بازگشت CAPTAIN TSUBASA

محبوب ترین شخصیت های مورد نظر شما در سری CAPTAIN TSUBASA

• Tsubasa Ozara ( سوباسا اوزارا )

• Kojiro Hyuga ( کاکرو یوگا )

• Genzo Wakabayashi ( واکیبایاشی )

• Taro Misaki ( تارو میساکی )

• Jan Misugi ( جان میسوگی )

• Hikaru Matsuyama ( ماتسوياما هيكارا )

• Masao & Kazuo Tachibana ( برادران تاچیبانا )

• vakashi zoma ( واکاشی زوما )

• ishizaki ( ایشی زاکی )

Results are only viewable after voting.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
CAPTSU_GameBanner_1920x650.jpg

10 سال بعد از انتشار رسمی بازی CAPTAIN TSUBASA از دوباره شاهد بازگشت این سری بر روی کنسول های نسل هشتمی و همچنین PC خواهیم بود .

طرفداران غربی سرانجام می توانند برای اولین بار کنترل شخصیت Captain Tsubasa و یارانش را در PlayStation 4 و Nintendo Switch و رایانه های شخصی به دست بگیرند و صحنه های هیجان انگیز و لذت بخشی را مشاهده خواهند کرد . Captain Tsubasa: Rise of New Champions از گرافیک های انیمه مانند و گیم پلی قابل دسترسی بهره می برد و در کنار آن دارای چند مد گوناگون است تا بتوانید طرفداران فوتبال را در زمین و کنار نیمکت با خود به همراه داشته باشید .

آقای Hervé Hoerdt مدیر ارشد بازاریابی دیجیتال و محتوای BANDAI NAMCO Europe می گوید : مجوز در اختیار گرفتن Captain Tsubasa برای آوردن یک بازی فوتبال به بازار غربی رویایی است که به حقیقت پیوسته است . شخصیت Captain Tsubasa و قهرمانان جدید داستان فقط برای طرفداران مانگا ایجاد نشده است بلکه ما باور داریم قهرمانان داستان مورد علاقه طرفداران فوتبال در سراسر جهان خواهد بود .

کمپانی BANDAI NAMCO در بخش اروپا مفتخر است که بازی فوتبال جدید خود را که براساس لایسنس خریداری شده سری جدید CAPTAIN TSUBASA به نام Captain Tsubasa: Rise of New Champions را اعلام کند و این بازی در سال 2020 برای Nintendo Switch ، PlayStation 4 و PC منتشر خواهد شد .

عکس های بازی

Newhero_Screenshot1.jpg Newhero_Screenshot2_new.jpg Newhero_Screenshot3.jpg Newhero_Screenshot4.jpg
Newhero_Screenshot5.jpg Newhero_Screenshot8.jpg Newhero_Screenshot19.jpg Newhero_Screenshot6.jpg
Newhero_Screenshot17.jpg Newhero_Screenshot9.jpg Newhero_Screenshot11.jpg Newhero_Screenshot13.jpg
Newhero_Screenshot10.jpg Newhero_Screenshot12.jpg
تریلر بازی :Arrowd:

منبع : CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS

آخرین ویرایش:

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
نسخه PS1 هم یادش بخیر عجب چیز عجیبی بود...
یادمه شوت زدن از پشت محوطه امکان گل زدن بیشتری داشت...اصلا توی محوطه جریمه نمی‌رفتیم...همون جا معطل میکردیم تا موقعیت شوت جور بشه :))
تا جایی که یادمه دروازه‌بان‌ها هم اصلا راحت گل نمیخوردن لعنتیا...
کلا خبر خوش‌حال‌کننده‌ای بود بعد از این چند وقتی که همش خبر تاخیر میومد.

• Like
Reactions: Persona.Q

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
تنها نسخه ای که بازی کردم برای سگا بود الان دوباره تاپیک دیدم گفتم ببینم ویدیو ازش پیدا میشه رفتم دیدم چی داشتم بازی میکردیم . =)) جالبه من نسخه کارتریج بازی کردم اما جوری که یادم میاد دقیقا همین بود که الان ویدیوش برای نسخه sega cd هستش .:|

watch?v=pFF7U4-h0Bs

تمام دوستانی که غیر از باکی بایاشی رای دادن باید با احترام بگم نظرشون از نظر علمی اقتصادی سیاسی غلطه :D

البته واکیبایاشی درستش . :D:D:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر