بازگشت CAPTAIN TSUBASA

محبوب ترین شخصیت های مورد نظر شما در سری CAPTAIN TSUBASA

• Tsubasa Ozara ( سوباسا اوزارا )

• Kojiro Hyuga ( کاکرو یوگا )

• Genzo Wakabayashi ( واکیبایاشی )

• Taro Misaki ( تارو میساکی )

• Jan Misugi ( جان میسوگی )

• Hikaru Matsuyama ( ماتسوياما هيكارا )

• Masao & Kazuo Tachibana ( برادران تاچیبانا )

• vakashi zoma ( واکاشی زوما )

• ishizaki ( ایشی زاکی )

Results are only viewable after voting.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
CAPTSU_GameBanner_1920x650.jpg

10 سال بعد از انتشار رسمی بازی CAPTAIN TSUBASA از دوباره شاهد بازگشت این سری بر روی کنسول های نسل هشتمی و همچنین PC خواهیم بود .

طرفداران غربی سرانجام می توانند برای اولین بار کنترل شخصیت Captain Tsubasa و یارانش را در PlayStation 4 و Nintendo Switch و رایانه های شخصی به دست بگیرند و صحنه های هیجان انگیز و لذت بخشی را مشاهده خواهند کرد . Captain Tsubasa: Rise of New Champions از گرافیک های انیمه مانند و گیم پلی قابل دسترسی بهره می برد و در کنار آن دارای چند مد گوناگون است تا بتوانید طرفداران فوتبال را در زمین و کنار نیمکت با خود به همراه داشته باشید .

آقای Hervé Hoerdt مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال و محتوای BANDAI NAMCO Europe می گوید : مجوز در اختیار گرفتن Captain Tsubasa برای آوردن یک بازی فوتبال به بازار غربی رویایی است که به حقیقت پیوسته است . شخصیت Captain Tsubasa و قهرمانان جدید داستان فقط برای طرفداران مانگا ایجاد نشده است بلکه ما باور داریم قهرمانان داستان مورد علاقه طرفداران فوتبال در سراسر جهان خواهد بود .

کمپانی BANDAI NAMCO در بخش اروپا مفتخر است که بازی فوتبال جدید خود را که براساس لایسنس خریداری شده سری جدید CAPTAIN TSUBASA به نام Captain Tsubasa: Rise of New Champions را اعلام کند و این بازی در سال 2020 برای Nintendo Switch ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد .

عکس های بازی

Newhero_Screenshot1.jpg Newhero_Screenshot2_new.jpg Newhero_Screenshot3.jpg Newhero_Screenshot4.jpg
Newhero_Screenshot5.jpg Newhero_Screenshot8.jpg Newhero_Screenshot19.jpg Newhero_Screenshot6.jpg
Newhero_Screenshot17.jpg Newhero_Screenshot9.jpg Newhero_Screenshot11.jpg Newhero_Screenshot13.jpg
Newhero_Screenshot10.jpg Newhero_Screenshot12.jpg
تریلر بازی :Arrowd:

منبع : CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS

آخرین ویرایش:

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
911
نام
Ahmad
جان میسوگی رو فراموش کردید ! این با استعداد ترین بازیکن ژاپن بود ! حتی استعدادش از سوباسا هم بیشتر بود ولی به خاطر ناراحتی قلبیش نتونست به فوتبالش ادامه بده . تو اون بازی هوای بارونی اگه یادتون باشه سوباسا جلوش کم آورده بود ( هر چند خود سوباسا مصدومیت هایی داشت تو اون بازی ) و میسوگی واقعا بهترین بازیکن فوتبال ژاپن بود . اون بازی تو هوای بارونی اگه میسوگی قلبش اذیتش نمیکرد تیم سوباسا رو شکست میداد و سوباسا خودش تو اون بازی صحبت هایی که میکرد اعتراف کرد که استعداد میسوگی ازش بیشتر هستش . میزوگی خیلی زود هم از فوتبال خداحافظی میکنه . در بد بینانه ترین حالت از لحاظ استعداد از سوباسا کم که نداشت هیچ حتی از لحاظ فنی تو یه سری از موارد از سوباسا قوی تر بود .

به شخصه برای من سوباسا ، میسوگی و واکی بایاشی ( فوتبال که جمعه ها تموم میشد سریع یه کلاه داشتم دقیقا عین کلاه واکی بایاشی و میذاشتم رو سرم :joycat: و میرفتیم کوچه که با بچه های محله فوتبال بازی کنیم :D) بهترین شخصیت های بازی بودن .

سوباسا هم یه شوت چرخشی معروف داشت که به شدت خفن بود بعد میره مسابقات جهانی و میره تو مسابقات بین اللملی خفن و بزرگ که میشه دیگه شوت چرخشیش رو دروازه بان های بزرگ جهان به راحتی میگرفتن بعد این میره یه سری تمرینات و این داستان ها که یه شوت چرخشی مادر گریانی یاد میگیره و دهن دروازه بان های بزرگ جهان رو سرویس میکنه . سوباسا مشکلی که داشت مصدومیت هایی بود که گریبانش رو میگرفت هر از چند گاهی .

نویسنده این داستان یوئیچی تاکاهاشی گفت الگو برداری از تمامی شخصیت های واقعی فوتبال جهان کرد که نسل ژانی ها که اصلا به فوتبال علاقه نداشتن رو جذب فوتبال بکنه که به شدت هم موفق شد . به این میگن فرهنگ سازی در یه کشور و میدونید که کشور ژاپن بیشترین بودجه سالیانه که در نظر گرفته میشه اولین ارگان سیستم آموزش و پرورش این کشور هستش و بیشترین بودجه اول به این بخش داده میشه ! و نتایج این سرمایه گذاری هم که دارید روی نسل های کشور ژاپن و مردمانش رو میبینید !

هیچ وقت یادم نمیره وقتی این کارتون ( انیمه ) تو ایران داشت پخش میشد بزرگ تر های ما و مردم بزرگسال ایران این انیمه رو مسخره میکردن و میگفتن این چه مزخرفی هست که ژاپنی ها ساختن ! واقعا تفاوت یه کشور جهان سومی با یه کشور جهان اولی تو همین چیزاست ! تو طرز فکر مردمانش هستش !

کلا انیمه یکی از دلایل پیدایشش همین فرهنگ سازی در کشور ژاپن و بر روی مردمانش بود که به شدت هم جواب داد و بعد ها دیگه بخشی از فرهنگ مردم ژاپن شده و سال ها هم هستش که در کل جهان انیمه های ژاپنی طرفدار های زیادی داره .

سوباسا وقتی هم بزرگ شد میره تو تیم سائوپائولو و با بهترین بازیکن فوتبال جهان یعنی کارلوس سانتانا هم بازی میشه و این بشر دریبل هاش رویایی بود و دریبل که میخواست بده به یک باره غیب میشد از بس سرعت دریبلینگ بالایی داشت و سوباسا خیلی ازش یاد میگیره و بعد ها هم سوباسا میره بارسا و ...

خلاصه هر کدوم از شخصیت های بازی برای خودشون دنیایی داشتن و همشون هم خوب بهشون پرداخته شده بود . یادم هستش کاکرو ( کوجیرو ) خیلی طرفدار داشت اون موقع و همین الان هم تو رای گیری مشخصه که طرفدار زیاد داره و واکی و سوباسا و مابقی هم دربارشون کمی صحبت کردیم .
درود بر شما.یه تعرضه میخواستم بزنم به اون بخش از صحبت که مربوط به جهان اول و سوم و طرز فکر مردم هست.یک مسئله مهم رو نباید فراموش کرد و اون نوع مدیریت(بخوانید ح ک ومت) یک کشور و جامعه هست که میتونه روی فرهنگ و طرز فکر مردم اثر بسزائی داشته باشه.همین ژاپن متحد آلمان نازی بود در جنگ جهانی.در اون زمان جنایات هولناکی انجام داد در بخشهایی از چین که اشغال کرده بود.به عنوان نمونه روستایی رو که همه تسلیم شده بودن،قتل عام کرد و چندین هزار دهقان چینی رو در یک کشتار جمعی سربرید.جامعه ای بسیار خشن و محافظه کار و بیگانه ستیز داشت.در مورد آلمان هم میدونیم که هیتلر و فاشیستها با رای مردم به قدرت رسیدند.ویتنام بعد از جنگ خونین دهه شصت میلادی با ایالات متحده تبدیل به یک دمکراسی و اقتصاد آزاد شده الان.همین الان در امارات و قطر و بحرین بخشی از جامعه اگر حاکم بشن،مانند داعش کشور داری خواهند کرد.اینکه چه تفکر و نگاهی در جامعه قدرت داشته باشی،میتونه در بلند مدت و حتی میان مدت تفکر مردم اون سرزمین رو جهت بده.

هر بار شما رو مخاطب قرار میدم،یه تشکر ویژه هم میکنم راجع به مطالب آموزنده در مورد پی ای اس

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
911
نام
Ahmad
من که چهل سالم شده تقریبا،میبینم از سری اول فوتبالیستها کم صحبت میشه.نه فقط اینجا،بلکه به طور کلی.شاید چون خیلی کوتاه بود و مثل داستان سوباسا چندین فصل ادامه نداشت یا شایدم سن من زیادی زیاده.البته داستانش رو تغییراتی داده بودن که ا س لام از دست نره(مثل ماجرای اوشین).اون احساسی رو که موقع دیدن قسمت اولش تجربه کردم واقعا منحصر به فرد بود.شبیهش تو زندگیم چند بار بیشتر پیش نیومد.مثلا زمانی که پلی استیشن یک اومد و اویل 2 رو توش تجربه کردم.یه جور دژاووی عجیبی داشت.انگار منتظرش بودی یا تصاویر مبهمی ازش تو ذهنت بوده.در مورد شورش در شهر سگا هم همینطور بودم.نه نیویورک رو دیده بودم نه عکساشو نه حتی آسمانخراش در شب.ولی اول بازی که با اون نما شروع شد همون دژاووی عجیب سراغم اومد.تو رای گیری به واکاشی زوما رای دادم ولی انتخاب سختی بود.کاکرو،میسوگی و واکیبایاشی رو هم خیلی دوست داشتم.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
درود بر شما.یه تعرضه میخواستم بزنم به اون بخش از صحبت که مربوط به جهان اول و سوم و طرز فکر مردم هست.یک مسئله مهم رو نباید فراموش کرد و اون نوع مدیریت(بخوانید ح ک ومت) یک کشور و جامعه هست که میتونه روی فرهنگ و طرز فکر مردم اثر بسزائی داشته باشه.همین ژاپن متحد آلمان نازی بود در جنگ جهانی.در اون زمان جنایات هولناکی انجام داد در بخشهایی از چین که اشغال کرده بود.به عنوان نمونه روستایی رو که همه تسلیم شده بودن،قتل عام کرد و چندین هزار دهقان چینی رو در یک کشتار جمعی سربرید.جامعه ای بسیار خشن و محافظه کار و بیگانه ستیز داشت.در مورد آلمان هم میدونیم که هیتلر و فاشیستها با رای مردم به قدرت رسیدند.ویتنام بعد از جنگ خونین دهه شصت میلادی با ایالات متحده تبدیل به یک دمکراسی و اقتصاد آزاد شده الان.همین الان در امارات و قطر و بحرین بخشی از جامعه اگر حاکم بشن،مانند داعش کشور داری خواهند کرد.اینکه چه تفکر و نگاهی در جامعه قدرت داشته باشی،میتونه در بلند مدت و حتی میان مدت تفکر مردم اون سرزمین رو جهت بده.

هر بار شما رو مخاطب قرار میدم،یه تشکر ویژه هم میکنم راجع به مطالب آموزنده در مورد پی ای اس
با سلام به شما ... درباره کشور ژاپن و اشتباهات وحشتناکی که کردن در دوره های تاریخیشون که کاملا دارید درست میگید . درش هیچ شکی نیست . اشتباهات وحشتناکی کردن و تاوان سنگینی هم دادن مردم ژاپن ولی ازش درس گرفتن و بعد جنگ جهانی دوم و اون فجایع بمب اتمی که بر روی هیروشیما و ناکازاکی اتفاق افتاد و باقی داستان که همه میدونن چی شد .

مردم ژاپن ( سیستم کلی حکومت ژاپن و ایده ئولوژی افراطی ملی و ... از نو بازسازی کردن تو اتاق فکرشون و .... ) درس و عبرت گرفتن و مسیر و روش حکومتشون رو عوض کردن و عبرتی گرفتن هر چند به شدت تلخ و پر هزینه ! پیدایش مانگا و انیمه های ساخته شده از روی مانگا به خصوص در دهه 70 ( قبلش هم بود و داستان زیاده کلا .... ) دیگه داستان های مانگا و انیمه سازی اوج گرفت و این بخشی از همون سیستم آموزش و پرورش کشور ژاپن بود . همین انیمه اتک آف تایتان رو دیده باشین یعنی به شدت پند آموز هستش و کلا انیمه ها در ژاپن در کنار لذت و تفریح بخشی از نحوه سیستم آموزش و پرورش مردم ژاپن رو به دوش گرفت و صحبت خیلی زیاده در این مورد . دیگه سر شما و دوستان رو درد نمیارم و پوزش از همگی ولی خب این صحبت ها همچین بی ربط هم به رگ و ریشه انیمه سازی و ... نبود . درباره PES هم خواهش میکنم وخوشحالم که برای شما راضی کننده بوده .

• Like
Reactions: Tatsumaru

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,522
نام
کورش
حالا که بحث ژاپن شد با وجود اینکه اف تاپیکه ولی این ویدئو رو ببینید تا بخش کوچکی از تفاوتهای ما با اونها رو ببینید
watch?v=D8A_Hu_WqeQ
بقول یکی از کامنتهای زیرش مقدار استانداردی که برای ساده ترین کار رعایت میکنه از استانداردی که یه فضانورد باید رعایت کنه بیشتره و بقول یکی از دوستان کلا ژاپن یه سیاره دیگه ست.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
127663
واکنش اکانت سایبرپانک به تریلر معرفی بازی سوباسا

«بازی سال. تموم.»

فردا میبینی بخاطر ادای احترای یکی از boss fight ها میشه کاکرو :D:D:D
فک میکردم فوتبالیستا تو کشور ما انقدر محبوب با کودکیمون عجین شده :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
خاطرات جالبی پشتشه یادش بخیر دبستان بودم قسمت اخرش پخش می شد از مدرسه اومدم خونه زد و باخت از قصه پکیدیم :D

نسخه ی بچگی هاش که برگردون می زد همیشه گل می شد قسمت اخرش نشد و باخت

• Like
Reactions: g4mer

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,348
نام
محمد
البته داستانش رو تغییراتی داده بودن که ا س لام از دست نره(مثل ماجرای اوشین)
شاید اینجا جاش نباشه ولی نمیدونم چرا توی جامعه ما هنوزم این دو مورد بعنوان فکت هستن در حالی که این جریان برای هردوتاشون اشتباهه!:|8-|
حداقل خود اوشین که کلا نماد نجابت بوده:> شغل خاک برسری نداشته... که توی اینجا همچین فکری میکنن:))
سر تسوباسا هم اره درسته عمو بریزیلی نداشته ولی اون طرف فقط دوست بابای تسوباساست که توی کشتی باباش باهاش اشنا میشده و ازش میخواد بره به پسرش فوتبال تعلیم بده. در هر صورت چیز خیلی خاصی هم نیست!

AZOTH

کاربر سایت
Aug 7, 2013
136
نام
زارع
درود بر دهه شصتی ها از جمله خودم:
شخصیت های کارتونی به یادماندنی دوره کودکی دهه شصت:
سوباسا ازارا - تارو میساکی - کاکرو یوگا - واکاشیزوما - واکی بایاشی - ایشی زاکی - برادران تاچیبانا - ماتسویاما - میزوگی و البته باز هم هست که بخواهم بگویم یک طومار میشه
یادش بخیر و شادی
:):):)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اون زمان دبستان کلاس سوم بودم یه همکلاسی داشتیم عکس این فوتبالیست‌ها رو داشت تو مدرسه فک کنم میفروخت یا همینجوری میداد دقیقا یادم نیست یه سوبا برای من آورد من چسبوندم به کمدم با داداشم دعوام شد زد پاره ش کرد هروقتم دعوا میشد پدر و مادرم طرف اونو میگرفتن، من نمیدونم این قانون کجا هست که میگه هروقت بین دوتا خواهر یا برادر دعوا شد همیشه تقصیر بزرگی هست، نشد یه بار ما دعوامون بشه اینا طرف مارو بگیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر