولی تک نفره .... خیلی مناسب دختر بچه ها هست.....
...فقط خواهشا توقع نداشته باشید این بازی ها رو من انجام داده باشم....:D

Disney Princess: My Fairytale Adventure on Steam

yvrz_319080_screenshots_2015-05-09_00020.jpg

از اونجایی که دنبال بازی دو نفره برای سنین پایین هستید بنظرم بهتره برید سراغ بازی های سری lego خودم Lego The Incredibles رو پیشنهاد می کنم و یک درجه خشن تر lego marvel super heros اگه نسخه سال 2005 The Incredibles رو هم پیدا کنید خیلی خوبه...

rfyn_12.jpg

بازی Disney Univers هم ساختاری شبیه لگو داره ولی در کارتون های دیزنی در جریانه و شخصیت ها لباس های کاراکترهای دیزنی رو مثل نیمو یا علائدین و بومبا و ...به تن دارند....دو نفره فان عجیبی داره

Disney Universe on Steam

8xo_2dd7694e55a35ddf03ec1ac9c8709941ef94b983.jpg

هر دو شماره ریمن ریشه ها و لجندز هم بهترین گزینه هست که احتمالا انجامش دادید....

se2j_rayman-legends-screenshot-10.jpg

ولی یک بازی زیبای پلتفورمر هست که میشه به عنوان پیشنهاد سرآشپز بهش نگاه کرد به نام JuJu که تقلید بسیار زیبایی از دانکی کونگ نینتندو هست و دو نفره هم میشه شخصیت اول یک خرسه و دوم مارمولک....اینو حتما حتما تریلرشو تو استیم نگاه کنید....

ofrt_screen07.jpg

گیسو کمند یا Tangled هم گزینه مناسبی هست فقط اگه سر بدست گرفتن کنترل راپونزل دعوا نشه!
نسخه Wii که دو نفره می شد نسخه کامپیوتر هم همون وی هست و انشاالله که با دسته دو نفره میشه..!!
Disney Tangled on Steam

aa3b_318950_screenshots_20180708222223_1.jpg

تو بازی های مبارزه ای بهتون Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends رو پیشنهاد میدم که عالی هست ولی فقط با دسته کار میکنه نه کیبورد تو سبک سوپر اسمش نینتندو هست و بدون خشونت

xach_preview_screenshot1_102301.jpg

یک بازی دیگه هم هست که تازه اومده تو همین سبک به نام Brawlout اونم خیلی خوبه...
Brawlout on Steam

9mgc_brawlout-screenshot-1-1024x576.jpg

یک بازی دیگه هم هست به نام Chariot که دو نفر هستند و که یک کالسکه , حتی اگه خودشون بیفتن ته دره کالسکه نباید طوریش بشه ....امتیاز های بالایی گرفته و برای سوییچ هم بعدا اومد....این رو هم قسمت نشده خودم بازی کنم ...
Save 40% on Chariot on Steam

5h2v_charot.jpg

و یک بازی فوق العاده دیگه به اسم guacamelee 1 & 2 که هر دو تاش دو نفره هم میشه منتها شاید زیاد ازطرف بچه ها مورد استقبال قرار نگیره یخورده پلتفورمینگش سخته اینم یک تریلر ببینید بد نیست....cuphaed هم هست ولی یک نموره همچینی سخته...!
Guacamelee! 2 on Steam

uwq_guacamelee2-ss-06.jpg

یک بازی در سبک متال اسلاک و کنترا دو نفره.... زیاد بدرد دخترها نمی خوره البته بعضی از دختر بچه ها یه پا پسر هستند برای خودشون... ولی خود Metal Slug3 مناسب تره...
Greedy Guns on Steam

3b8q_231.jpg

ولی اگه بتونید کاری کنید که تک نفره نوبتی بازی کنند یک بازی هست به نام Shantae: Half-Genie Hero's که از هر نظر عالی هست و مناسب کار شما..!!
Shantae: Half-Genie Hero on Steam

xion_shantae_20half-genie_20hero_20-_202_0.jpg

و یک بازی به نام Tembo the Badas Elephant که بسیار مناسبه حال بچه هاست شخصیت اصلی هم یک فیله...فقط تک نفره هست....
TEMBO THE BADASS ELEPHANT on Steam

lx14_tembo-the-badass-elephant-dashing-1024x576.jpg

اگه دنبال بازی racing باشید هم یک بازی شاهکار هست به نام Sonic & All-Stars Racing Transformed ...تک نفره هست متاسفانه یعنی کوآپش آنلاینه یا حالا من بلد نیستم....ولی بسیار زیباست و من خودم یکی از بچه های سرکش ! فامیلمون رو که دختر هم بود با همین رام کردم ...!!>:)>:)

Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection on Steam

3imt_33.jpg

یک بازی دیگه هم هست به اسم a Hat in time که فعلا تک نفره هست ولی تا دو هفته دیگه قسمت دو نفره براش میاد , دختر ها عاشقش میشن....سونیک و کراش و سوپر لاکی تیل هم که همیشه برای آدم های تنها , موجودند...اینها چیزایی بود که به عقل ناقص من رسید ...قطعا دوستان گزینه های خیلی بهتری رو معرفی خواهند کرد....:)
A Hat in Time on Steam

qji2_ss_88ea21rrt.jpg

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
یک بازی دیگه هم هست به نام Brothers: A Tale of Two Sons که فقط باید دونفره بازی بشه...ولی خوب پلتفورمر نیست بهتره یک تریلر ازش ببینید...
این باید یک نفره بازی بشه. یکی از بهترین داستان گویی ها رو داره تو بازی ها البته. بازی خیلی فانی نیست و خیلی جدیه.

behnoosh007

کاربر سایت
Sep 1, 2018
4
سلام...مطمئن باشید برادر raya :x بهترین بازی ها رو معرفی میکنه ... اگه اشکال نداشته باشه منم زیر سایه ایشون چند تا بازی معرفی کنم...:">

اگه دنبال بازی خانوادگی هستید Toy Story Mania پر از مینی گیم و مناسب پارتی....

vhil_8bd6cb77-e47d-4c16-a49f-2ae959ef35ee.jpg

بازی Disney Princess: My Fairytale Adventure هم به صورت مجموعه ای از مینی گیم هاست و با موس انجام میشه....

و همینطور بازی Disney Princess: Enchanted Journey که توی سرزمین های پرنسس های دیزنی هست و حالت اکشن ادونچر ولی تک نفره .... خیلی مناسب دختر بچه ها هست.....
...فقط خواهشا توقع نداشته باشید این بازی ها رو من انجام داده باشم....:D

Disney Princess: My Fairytale Adventure on Steam

yvrz_319080_screenshots_2015-05-09_00020.jpg

از اونجایی که دنبال بازی دو نفره برای سنین پایین هستید بنظرم بهتره برید سراغ بازی های سری lego خودم Lego The Incredibles رو پیشنهاد می کنم و یک درجه خشن تر lego marvel super heros اگه نسخه سال 2005 The Incredibles رو هم پیدا کنید خیلی خوبه...

rfyn_12.jpg

بازی Disney Univers هم ساختاری شبیه لگو داره ولی در کارتون های دیزنی در جریانه و شخصیت ها لباس های کاراکترهای دیزنی رو مثل نیمو یا علائدین و بومبا و ...به تن دارند....دو نفره فان عجیبی داره

Disney Universe on Steam

8xo_2dd7694e55a35ddf03ec1ac9c8709941ef94b983.jpg

هر دو شماره ریمن ریشه ها و لجندز هم بهترین گزینه هست که احتمالا انجامش دادید....

se2j_rayman-legends-screenshot-10.jpg

ولی یک بازی زیبای پلتفورمر هست که میشه به عنوان پیشنهاد سرآشپز بهش نگاه کرد به نام JuJu که تقلید بسیار زیبایی از دانکی کونگ نینتندو هست و دو نفره هم میشه شخصیت اول یک خرسه و دوم مارمولک....اینو حتما حتما تریلرشو تو استیم نگاه کنید....

ofrt_screen07.jpg

گیسو کمند یا Tangled هم گزینه مناسبی هست فقط اگه سر بدست گرفتن کنترل راپونزل دعوا نشه!
نسخه Wii که دو نفره می شد نسخه کامپیوتر هم همون وی هست و انشاالله که با دسته دو نفره میشه..!!
Disney Tangled on Steam

aa3b_318950_screenshots_20180708222223_1.jpg

تو بازی های مبارزه ای بهتون Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends رو پیشنهاد میدم که عالی هست ولی فقط با دسته کار میکنه نه کیبورد تو سبک سوپر اسمش نینتندو هست و بدون خشونت

xach_preview_screenshot1_102301.jpg

یک بازی دیگه هم هست که تازه اومده تو همین سبک به نام Brawlout اونم خیلی خوبه...
Brawlout on Steam

9mgc_brawlout-screenshot-1-1024x576.jpg

یک بازی دیگه هم هست به نام Chariot که دو نفر هستند و که یک کالسکه , حتی اگه خودشون بیفتن ته دره کالسکه نباید طوریش بشه ....امتیاز های بالایی گرفته و برای سوییچ هم بعدا اومد....این رو هم قسمت نشده خودم بازی کنم ...
Save 40% on Chariot on Steam

5h2v_charot.jpg

و یک بازی فوق العاده دیگه به اسم guacamelee 1 & 2 که هر دو تاش دو نفره هم میشه منتها شاید زیاد ازطرف بچه ها مورد استقبال قرار نگیره یخورده پلتفورمینگش سخته اینم یک تریلر ببینید بد نیست....cuphaed هم هست ولی یک نموره همچینی سخته...!
Guacamelee! 2 on Steam

uwq_guacamelee2-ss-06.jpg

یک بازی در سبک متال اسلاک و کنترا دو نفره.... زیاد بدرد دخترها نمی خوره البته بعضی از دختر بچه ها یه پا پسر هستند برای خودشون... ولی خود Metal Slug3 مناسب تره...
Greedy Guns on Steam

3b8q_231.jpg

ولی اگه بتونید کاری کنید که تک نفره نوبتی بازی کنند یک بازی هست به نام Shantae: Half-Genie Hero's که از هر نظر عالی هست و مناسب کار شما..!!
Shantae: Half-Genie Hero on Steam

xion_shantae_20half-genie_20hero_20-_202_0.jpg

و یک بازی به نام Tembo the Badas Elephant که بسیار مناسبه حال بچه هاست شخصیت اصلی هم یک فیله...فقط تک نفره هست....
TEMBO THE BADASS ELEPHANT on Steam

lx14_tembo-the-badass-elephant-dashing-1024x576.jpg

اگه دنبال بازی racing باشید هم یک بازی شاهکار هست به نام Sonic & All-Stars Racing Transformed ...تک نفره هست متاسفانه یعنی کوآپش آنلاینه یا حالا من بلد نیستم....ولی بسیار زیباست و من خودم یکی از بچه های سرکش ! فامیلمون رو که دختر هم بود با همین رام کردم ...!!>:)>:)

Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection on Steam

3imt_33.jpg

یک بازی دیگه هم هست به اسم a Hat in time که فعلا تک نفره هست ولی تا دو هفته دیگه قسمت دو نفره براش میاد , دختر ها عاشقش میشن....سونیک و کراش و سوپر لاکی تیل هم که همیشه برای آدم های تنها , موجودند...اینها چیزایی بود که به عقل ناقص من رسید ...قطعا دوستان گزینه های خیلی بهتری رو معرفی خواهند کرد....:)
A Hat in Time on Steam

qji2_ss_88ea21rrt.jpg

خیلی ممنون از پست خوب و کامل تون . واقعا متشکرم

• Like
Reactions: New Shredder

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر