بازیهای موجود در بازار برای PC

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا پرهام زیاد ناراحت نشو اول باید خود امین بن بشه نه شما
فرزاد جان ممنون که هیچ کدوم از حرفام رو قبول نداشتی
شما درست میفرمایید باید دولت بوجه بده ولی این دلیل نمیشه چون ایرانی ها همه چیز رو بندازن تخصیر دولت ببین یک زره بله تخصیر دلت هست ولی دیگه اونقدر تخصیر نیست که وقتی مثلا اقای xیک بازی ساخت شما میای بگی اصلا خوب نبود هیف 2 هزار تومان پول بدیم از این حرفها دیگه کسی حاضر برای ساخت یک بازی نیست من بازم میگم دولت بجور کوتاهی میکنه بنده هم ناراضی هستم ولی کوتاهی ما هم کمتر از دولت نیست همین علی اقا که دیشب پیداش شد علی اویل یعنی نمیتونه یک گروه از بهترین طراح بازی ساز ایرانی جمع کنه یک بازی درصد بالا بزنه می تونه اما نمیکنه حالا به هر دلیلی شما اگر یک بازی درپیت که مثلا یکی از بچه های این سایت اقای yبساز اینقدر ازش استقبال میکنید اون وقت یک بازی ایرانی که هنوز نیمده هیچیش معلوم نیست همین تور ایراد میگیرید بابا درست نیست دیگه
شما هی گیر دادید کپی رایت من چنتا سوال میکنم:
شما ایا بوجه درای بازی ها رو با قیمت 45 هزار تومان خبری؟
شما به نظرت کپی رایت باشه الان ایران همه این مشکلات برطرف میشه؟
من گفتم شعار درست نیست عمل مهم الان میگید کپی رایت ولی موقعیک ه شد بازی 50 هزار تومان شد میگید چرا ببین ما الان بهترین بازی های جهان داره با قیمت 2 هزار تومان ساخته میشه درست می دونی چرا به این قیمت فروخته میشه بخاطر اینکه هیچ زحمتی نکشیدن برای این بازی فقط رایتش بوده اما یک بازی ایرانی روش زحمت کشیده شده برای همین که 4 هزار تومان میزارن باید قبول کرد که ما هم کوتاهی بسیار رو میکنیم فقط دولت نیست که کوتاهی میکنه
اگر هند رو شما میبینی داره پیشرفت میکنه برو توش نگاه کن جون هاشون هم دارن کمک میکنن به پیش رفت و فقط دولت نیست البته دولت ما هم فقط بلد قپی بیاد بشینن پای میز شعار میدن
البته باز خدا کنه به کسی توهین نشده باشه فرتی بیان گیر بدن به ما
ما درست یک کشور جهان سومی هستیم و همه چیز رو باید دولت درست کنه و شرکت های خصوصی در ایران این حرف شما کاملا منتقی هست
البته با کمک جون هایی مثل خود شما

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
آقا واسه اینکه بحثو برگردونم
دیروز توی میدون جهاد بودم ( پشت وزارت کشور ) پاساژ هدیه .
یه مغازه ای پوستر رانندگی در تهرانو زده بود .
اما گفت حالا حالا نمیاد !

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
حالا این دعواها رو بی خیال بشید
تا چند وقت دیگه که ایران رو تحریم اقتصادی بکنند همین بازی های کپی چند هزار تومنی مون رو هم ازمون میگیرن!
تازه ایران مجبور میشه تا چند وقت دیگه قانون کپی رایت رو اجرا کنه اون وقت ما باید مثل بچه ی آدم خفه شیم صدامون هم در نیاد
هر روز قیمت میوه و گوشت و بازی[!] و .... میره بالا ما هم میشینیم دعوا میکنیم که تقصیر فلانیه.

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اه تحریم به نزاشتن بازی چی کار داره
ما که از خدامون تحریم برداشته بشه تا جنس امریکایی نیاد هلند کلی قیمت روش بیاد و بعد بفروشن به ایران
اره راست میگی باید به فکر یک منبع خوب برا بازی ها بیوفتیم من که دیگه دارم میکشم خودم رو

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
اونی که نمیزاره جنس آمریکایی وارد ایران بشه نذاشتن آمریکا نیست
بلکه ممنوعیت ورود جنس آمریکایی به ایران هست
بعد از تحریم دیگه اون جنس هلندی هم نمیاد:exclaim:

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
مثل اینکه اشتباه اومدم...
42.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
خب ساس جون منم همین رو میگم دیگه باید تحریم برداشته بشه دیگه
اقا سامان ببخشید من انگلیسیم واقعا فجیه بده میشه به صورت فارسی بگید
فکر کنم منظورتون اینکه یا بحث رو تموم کنید یا اینکه بن بشید
بچه ها میگم این بازی توتال اوردس هم بد نیست اینقدر میگفتید بد ها فقط ماشین هاش خیلی بد

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
خودتون دو تا خوب میدونین که دارین سربه سر بد کسی میذاری
=====
بازیه جدید هم که چیزی نیوده .
ولی اینجا تو ماهشهر بعد از این همه تازه امروز 25 to life رو آورده بودن با چنتا عنوان دیگه .
تازه هنوزم تو کف Stubbs The Zombies موندیم و اصلا فکر نکنم به دستمون برسه .

از کی تا حالا بدمن شدی پرهام جان !:cheesygri
لابد من و امین سوپر من هستیم دیگه
59.gif

----------------------------------------------------------
همین Crime Life و 25 To Life هم یک هفته بیشتر نیست اومدن اهواز...
داخل سایت DC نوشته استابز اومده.من اینجا منتظرم.

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط Miesam:
اقا سامان ببخشید من انگلیسیم واقعا فجیه بده میشه به صورت فارسی بگید

بچه ها میگم این بازی Total Overdos هم بد نیست اینقدر میگفتید بد ها فقط ماشین هاش خیلی بد
منظورشون اینست که از بحث اصلی تاپیک خارج نشوید و حرفهایتان دور و بر مبحث اصلی باشد.
Total Overdos خوبه به نظرت ؟!:exclaim:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اقا اگر اون بازی که کونامی ساخت رو گرفتی باحال بود یک ندا بده
ببین توتال اودرس نه بد هست نه خوب اما نباید ازش توقعی مثل جی تی ای داشته باشی از نظر کنترل اکشن یک یک ولی خب گرافیک افتضاح همچنین به اون صورت ماشین متون نداره یک دونه موتور هم داره
ما که باید تو فک اسپیلینترسل و 25 تو لایف بمونیم فکر کنم تلسم شده رفت
اقا من نمی دونم این بازی که کونامی زده چه طوری 2 گرفته از گیم اسپات عکسهاش که قشنگ همین که حامد جان شما میگی
Crime Life

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
میگم این بحث کپی رایت و بوجه دادن با ندادن دولت هیچ ربطی به این تاپیک نداره ها .
=====
25 to hife ارزش خرید داره یا نه ؟
=====
بعدم یه مشکل دارم که اگر همینجا بگمش فکر کنم زودتر حل بشه .
بازیه آنیموشا 3 پی سی رو نصب کردم .
وقتی میخوام برم تو بازی از دایرکت 3 دی ایراد میگیره .
دلیلش چیه و چکارش باید بکنم ؟

Sayeh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
633
نام
سایه
25 to hife ارزش خرید داره یا نه ؟

بازیه بدی نسیت . کنترل بازی خوبه. مراحل کوتاهی داره . و البته هیچ نوآوری نداره . حرکات جدیدی نمیبینی . فقط گروگان میگیره دستش . برا سرگرمی بد نسیت.

==================
یه بازی میشه به من معرفی کنید توی سبک جی تی آ2 . یعنی از بالا نشون بده . توی همون مایه ها . آخه برا کسی میخوام. بعد این جی تی آ 2 توی ویندوز ایکس پی نصب نمیشه . حتما 98 میخواد که اونم از دور خارج شده.. حلا یه بازیه اینجوری تو این مایه ها که از موسم توش استفاده نشه سراغ دارین؟؟ طرف تازه کاره موس میگیره دستش فقط آسمون رو هدف میگیره.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر