بازیهای موجود در بازار برای PC

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب بیخی چون الان هر سه نفر بن میشیم
بابا یکی بیاد به من بگه این تروکریمز چیشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
نوشته شده توسط Ali_Reza_1899:
مطمئن باش همینطور است امین جون چون تست کردم نه پچ نصب میشه نه نسخه اضافه شونده
مطمئن باش
اخه با یه باز که تو امتحان کردی معلوم نمیشه شاید مشکل از تو بوده...

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بابا امین علی رضا بخدا راست میگی درایور مگه نبود پچ اومد که مشکل تیکش حل بشه ولی چون زیپی بود نمیشد اجرا کرد
راستی بهزادر هم که اومد

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
بابا یکی بیاد به من بگه این تروکریمز چیشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه سر بری اینجا خوبه میفهمی
http://forums.bazicenter.com/showthread.php?t=229&page=6

اخه با یه باز که تو امتحان کردی معلوم نمیشه شاید مشکل از تو بوده...
یه بار که نبود چند بار بود امین جون شاید یه 6 موردی بود

:cheesygri :cheesygri :cheesygri

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
مشکل شما3 تا اینه که متوجه هم نمیشین!.اون بازی که علیرضا میگه که پچ و Expansionنصب نمیشه بازیهایی مثل HL2 یاFateرو میگه که میریزی رو هارد بعد بازی میکنی و هیچ اینستالی نداره و اصلا به عنوان یه برنامه مجزا نیست.مثل اینکه من بازیه اینستال شده رو بزنم رو سیدی و بدم یکی کپی کنه رو کامپیوترش بعدش بازیش کنه.(که منظور منم همین بود)
اونی که میثم و امین میگن بازیهایی مثل COD2,Getting Up,Rainbow Six:Lockdownرو میگن که از رو سیدی یه سری فایل میریزی رو هارد که فایل ایسنتال هستن.بعدش از رو هارد بازیو ایسنتال میکنی که هم سیستم عامل به عنوان یه برنامه مجزا میشناسه،هم پچ روش نصب و هم Expansion.
BFME IIهم هنوز مشخص نشده که از کدوم نوع Copy/Pasteهستش!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط MGS:
سلام بچه ها
كسي نميدونه چه شركتي LORBFME 2 داده بيرون بعد در باره اين Copy/paste هم توپيح بديد
سلام

بازی LOBFME II بازیش 6 تا CD هستش و DVD بازی هم توی بازار هست.

بازی Setup ی هستش.بعد از گذاشتن DVD توی دستگاه Setup خود بازی مییاد بالاو بازی رو نصب میکنید.مثل خیلی بازی های گذشته که توی بازار بود.و کرک بازی هم باید کپی بشه اونجا که نصب کردی.البته توی اون DVD ی که من گرفتم یه پچ 1.1 هم بود که من راستش نتونستم نصبش کنم.و کرک 1.1 رو بدون پچ کپی کردم توی اون جا که بازی نصب بوده. و بازی هم رفت توش.

اینم فیال های داخل بازی.که من توی درایو I نصب کردم.مجبور شدم بازم چیزامو پاک کنم که اینو نصب کنم.

در مورد Regiment هم بگم که سبک بازی مثل بازی Swat هستش و شروع بازی با همون جمله گروگانگیری در سفارت ایران در لندن شروع میشه. به نظرم هنوز با رسیدن به بازی Swat خیلی فاصله داره.ولی بازی خوبیه.ارزش داره برین سراغش.

خداحافظ

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Elvish Hero:
مشکل شما3 تا اینه که متوجه هم نمیشین!.اون بازی که علیرضا میگه که پچ و Expansionنصب نمیشه بازیهایی مثل HL2 یاFateرو میگه که میریزی رو هارد بعد بازی میکنی و هیچ اینستالی نداره و اصلا به عنوان یه برنامه مجزا نیست.مثل اینکه من بازیه اینستال شده رو بزنم رو سیدی و بدم یکی کپی کنه رو کامپیوترش بعدش بازیش کنه.(که منظور منم همین بود)
اونی که میثم و امین میگن بازیهایی مثل COD2,Getting Up,Rainbow Six:Lockdownرو میگن که از رو سیدی یه سری فایل میریزی رو هارد که فایل ایسنتال هستن.بعدش از رو هارد بازیو ایسنتال میکنی که هم سیستم عامل به عنوان یه برنامه مجزا میشناسه،هم پچ روش نصب و هم Expansion.
خب خدا رو شکر که یکی اومد ما رو روشن کرد دقیقا حرف شما رو قبول دارم اگه نمیومدید معلوم نبود چی میشد:cheesygri

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط Elvish Hero:
بله منظور منم همین هست
ولی مثلا اگر اینستال کامل باشه دیگه نیازی هم نداره که سیدی رو بریزیم رو هارد بعد بریزیم بازی رو و این هم وقت کمتر میگیره هم یک کسی مثل من که هر80 گیگش پره دیگه مشکل هارد نداره;)

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اون مورد دوم هم اگه شما DVD یه بازیرو گیر بیارین مشکلتون حله.مثلا فایلهای اینستال 3 گیگ هستش.کسی هم نتونسته لینک کنه چنتا سیدیو به هم پس اول فایلای اینستال رو یه جا extract میکنین بعدش از اونجا اینستال میکنین.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
درست میفرمایید دی وی دی ولی متاسفانه من که هرچی طرفای خودم میگردم دی وی دی گیر نمیارم
دوستان خبری از دویل مکرای برای پیسی نیست کی بابا منتظر میشه مردیم بخدا

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
درست میفرمایید دی وی دی ولی متاسفانه من که هرچی طرفای خودم میگردم دی وی دی گیر نمیارم
دوستان خبری از دویل مکرای برای پیسی نیست کی بابا منتظر میشه مردیم بخدا
خب هرجایی پیدا نمیشه طرف خونه ما هم نداره ولی من میرم ولیعصر میخرم 1500 تومان خیلی می ارزه تا اینکه بره آدم 7 تا سیدی بخرم 5000 تومان

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اره راست میگی ولی من که وقتی به شرکت تکین دیسی میزنم میگن دی وی دیش حاضر نیست چه طوری هاست که ولی عصر داشته باشه

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
اره راست میگی ولی من که وقتی به شرکت تکین دیسی میزنم میگن دی وی دیش حاضر نیست چه طوری هاست که ولی عصر داشته باشه
میثم جون من که تا به حال دیویدی های تکین رو ندیده ام تو ولیعصر هم اونایی که هست برای تکین نیست تا اونجایی که من دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر