بازگشت CAPTAIN TSUBASA

محبوب ترین شخصیت های مورد نظر شما در سری CAPTAIN TSUBASA

• Tsubasa Ozara ( سوباسا اوزارا )

• Kojiro Hyuga ( کاکرو یوگا )

• Genzo Wakabayashi ( واکیبایاشی )

• Taro Misaki ( تارو میساکی )

• Jan Misugi ( جان میسوگی )

• Hikaru Matsuyama ( ماتسوياما هيكارا )

• Masao & Kazuo Tachibana ( برادران تاچیبانا )

• vakashi zoma ( واکاشی زوما )

• ishizaki ( ایشی زاکی )

Results are only viewable after voting.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
CAPTSU_GameBanner_1920x650.jpg

10 سال بعد از انتشار رسمی بازی CAPTAIN TSUBASA از دوباره شاهد بازگشت این سری بر روی کنسول های نسل هشتمی و همچنین PC خواهیم بود .

طرفداران غربی سرانجام می توانند برای اولین بار کنترل شخصیت Captain Tsubasa و یارانش را در PlayStation 4 و Nintendo Switch و رایانه های شخصی به دست بگیرند و صحنه های هیجان انگیز و لذت بخشی را مشاهده خواهند کرد . Captain Tsubasa: Rise of New Champions از گرافیک های انیمه مانند و گیم پلی قابل دسترسی بهره می برد و در کنار آن دارای چند مد گوناگون است تا بتوانید طرفداران فوتبال را در زمین و کنار نیمکت با خود به همراه داشته باشید .

آقای Hervé Hoerdt مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال و محتوای BANDAI NAMCO Europe می گوید : مجوز در اختیار گرفتن Captain Tsubasa برای آوردن یک بازی فوتبال به بازار غربی رویایی است که به حقیقت پیوسته است . شخصیت Captain Tsubasa و قهرمانان جدید داستان فقط برای طرفداران مانگا ایجاد نشده است بلکه ما باور داریم قهرمانان داستان مورد علاقه طرفداران فوتبال در سراسر جهان خواهد بود .

کمپانی BANDAI NAMCO در بخش اروپا مفتخر است که بازی فوتبال جدید خود را که براساس لایسنس خریداری شده سری جدید CAPTAIN TSUBASA به نام Captain Tsubasa: Rise of New Champions را اعلام کند و این بازی در سال 2020 برای Nintendo Switch ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد .

عکس های بازی

Newhero_Screenshot1.jpg Newhero_Screenshot2_new.jpg Newhero_Screenshot3.jpg Newhero_Screenshot4.jpg
Newhero_Screenshot5.jpg Newhero_Screenshot8.jpg Newhero_Screenshot19.jpg Newhero_Screenshot6.jpg
Newhero_Screenshot17.jpg Newhero_Screenshot9.jpg Newhero_Screenshot11.jpg Newhero_Screenshot13.jpg
Newhero_Screenshot10.jpg Newhero_Screenshot12.jpg
تریلر بازی :Arrowd:

منبع : CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
دم همتون گرم خیلی از خاطراتو زنده کردین
یاد ارتش سری و هتی کینگ و اون گودزیلا مشکی رنگِ(گمانم اونم ژاپنی بود) افتادم که همیشه پخش میکردن
ولی سوباسای من تو واقعیت این بود
بعد از تو خاک بر سر فوتبال اصن :/

127677

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
تنها نسخه ای که بازی کردم برای سگا بود الان دوباره تاپیک دیدم گفتم ببینم ویدیو ازش پیدا میشه رفتم دیدم چی داشتم بازی میکردیم . =)) جالبه من نسخه کارتریج بازی کردم اما جوری که یادم میاد دقیقا همین بود که الان ویدیوش برای نسخه sega cd هستش .:|

watch?v=pFF7U4-h0Bs

البته واکیبایاشی درستش . :D:D:D
والا من با توجه که تو انیمه ترجمه وطن باکی صداش میکردن گفتم

• Like
Reactions: vivanred

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اقا نسخه ی سگاش یه وضعیت عجیب غریبی بود ، فوتبال نوبتی بعد کلا نوشته ها ژاپنی اصلا هیچ ایده ای نداشتم روی تصویر داره چه اتفاقی میفته ولی خب از صبح تا شب پاش بودیم. کاپیتان هم فقط سوباسا ، فقط اون دَع دَع گفتناش یادتون میاد؟ چقدر این بچه در شرایط سخت بازی میکرد. اون یکی که مشکل قلبی داشت هم من دوستش داشتم اسمش الان یادم نمیاد. کاکرو هم حس دوگانه ای نسبت بهش دارم ولی خب. اون دوتا برادرای دوقولو هم باهم حرکت های تلفیقی جالبی میزدند.

• Like
Reactions: Romell and g4mer

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
میبینم که واکی اوله:Shrewd:

یه قسمت بود کاکرو 180 پاشو آورد بالا شوت بزنه، یهو واکی عین سایه اومد جلو توپشو قاپید رفت سمت دروازه حریف:D بنده خدا کاکرو 2قسمت با دهان نیمه باز خیره مونده بود:D

خلاصه ایمان بیاورید:Smoke:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
والا من با توجه که تو انیمه ترجمه وطن باکی صداش میکردن گفتم
باکی هم درسته تو زبان ژاپنی و بعضی اوقات ب تلفظ میشه
نمونه ش تو اسم یه کاراکتر انیمه ای دیگه مثلا: بجیتا = وجیتا (دراگون بال)
ر هم گاهی اوقات ل تلفظ میشه:
کوریرین = کولیلین (دراگون بال)
زورو = زولو (وان پیس)

• Like
Reactions: benjohn

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
من هم ژاپنیش رو رفتم هم عربی (نمیدونم چی بود ولی قبل از سگا بود، ما بهش میگفتیم میکرو :D)

نمیدونستم این کدهایی که میده یعنی لول آپ شدن، فکر میکردم خوب بازی کردن :D، هی با کد قبلیم میرفتم، نزدیک 1 ماه تو مرحله کاکرو مونده بودم :D

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,431
نام
علی
حضرت ابهت، واکاشیزوما:D
تا واکی هست، هرگز!:D باید بره جلو بوق بزنه تا واکی هست!:D زشته نگید واکاشی بهترین دروازه بان! یادتون نمیاد واکی توپه هندبالو بیسبالو بسکتبالو راگبیو هر کوفتی که توپ داشتو گرفت؟ نه یادتون نمیاد؟ خجالت داره واقعا!:D

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
یه تفاوت بزرگی که سوباسا با تمامی بازیکنان ژاپن داشت ( حتی میسوگی و کاگرو ( کوجیرو ) و ... ) قدرت رهبری بی نظیری هستش که درون زمین داشت . یه رهبر واقعی درون زمین بود . (یکی از بزرگ ترین تقاوت های آشکار مسی و مارادونا تو همین مورد بود و مارادونا قدرت رهبریش درون زمین بی نظیر بود )

این نسخه 2018 رو دانلود کردم و دارم میبینم . دهنت سرویس BANDAI NAMCO ما رو بردی به دوران قدیم :joycat:

اینم اولین صحنه رقابت سوباسا و گنزو واکیبایاشی :fearscream::D که روبرتو هونگو بازیکن افسانه ای فوتبال برزیل در ثمر رسیدن گل به سوباسا کمک شایانی میکنه . ویدئو رو ببینید و میدونم جو میگیرتتون :joycat::fearscream::D

View attachment Footbalistha.S01E02.720p.Farsi.Dubbed - Segment1(00_08_20.183-00_10_01.743).mp4

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
932
نام
Ahmad
شاید اینجا جاش نباشه ولی نمیدونم چرا توی جامعه ما هنوزم این دو مورد بعنوان فکت هستن در حالی که این جریان برای هردوتاشون اشتباهه!:|8-|
حداقل خود اوشین که کلا نماد نجابت بوده:> شغل خاک برسری نداشته... که توی اینجا همچین فکری میکنن:))
سر تسوباسا هم اره درسته عمو بریزیلی نداشته ولی اون طرف فقط دوست بابای تسوباساست که توی کشتی باباش باهاش اشنا میشده و ازش میخواد بره به پسرش فوتبال تعلیم بده. در هر صورت چیز خیلی خاصی هم نیست!
اشاره من به انیمه دیگری هست که متفاوت از داستان سوباسا هست و در ژاپن هم در رقابت با انیمه سوباسا تقریبا شکست خورد و ادامه پیدا نکرد.اسمش همچین چیزیه:Ganbare kickers
قبل از سوباسا به مدت کوتاهی در چند قسمت پخش شد.
صحبت زیاده و میره خارج از تاپیک.ولی اینکه برخی شایعات هم ممکنه غلط از آب در بیاد،اساس وضعیتی رو که تو ایران عزیز داریم تغییری نمیده.
ولی دهه عجیبی بود دهه شصت.مامان یه سنجاب گربه بود:-??.آخه من به عنوان یک کودک چجوری باید هندل میکردم این موضوع رو؟:-?

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
سری اول فوتبالیستها اسمش ganbare kickers بود و خیلی هم قشنگ تر از سری Captain Tsubasa بود! Ganbare kickers واقعی تره، حس و حال قشنگ تری داره، موزیک های قشنگتری داره، کاراکتر اصلیش یه آدم عادیه مثل ما، شکست میخوره، اشتباه میکنه، تیمشون هم به همین ترتیب. ولی توی Captain Tsubasa کاراکتر اصلی یه موجود فرا بشریه!:| نه اشتباه میکنه نه شکست میخوره نه مغلوب کسی میشه، با اون دست و پای چلاق و باند پیچی شده همیشه برنده است!:| تا حدی که خود بیننده لجش میگیره! اصلا من دوست دارم کاراکتر اصلی ببازه ولی خودش باشه، نه اینکه کارگردان براش پارتی بازی بکنه! کاراکترهای شکست ناپذیر به درد بازیای تخیلی مثل Final fantasy میخورن نه فوتبالیستها. یک ماه پیش مجموعه کامل Ganbare kickers رو دانلود کردم, تمام خاطرات زنده شد...

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,921
کاراکترهای شکست ناپذیر به درد بازیای تخیلی مثل Final fantasy میخورن نه فوتبالیستها
off-topic: مثال بدتر از این نمیشد زد
فاینال فانتزی اصلا چنین تمی نداره و اگه هم آخر بازی به نیروی شر غلبه میکنن کار یه نفر نیست و تو خیلی از شماره هاش هم شخصیتهایی بودن که مردن

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
574
فاینال فانتزی اصلا چنین تمی نداره و اگه هم آخر بازی به نیروی شر غلبه میکنن کار یه نفر نیست و تو خیلی از شماره هاش هم شخصیتهایی بودن که مردن
دقیقا توی کل سری فاینال یادم نمیادقهرمان شکست ناپذیر و یا سوپر هیرو وجود داشته باشه نمیدونم بین این همه بازی با کاکتر های همیشه موق دوستمون چطور فاینالها مثال زد؟

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,503
نام
محمد
تریلر جالبی داشت. :D
یادش بخیر نسخه NES بازی! چیز باحالی بود و ساعت‌ها بازی می‌کردیمش با دوستان و همسایه‌ها.
یه بازی هم توی سگا جنسیس بود به اسم Tecmo Cup Football که این رو هم بدجوری دوست داشتم. اگه اشتباه نکنم یه جورایی همون Captain Tsubasa بود با گرافیک بالاتر و آهنگ‌های خفن‌تر و مدل‌ها و اسم‌های اروپایی به جای ژاپنی. انگار بعداً همین رو هم برداشتن توی ژاپن با یه ذره تغییرات به عنوان Captain Tsubasa فروختن.

xgp5_maxresdefault.jpg

هوس کردم یه سر به هر دوی اینا بزنم با امولاتور.
در مورد نظرسنجی هم سخته انصافاً. این مجموعه شخصیت‌های خیلی جالبی داشت و نمیشه راحت یکی رو انتخاب کرد.
واکاشیزوما یا واکاشیمازو که عشق من بود. کلاً از قدیم با دروازه‌بان‌ها حال می‌کردم و اینم خیلی چیز خفنی بود با اون ژانگولربازی‌هاش! واکی هم جزو شخصیت‌های محبوبم بود و خیلی باهاش حال می‌کردم، ولی واکاشیزوما یه چیز دیگه بود. :D
تارو رو هم خیلی دوست داشتم و به نظرم شخصیت جالبی داشت. یه جورایی نقش کلیدی در موفقیت‌های تیم توی روزهای اولش داشت، ولی بنده خدا زیر سایه‌ی سوباسا بود.
و در نهایت هم ماتسویاما. این شخصیت و تیمش رو به شدت دوست داشتم. یه حالت متفاوتی نسبت به بقیه دشمن(!)های سوباسا داشتن و هم بروبچ با صفا و سختکوشی بودن و هم رنگ نارنجی لباس‌شون و اون هدبند و... یه حس خاصی برام داشت.

amho_asdsadsaxcz.png

خود سوباسا که هیچی، توی کل انیمه مصدوم و فلج بود و همه‌ش آه و ناله می‌کرد! :D ولی رقیبش کاکرو شخصیت‌پردازی خیلی خوبی داشت و از اون کاراکترهای منفی جالبی بود که آدم خیلی باهاشون حال می‌کنه (البته منفی که نمیشه گفت، ولی به هر حال!). یه حالت خاکستری و جذابی داشت و چند سال پیش که یه بار دیگه بعضی از تیکه‌های فوتبالیست‌ها رو می‌دیدم، خیلی بیشتر از دوران کودکی از شخصیت‌پردازی کاکرو خوشم اومد.

آره این قضیه هم عجیب بود! :D توی ایران اول یه انیمه‌ای رو نشون دادن به نام فوتبالیست‌ها که اسم اصلیش Ganbare, Kickers بوده.

6tuo_703352f638d17498_0.jpg

شخصیت اصلی هم کاکرو دایچی بود و انیمه‌ی زیاد طولانی‌ای هم نبود و اگه درست یادم باشه حدود ۲۰ قسمت داشت. بعدش به فاصله‌ی کمی دوباره یه چیز دیگه پخش کردن به نام فوتبالیست‌ها که همین Captain Tsubasa بود و بیخودی اسم کجیرو رو تبدیل کردن به کاکرو و دیگه این‌طوری توی ذهن ما موند!
وای وای این انیمه خیلی خوب بود :D بنده خداها از همه ۱۰ تا ۱۰ تا میخوردن ولی آخرش به جایی رسیدن که از رقیب اصلی ۲-۱ باختن و همه بهشون افتخار کردن، یعنی با قهرمانی و این چیزها تموم نشد :D بهترین رقیبشون هم اونی بود که با کامپیوتر بازی حریف رو آنالیز میکردن و اینا واسه شکست دادنشون کل سیستم رو عوض کردن و دروازه بان رو فرستادن نوک حمله! البته کیفیتش در حد فوتبالیست ها نبود ولی بازم خیلی جذاب بود :D یه قسمت کاکرو شوت زد و تیر دروازه افتاد زمین، من از اون موقع دیگه پشمی برام نمونده!!! :D

d7cf48ebcb15dbfdf7be308c57552b34.jpg

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
دقیقا خوبه که دوستان به این Ganbare, Kickers اشاره کردن. من اینو از فوتبالیست های معروف که خیلی بیشتر ازش استقبال شد بیشتر دوست داشتم.
اون دروازه بانه تیم نانیو ( اگه اشتباه نکنم و اسمارو درست بگم :D) اسمشم فکر میکنم یوسوجی بود، موهای خیلی بلندی هم داشت، عاشقش بودیم یادش بخیر ، اون استایل و دروازه بانیش و همه چیزش قشنگ واکی و واکاشیزوما و... رو قورت میداد، و با اینکه حریف کاکرو بود همیشه براش آرزوی موفقیت میکرد. 3 تا بازیکن داشت همین تیم نانیو میپریدن هوا یه ربع رو هوا میچرخیدن:D معلوم نبود توپ دست کدومشونه، چقدر باحال بود، با اینکه تخیلی بود ولی قشنگ میشستیم پاش و کلی هم هیجان داشت، یادش بخیر :D.
ولی همون که یکی از دوستان اشاره کرد، اینکه شخصیت های اصلیش خیلی عادی بودن، کاکرو خیلی خیلی خیلی شخصیت دلچسب تری داشت نسبت به سوباسا.
ولی من فوتبالیست هارو هم دوست داشتم، کاکرو یوگا و واکاشیزوما ( اینو به خاطر یه سری شباهتاش به یوسوجی دوست داشتم:D) رو خیلی دوسشون داشتم، از خود سوبا هم متنفر بودم :D.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
حق با شماست، من با فاینال فانتازی زیاد آشنا نیستم و شاید مثال دقیقی نزده باشم، ولی فکر کنم منظورم رو متوجه شده باشید، کاراکتری که بسیار تخیلی باشه و خدا هم حریفش نباشه به درد کارتون فوتبال نمیخوره، حس و حال بازی فوتبال رو لوس میکنه، نوعی حس بد در بیننده ایجاد میکه، مگر اینکه کاراکتر اصلی نباشه، رقیب باشه مثلا، اونوقت جذاب میشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر