بازي اخراجيها

اخراجی ها چگونه بازی خواهد بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    116

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
ممنون من هم خودم سري زدم درسته اما واقعا حيف شد ولي ما مي تونيم از برند DF GAMES استفاده كنيم چطوره خوب گفتم يا نه ؟
حالا بايد با بچه ها هم دربارش صحبت بشه
pm رو هم نگاه كنيد
با تشكر پويان

آخرین ویرایش:

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
ابن بازی که شما میسازید که بازی نیست...
بازی گرافیک و داستان و صدا و گیم پلی میخواد...
اگه میتونید بازی با گرافیک بسازید.
الان تکنولوژی جدید و نسل جدید هست نه نسل Sega

Mamad Metal

عضو جدید
Jun 22, 2006
631
نام
محمد
اقا مسخره میکنی؟؟
بنظرتون خیلی این بازی گرافیک داره؟؟
یا گرافیک Sega یا گرافیک Crysis 2 ؟؟
اقا گرافیکش باید به Ps1 باید برسه...

big boss

کاربر سایت
Jul 17, 2006
88
بعضی از دوستان ، اصلا چیزی درباره
بازی سازی و زیر مجموعه هاش مثل برنامه نویسی و گرافیک و ... نمی دونن
این دوستان حتی به خودشون زحمت خوندن یه صفحه کتاب درباره این
موضوع ها نمی دن ، و میان درباره بازی سازی نظر میدن
من خواهش می کنم بزارید هر کس کار خودش رو بکنه و تو ی کاری که ازش
سر در نمیاره دخالت نکنه ( بلا نسبت شما ها)
البته شاید این دوستان توی چیز دیگه ای مهارت داشته باشن که
من و امثال من تا حالا هیچ چیز درباره اونها نشنیدیم

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan

آقاي عزيز شما كه اينقدر خون جيگره نسل جديد رو ميخوريد خودتون بازي اي براي نسل جديد بسازيد نترسيد ما خسته نميشيم كه اين بازي رو ميسازيم ما دوست داريم بازيه سگا ميكرو و اتاري بسازيم شما چرا ناراحت ميشي واسه شما يه نفر كه اين بازي رو نمي سازيم :mad:

بهتره بزاریدش کنار سنگین تره

باشه شما فكر سبك و سنگينيشو نكن ما قراره سه بشيم شما چرا ناراحت ميشي :confused:

اقا مسخره میکنی؟؟
آقاي گرامي ما بازي رو درست مي كنيم براي كساني كه تو صفحه هاي قبلي از ما تقدير كردن و خواستن اين بازي رو درست كنيم شما اگه ناراحت گرافيك و گيم پلي بازي هستيد آزاديد مگه ما شما رو زور كرديم كه اين بازي رو انجام بديد شما مي تونيد با همون نسل جديد و كرسيس 2 تون بازي كنيد

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
اقا مسخره میکنی؟؟

همه دنياي بازي كه Next Gen نيست، شما يه نيگا به پرفروش ترين دستگاه بازي بنداز، DS، نود درصد بازياش دوبعدي هستن.

از اون بالاتر بگم، قراره يه نسخه از Metal Slug واسه DS پورت بشه و بياد، بيا ببين ملت چه سر و دستي براش ميشكنن.

چرا N رو نميگي؟ پورتش هم واسه DS هم PSP هم 360 هم PS3 داره مياد، رو XBLA كه اومده الان.

درسته گرافيك خوبه ولي ظاهر قضيه هست.

پس طرفدار دارن.

BlackCanopus

کاربر ویژه
کاربر سایت
Oct 1, 2007
301

در مورد نداشتن گرافيك و ... احتمالاً منظورتون اين بوده كه از اين لحاظ ضعيفه، درسته؟ چون "نداشتن" گرافيك و گيم پلي و ... كه مفهوم نداره. در مورد گرافيك دو بعدي درك مي كنم، بعضي از آدم ها گرافيك سه بعدي و پيشرفته رو ترجيح مي دن در حالي كه كه خيلي ها از جمله من خودم از گرافيك هنري دو بعدي خوششون مياد. اما اون چيزي كه براي من جالبه شما از كجا فهميدي اين بازي از لحاظ گيم پلي و داستان و صدا در سطح پايينه؟ يا غيب گو هستي، يا دموي اين بازي رو ديدي (كه تا جاييكه من مي دونم دمويي منتشر نشده) و يا ...
اون سه نقطه ديگه رو واگذار مي كنم به قوه تخيلتون.
ولي اينم بگم گيم پلي يا داستان يا زيبايي صداي بازي (موسيقي، ديالوگ ها و گوينده ها...منظورم از لحاظ هنريه) ربطي به گرافيكش يا نسل جديد و قديم بودنش نداره. همونطور كه بازي مثل Crysis با اينكه گرافيك عالي داشت از لحاظ گيم پلي در عصر شجر به سر مي برد در حالي كه بازي هاي Metal Slug يا KOF يا Guilty Gear يا Diablo يا Starcraft يا Chrono Trigger (چند تاي ديگه مي خواي برات رديف كنم؟) با اينكه دو بعدي هستند، واقعاً لذت بخش هستند آدم ازشون سير نميشه. بعضي از اين بازي ها دوباره سازي سه بعدي هم دارند مثل KOF ولي به پاي نسخه دو بعدي نميرسه در واقع نسخه هاي دوبعدي بازي هاي KOF بين بازي هاي Fighting يك سر و گردن از عناوين سه بعدي مثل Tekken بالاترن. يا داستان Starcraft رو مقايسه كن با داستان Unreal Tournament 3 يا Gears of War يا گيم پلي همون بازي رو مقايسه كن با C&C Kane's Wrath كه گرافيك مثلاً سه بعدي خيلي پيشرفته هم داره. حالا موسيقي Chrono Trigger رو مقايسه كن با موسيقي Crysis .

آخرین ویرایش:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
پویان جان شما به کارتون ادامه بدین کارتون خیلی عالیه حرف نداره بعضی ها هم که چیزی

نمی دونن و نظر می دن به نظرشون اهمیت نده (از اونا هستن دو روز کرایسیس رو بازی کردن

واسه ما بازیکن شدن:laughing::laughing:نظر هم می دن!!:-")

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
بعضی از دوستان ، اصلا چیزی درباره
بازی سازی و زیر مجموعه هاش مثل برنامه نویسی و گرافیک و ... نمی دونن
این دوستان حتی به خودشون زحمت خوندن یه صفحه کتاب درباره این
موضوع ها نمی دن ، و میان درباره بازی سازی نظر میدن
من خواهش می کنم بزارید هر کس کار خودش رو بکنه و تو ی کاری که ازش
سر در نمیاره دخالت نکنه ( بلا نسبت شما ها)
البته شاید این دوستان توی چیز دیگه ای مهارت داشته باشن که
من و امثال من تا حالا هیچ چیز درباره اونها نشنیدیم

همه دنياي بازي كه Next Gen نيست، شما يه نيگا به پرفروش ترين دستگاه بازي بنداز، DS، نود درصد بازياش دوبعدي هستن.

از اون بالاتر بگم، قراره يه نسخه از Metal Slug واسه DS پورت بشه و بياد، بيا ببين ملت چه سر و دستي براش ميشكنن.

چرا N رو نميگي؟ پورتش هم واسه DS هم PSP هم 360 هم PS3 داره مياد، رو XBLA كه اومده الان.

درسته گرافيك خوبه ولي ظاهر قضيه هست.

پس طرفدار دارن.

در مورد نداشتن گرافيك و ... احتمالاً منظورتون اين بوده كه از اين لحاظ ضعيفه، درسته؟ چون "نداشتن" گرافيك و گيم پلي و ... كه مفهوم نداره. در مورد گرافيك دو بعدي درك مي كنم، بعضي از آدم ها گرافيك سه بعدي و پيشرفته رو ترجيح مي دن در حالي كه كه خيلي ها از جمله من خودم از گرافيك هنري دو بعدي خوششون مياد. اما اون چيزي كه براي من جالبه شما از كجا فهميدي اين بازي از لحاظ گيم پلي و داستان و صدا در سطح پايينه؟ يا غيب گو هستي، يا دموي اين بازي رو ديدي (كه تا جاييكه من مي دونم دمويي منتشر نشده) و يا ...
اون سه نقطه ديگه رو واگذار مي كنم به قوه تخيلتون.
ولي اينم بگم گيم پلي يا داستان يا زيبايي صداي بازي (موسيقي، ديالوگ ها و گوينده ها...منظورم از لحاظ هنريه) ربطي به گرافيكش يا نسل جديد و قديم بودنش نداره. همونطور كه بازي مثل Crysis با اينكه گرافيك عالي داشت از لحاظ گيم پلي در عصر شجر به سر مي برد در حالي كه بازي هاي Metal Slug يا KOF يا Guilty Gear يا Diablo يا Starcraft يا Chrono Trigger (چند تاي ديگه مي خواي برات رديف كنم؟) با اينكه دو بعدي هستند، واقعاً لذت بخش هستند آدم ازشون سير نميشه. بعضي از اين بازي ها دوباره سازي سه بعدي هم دارند مثل KOF ولي به پاي نسخه دو بعدي نميرسه در واقع نسخه هاي دوبعدي بازي هاي KOF بين بازي هاي Fighting يك سر و گردن از عناوين سه بعدي مثل Tekken بالاترن. يا داستان Starcraft رو مقايسه كن با داستان Unreal Tournament 3 يا Gears of War يا گيم پلي همون بازي رو مقايسه كن با C&C Kane's Wrath كه گرافيك مثلاً سه بعدي خيلي پيشرفته هم داره. حالا موسيقي Chrono Trigger رو مقايسه كن با موسيقي Crysis .

پویان جان شما به کارتون ادامه بدین کارتون خیلی عالیه حرف نداره بعضی ها هم که چیزی

نمی دونن و نظر می دن به نظرشون اهمیت نده (از اونا هستن دو روز کرایسیس رو بازی کردن

واسه ما بازیکن شدن:laughing::laughing:نظر هم می دن!!:-")

از شما دوستان ممنون بابت محبتتون و مطمئن باشيد من و دوستان همگروه براي شما و عزيزاني كه از ما خواستن اين بازي رو بسازيم كار مي كنيم و به اكثريت توجه مي كنيم نه اينكه افرادي پيدا بشن و بخوان روحيه گروه و ما رو بهم بريزن كه اين بازي گرافيك نداره . گيم پلي نداره صدا و موزيك نداره ....
با سپاس از شما
پويان

poyan

کاربر سایت
Apr 26, 2006
332
نام
poyan
دوستان ما به چند نفر برنامه نويس GM براي همكاري در پروژه نيازمنديم اگه كسي هست مشخصات خودش رو براي من پي ام كنه
با تشكر پويان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر