بازیهای موجود در بازار برای PC

نظرتون راجع به دوران امپراتورهای سه چیه؟ اصلا تو بازار اومده یا نه؟! اگه در بازار موجوده و بازی کردین نظرتون چیه؟

بله خيلي وقته اومده و علاقمندان خودش رو داره
بستگي به شما داره چقدر به بازيهاي قديمي استراتژيك علاقمند باشين

اقای کیندمن2535 یه سوالی داشتم شما ایا میتونین بعد از عرضه ی بازی پیس 2008 این بازی رو خیلی زود بیارین البته باید بگم قیمتهاتون جدیدا گرون شده مثلا من شیراز هر دی وی دی بازی رو میگیرم 1500 تومن در حالی که شما میدی حدود 2000 تومن تازه با پست میشه حدود 3000 تومن

اقای کیندمن2535 یه سوالی داشتم شما ایا میتونین بعد از عرضه ی بازی پیس 2008 این بازی رو خیلی زود بیارین البته باید بگم قیمتهاتون جدیدا گرون شده مثلا من شیراز هر دی وی دی بازی رو میگیرم 1500 تومن در حالی که شما میدی حدود 2000 تومن تازه با پست میشه حدود 3000 تومن

با سلام خدمت شما
من سعي ميكنم به محض اينكه بازي مياد بيارم
و مسله ديگه اينه من هر dvdv رو 990 تومان ميفروشم نه بيشتر اگر تعداد دي وي دي بيشتر بشه قيمت هم بالا ميره
اينم بگم يكي 2 مورد اشتباهي قيمت خورده بود البته 6 ماه پيش 1200 ميفروختم ولي الان هر چي كه جديد تو سايت ميزارم 990 هستش و نه بيشتر سي دي هم حلقه اي 450
به هر حال سعي من در جلب رضايت دوستانه اگر خدمتي بتونم بكنم خوشحال ميشم
اين بازيارو هم امروز گرفتم فردا تو سايت ميزارم

SPIdER-MAN ( FRIEND OR FOE)
RUGBY 08
TOPSPIN 2
NHL 08
MADDEN ( NFL) 08
TIGER WOODS PGATOUR 08
XPAND RALLY
GALACTIC ASSAULT ( B.O.S)
BLAZING ANgELS
LOKI

سلام
ببخشید کجاها میشه Expansion Pack های :
Neverwinter Nights 2 Mask of The Betrayer
Armed Assault Queen's Gambit
را پیدا کرد؟چون من اصفهان را زیر رو کردم گفتند چون Expansion Pack هستند نزده کسی...:confused:

دیروز که با یکی از دوستان عرضه کننده صحبت می کردم ، گفتند که Orange Box فردا ( جمعه ) برای PC , X360 آماده می شود.همانطور که می دانید کلا" بازیهایی مانند Sam & Max : Season 1 , Half Life : Episode One که از طریق Steam عرضه می شوند یک مقدار اومدنشون توی بازار ما زمان می برد ، چون طرف باید پول بده و دانلود کنه و از اون طریق ایمیج فایل های نصب رو Zip کند و رایت کند یا اینکه صبر کند تورنت ّش بیاید.البته الان یکی از دوس تانم گفت که دیروز Takin داشت این بازی رو از طریق تورنت دانلود می کرد.

ببخشید کجاها میشه Expansion Pack های :
Neverwinter Nights 2 Mask of The Betrayer
Armed Assault Queen's Gambit
را پیدا کرد؟چون من اصفهان را زیر رو کردم گفتند چون Expansion Pack هستند نزده کسی...
شما حتما" یک تماس با دات کام بگیر ، چون تقریبا" بیشتر Exp های بازی ها رو دانلود می کند.
Tel : 021 -22709831 , 021 - 22705438

نظرتون راجع به دوران امپراتورهای سه چیه؟ اصلا تو بازار اومده یا نه؟! اگه در بازار موجوده و بازی کردین نظرتون چیه؟
خیلی وقت است که Age of Empires III اومده است.یک Exp هم دارد به نام Warchiefs. ظاهرا" شما تازه به سبک Sterategic روی آوردید چون سوال کردن در مورد خوب یا بد بودن یک شاهکار و البته ناجی یک سبک ، زیاد جالب به نظر نمیاد.برای شروع اگر سراغ Civilization III , Rise of Nations بروید موردهای مناسب تری برای آشنا کردن شما با حال و هوای این سبک هستند.بعد که حرفه ای شدید سراغ Civilizations IV , Rise of Legends , Company of Heroes , World In Conflict بروید.

------------
Enemy Territory : Quack Wars رو گرفتم.بازی خوبی ـه ولی بیشتر به درد مالتی زدن توی گیم نت و آنلاین بازی کردن می خورد.Campaign ّش هم داستانی ندارد و چند مرحله توی افریقا ، اروپای مرکزی و ... داره که بیشتر به درد کسب تجربه می خورد برای آنلاین و مالتی بازی کردن.یه جورایی همین کمپاین حالت مالتی پلیر آفلاین رو دارد.

World In Conflict هم به سفارش محمد رضا که کلی ازش تعریف کرده بود گرفتم.یک بازی استراتؤیک کامل است.AI بسیار خوبی دارد ، Cut Scene های مناسبی دارد که هر وقت موقعش بشود و پس از یک نبرد سخت پخش می شوند ، داستان از طریق نوعی کمیک استریپ زنده از لحاظ سمعی دنبال می شود.ساده تر بگم ، روی کمیک استریپ صدا گذاری کرده اند.دقت در طراحی جزئیات هم مثال زدنی است.این مورد را وقتی درک می کنید که با Scroll روی زمین زوم کنید و سطح آسفالت و ساختمون ها را نگاه کنید.
به قول یکی از دوستان اگر بازیش نکنید عمر گیمری تون Complet بر فناست !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or