بازیهای موجود در بازار برای PC

نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
اصل خود بازیه.
اینکه بتونی اپدیتش کنی.
مثلا الان دوستانی که بازی HL2 رو دارن میتونن اون مرحله جدید رو بازی کنن ولی منو شما نه.خب این فرقشه دیگه.به این چی میگن؟؟؟؟فرق-تفاوت-
که فکر کنم مال اسپیلینتر تا 1.3 هم اومد.
یه پچ هست که توش یه مرحله مولتی اضافه میکنه.
خب دوستانی که این بازی رو به صورت اصل دارن میتونن از اینا استفاده کنن.
داشتن بازی اصل خیلی لذت داره.

من دارم ديوونه ميشم سر اين مر حله Lost Coast ديوو
اين مر حله اضافي تا الان بهترين نمايش hdr داره تيم valve و gabe newell از خيلي از افكتهاي نمايشي چشمگير hdr استفاده كردن تو اين مرحله
بنابراين هر كسي مسه من نسخه اصل اين بازيو نداره و متعاقب اون نتونه Lost Coast و بگيره واقعا از تصاوير بسيار زيباي نورپردازي محروم شده البته اين نيازمند يه كارت گرافيك dx9 سطح بالا هم هست اين وضعيت دقيقا شامل chaos theory هم ميشه شما اگه نتونيد اين بازيو با يك گرافيك dx9 قوي اجرا كنيد تقريبا از بيشتر ويژگيهاش محروم شديد
من كاملا باهات موافقم كه هيچي نسخه اصل بازي نميشه فرضا اين بازيهايي كه ما الان كرك شده بازي ميكنيم نسخه هاي اوليه هستن و عمدتا باگهاي زيادي درشون هست كه رو عملكرد و نمايشگ گرافيكي بازي مطمئنا تاثير ميزاره و با وصله هاي نرم افزاري كه بعدا لذاشون مياد خيلي از اين باگها برطرف شده وبازي به صورت كارامدتري روي سختافزاري اجرا ميشه
يه نكته جالب در مورد همين chaos theory بگم
اين بازي ادعاي اينو داره كه از خيلي از قابليتهاي shaders model3 استفاده كرده
تا يه مدتي محصولات geforce6,7 nvidia ادعاي اينو داشتن كه اين بازي با رندرينگ
shaders model3 به مراتب نمايش تصوير تميزتري از shaders model1.1 تعريف شده براي كارتهاي ati radeon x هست خوب اين صحت داشت چون ati radeon x فاقد shaders model3 هستن
بعد از مدتي ati چيكار كرد؟ اومد با ubi يه وصله اضافي در نسخه 1.4 براي اين بازي زد و به لطف shaders model2.b و افزايش طول دستوروالعملها نسبت به shaders model2.0 بسيار از منابع اصلي shaders model3 همانند همين HDR تو بازي شبيه سازي كرد تا كارتهاي ati radeon x هم بتونن پا به پاي geforce6,7 نمايش تصوير مشابهي داشته باشن

عكس زير با همين وصله 1.4 هست كه بين يك radeon x850xt,geforce7800gt گرفته شده در اين مقايسه HDR فعال شده تا اختلاف نمايشي بين اين دو معلوم بشه اگه به لامپ صفحه نمايش كامپيوتر روي ميز و حتي نورهاي منعكس شده از ديوارها دقت كنيد ميبينيد كه geforce7800gt همچنان از نوزپردازي قويتري استفاده ميكنه اونم به اين دليله كه shaders model3 بكار رفته در اين كارت از دستوروالعملهاي با پهناي عريض تري استفاده كرده اما اين اختلاف با radeon x850xt به اون صورت بچشم نمياد حالا اين تنها براي كاربران ati radeon x زماني قابل بهروريه كه نسخه اصل اين بازيو داشته باشن.حالا اين تنها يك نكته مهم از صدها نكته مورد اهميت در وصله هاي(patch) بازيا و نسخه هاي اصلي بازياست
sc3.jpg

نوشته شده توسط Behzad:
محمد رضا جان من هرکاری کردم که از روی این دی وی دی Myst ت یدونه برای یه نفر کپی کنم نشد !
Protection گذاشتی براش ؟ :)
سلام اقا بهزاد گل گلاب.
بابا من چی کاره بیدم.
به خدا اصلا نمیدونم چی کار کردن.
من فقط بازیمو دادم به طرف.
بعدم بهم داد.
همین و بس.
الان دارم از تو میشنوم که این کارو کردن.
اگه میبینی نمیخوای پول اضافه بدی.
خودم برات مال خودمو می یارم بهت میدم برو رایت کن.
میخوای ازش سوال کنم.
بهت خبر بدم.
فکر نمیکنم روش قفلی گذاشته باشن.
اینو تو داریبه من میگی.
ما در خدمتیم.
به جون خودم چیزی که در ازای این کار بهم رسیدو اگه بهت بگم خندت میگیره.
هر امری بفرمایید ما در خدمتیم.

بای بای

محمد رضا جان شما یه کاری بکن ... Dvd خودتو کپی کن تو هارد ببین کپی میشه یا نه ... برای من توی هارد هم کپی نمیشه همون اول گیر میکنه
اگه یه امتحان بکنی ممنون میشم

سلام دوست عزیز
من بعد از پچ 1.3 دیگه راستشو بخوای چیزی دیگه دان نکردم.
ممنون از اینکه این خبرو دادی دوست خوب.
ولی در جواب حرف شما.
هیچی بازی اصل نمیشه.

بای بای

نوشته شده توسط Behzad:
محمد رضا جان شما یه کاری بکن ... Dvd خودتو کپی کن تو هارد ببین کپی میشه یا نه ... برای من توی هارد هم کپی نمیشه همون اول گیر میکنه
اگه یه امتحان بکنی ممنون میشم
سلام
قبل از اینکه پست قبلی رو به شما بزنم.این کار به ذهنم رسید.
الانم کپی کرد رو هارد.بدون مشکل.
یعنی میگی اون دوست ...... من روی بازی قفل گذاشته.
باورم نمیشه.
الان بهش زنگ میزنم.

بای بای

بچه ها ببخشیدا من یخورده از دنیا عقبم این اسپلینتر سل 3 رو چطور کرک کردن ؟ یکی میتونه توضیح بده
خبو پس مرمز رو هم میتونن کرک کنن دیگه !!

و یک چیز دیگه نظرتون در مورد Pes5 چیه ؟؟ بنظر من که نسخه پی اس توش رو بازی کردم بدتر از قبلیش شده یعنی اعصاب خورد کن تر شده !!!
اون از داورش اون از است÷ هاش .... کلا خیلی اعصاب خورد کن تر شده ؟
می خواستم ببینم پی سیش هم همین طور هست یا نه ؟؟

نوشته شده توسط mona2004:
بچه ها ببخشیدا من یخورده از دنیا عقبم این اسپلینتر سل 3 رو چطور کرک کردن ؟ یکی میتونه توضیح بده
خبو پس مرمز رو هم میتونن کرک کنن دیگه !!
سلام
به قول یکی از دوستان (Chaos Theory) این بازی کرک نشده.
نصب کردن اون هم کلی دنگو فنگ داره.
یعنی کار هر کس نیست که این بازی رو نصب کنه.
به قسمت اموزش شکستن قفل Starforce توی بخش اخبار بازی های کامپیوتری یه نگاه بندازین.
اونجا مشکلتون حل میشه.
فکر کنم باید برای هر بار بازی کابل برق CDR و DVDR رو بکشین.

بای بای

یه سر برو اینجا میبینی (کرک که نشده) چجوری اجرا شده
sc3
ولی خداییش علیرضا اگه کواک 4 این بلا سرش میومد بازم اینو میگفتی
بابا من شوخی کردم اصلا همون که شما حدود 6 ماه از ما زودتر بازی کردید خودش خیلی

سلام
به قول یکی از دوستان (Chaos Theory) این بازی کرک نشده.
نصب کردن اون هم کلی دنگو فنگ داره.
یعنی کار هر کس نیست که این بازی رو نصب کنه.
به قسمت اموزش شکستن قفل Starforce توی بخش اخبار بازی های کامپیوتری یه نگاه بندازین.
اونجا مشکلتون حل میشه.
فکر کنم باید برای هر بار بازی کابل برق CDR و DVDR رو بکشین.

بای بای
اهه
پس چطور تو سایت تکین زده به همت کرکرهای ایرانی کرک شد ؟؟
اون روش که خودمم بلد بودم !!

بازم ممنون محمدرضا جان
علیرضا جان از تو هم ممنونم !

ولی جواب سوال دومم رو نگرفتما !

نوشته شده توسط mona2004:
اهه
پس چطور تو سایت تکین زده به همت کرکرهای ایرانی کرک شد ؟؟
اون روش که خودمم بلد بودم !!

بازم ممنون محمدرضا جان
علیرضا جان از تو هم ممنونم !

ولی جواب سوال دومم رو نگرفتما !
خب تکین گفت شما هم باورتون شد
خبو پس مرمز رو هم میتونن کرک کنن دیگه
فکر کنم منظور شما از این کلمه(مرمز) بازی ورمز 4 باشه نه این بازی هم با همین روش اجرا شده الان هم تو بازار موجود میباشد

و یک چیز دیگه نظرتون در مورد Pes5 چیه ؟؟ بنظر من که نسخه پی اس توش رو بازی کردم بدتر از قبلیش شده یعنی اعصاب خورد کن تر شده !!!
اون از داورش اون از است÷ هاش .... کلا خیلی اعصاب خورد کن تر شده ؟
می خواستم ببینم پی سیش هم همین طور هست یا نه ؟؟
به نظر من که Pes 5 خیلی بهتر شده اما خب نمیشه گفت یک تحول اساسی اتفاق افتاده...برای کسب اطلاعات بیشتر میتونی به تاپیک PES5 مراجعه کنی

فکر کنم منظور شما از این کلمه(مرمز) بازی ورمز 4 باشه نه این بازی هم با همین روش اجرا شده الان هم تو بازار موجود میباشد
آره منظورم همون بود ..........
ولی در کل خیلی بده که کم کم اکثر بازیهای توپ دارن اینطوری میشن که !!
بازم مرسی
به نظر من که Pes 5 خیلی بهتر شده اما خب نمیشه گفت یک تحول اساسی اتفاق افتاده...برای کسب اطلاعات بیشتر میتونی به تاپیک PES5 مراجعه کنی
ممنون وحید جان
برم ببینم اونجا بچه ها چی گفتن
بازم مرسی
بابای

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or