بازیهای موجود در بازار برای PC

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام

باور کن ندیدم اون پستو.:confused: :confused:

اصلا ادرس بده خودم برات دو دستی مییارم تقدیمت میکنم.والا بازی Panzers من مال شرکت خاصی نیست مال من سالمه و بدون مشکل.من این بازی رو همین جوری یهو دیدم و رفتم تو مغازه یارو خریدم.

روش ارم شرکتی هم نخورده.

من کوچیک شما اقا علی رضا.اگه بعضی مواقع میبینی چیزی میشه به خاطر تحویل نگرفتن نیست.باور کن خیلی اوضا احوالم میزون نیست.

اگه چیزی گفتم یا ناراحت شدی ببخشید.معذرت.

خداحافظ
بابا محمد جان میدونم چقدر گرافتاری ولی یکی دوبار برات آف گزاشتم جواب ندادی
خب ممنون راضی به زحمت تو نمیشم میرم خودم پیداش میکنم فقط اینو بدون من خوشحال میشم که باهات حرف بزنم یه چند وقتی که نتونستم باهات حرف بزنم به هر حال ممنون
----------------------------------------------------
من پیشنهاد میکنم کسایی که عاشق بازیهای شورش هستن حتما بازی Getting Up رو بگیرن خیلی باحاله من که باهاش حال کردم:cheesygri

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Death Knight:
بچه ها کسی بازی Toca Race Driver 3 رو کسی نگرفته؟
یعنی کسی تو بازار دیده؟
آره اومده 7 تا سیدی است
کسی میتونه بگه نسخه ی سالم ( صدا دار ) این بازی رو از چه شرکتی میتونم بگیرم
مرسی
برای شرکت مدرن فکر کنم درست باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
یه سوالم داشتم:این بازی هایی که Copy/Pasteهستن مشکلی ندارن؟
نه. یعنی با بازی های اینستالی فرقی ندارن تنها فرقش اینه که بازی رو پیست میکنی تو هارد و از اونجا ستاپ رو بالا میاری.
یعنی اولا چرا اینستالیشون نمیاد؟
نمیدونم.ولی فکر کنم چون حجم فایل ها زیاده فشردشون میکنن تا بتونن رایتش کنن و بعده اینکه ریختی رو هارد و چون اونجا فضای زیادتری داره از فشردگی درشون میاری.اگه نکنن تعداد سی دی ها سر به فلک میزنه.

دوما فرقی از نظر اجرا و بقیه چیزا با بازیهای اینستالی ندارن؟
جدیدا بازی نگرفتی عماد؟؟؟؟نه هیچ فرقی نمیکنن.

منظورم اینه که مثلا اینستالیا روون تر اجرا شه چون بالاخره فکر کنم مشخصات سیستم رو موقع اینستال یه چکی میکنه!
چک بکنه و نکنه هیچ فرقی نداره.

mohandes_register

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,192
نام
رامين
آقایون شما دوست دارین بازیها به صورت کپی پیست باشه یا نه همون اینستالی.بازی ارباب حلقه ها که به صورت اینستالی باشه میشه 9 سی دی و به صورت کپی پیست میشه 6 سی دی...

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط Miesam:
به نظر من به صورت ایسنتال اصلی بیاد بهتره ولی اگر دی وی دی بدید فکر نمیکنید بهتر باشه
به نظر من هم اینستالی عالی است کپی پیست اصلا خوب نیست بدرد نمیخوره
من که اصلا کپی پیست باشه نمیگیرم

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ببین فرق میکنه دیگه اون که کامل دیگه نیازی نیست تا بریزی رو هارد و بعد نصب کنی ولی اون که کامل نیست باید بریزی رو هارد بعد نصب کنی;)

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
چی فرقی میکنه اخه؟؟؟
خیلی فرق داره امین جون یکیش اینه که مثلا نسخه اضافه شونده بازی بیاد نمیتونی نصبش کنی
چون بازی رو نمیشناسه یکی دیگه اینکه نمیتونی پچ نصب کنی فرق های زیاده دیگری هم داره
امین جون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
ببین فرق میکنه دیگه اون که کامل دیگه نیازی نیست تا بریزی رو هارد و بعد نصب کنی ولی اون که کامل نیست باید بریزی رو هارد بعد نصب کنی;)
فقط از نظره وقت به صرفه هست.

خیلی فرق داره امین جون یکیش اینه که مثلا نسخه اضافه شونده بازی بیاد نمیتونی نصبش کنی
چون بازی رو نمیشناسه یکی دیگه اینکه نمیتونی پچ نصب کنی فرق های زیاده دیگری هم داره
امین جون
نه بابا علیرضا جان.
اصلا این طوری نیست هیچ فرقی هم نداره.چون بازی نصب میشه و مطمئن باش نسخه ی اضافه شوندش هم میشناسش.

Ali_Reza_1899

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,892
نام
علی رضا
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
فقط از نظره وقت به صرفه هست.

نه بابا علیرضا جان.
اصلا این طوری نیست هیچ فرقی هم نداره.چون بازی نصب میشه و مطمئن باش نسخه ی اضافه شوندش هم میشناسش.
مطمئن باش همینطور است امین جون چون تست کردم نه پچ نصب میشه نه نسخه اضافه شونده
مطمئن باش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر