ایندی | معرفی بازی: Blasphemous

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اقا چجوری میشه تعداد این فلاسکا رو اپگرید کرد ؟ پیش کی باید رفت ؟ :D

بنده الان تو Brotherhood of the silent sorrow هستم :D
حالا حالاها باید بری. :D بعد توی منطقه ای ک برفیه از ذر و دیوار باید بری بالا. اونجا توی یکی از راه های سمت چپ یه حوضچه خون هست که اگر ظرف خالی داشته باشی میتونی پرشون کنی. ظرف ها را هم باید توی محیط انقدر بگردی تا پیداشون کنی:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
خوب بالاخده رسیدم به باس اخد. تا اینجا همه ی باس ها پشم بودن به جر یکی مونده به اخری و اخری. علی الخصوص اخری که منو یاد باس اخر(باس واقعیه اخر) بازی hollow knight مقدس (علیه السلام) میندازه و واقعا نتونستم بزنمش. تا اینجا ۲۷ ساعت بازی کردم.
موزیک بازی دنیاییه بدا خودش. میشه باش زندگی کرد. واقعا ایستاده باید تشویق کرد برا این موسیقی.
طراحی محیط و مراحل انصافا فک بد انداز بوده. جای جای نقشه پر از هیدن وال و ایتم مخفی هست. اگه یه محیطو هزار بار هم برین بازم خسته نمیشین.
توی بازی به قدری سورپرایز هست که باورتون نمیشه.
نکته ی قشنگ دیگش،ماموریت های فرعی npc ها هست. بعضی از اونا اونقد زیباس که حرفی بدا گقتن نمیمونه.
مورد بعدی طراحی دشمنا و باس ها هست. من پیش از این باس های دادک سولز رو بهتدین باس های تاریخ میدونستم. اما واقعا برخی از باس های این بازی ، از دارک سولز هم بهتره. مخصوصا اون نوزاده که چشمش بستس. اصا فوقققق العاده غریب هست باس های بازی. نمونشو هیچ کجا ندیدین. سادیسم خالص:))))
مورد بعدی سختی بازی هست. بازی به جرات میگم اسون ترین مترویدوانیای تاریخه. باس ها واقعا راحتن به جز دوتای اخر. تنها سختی بازی قسمت های پلتفرم دارش هست. جاهایی که باید مدام پرش کنین و از این دیوار به اون دیوار برین و مراقب باشین خطا نکنین.
در کل این بازی تجربه ی فوق لذت بخش بود برام. هرچند بازی خیلی کوتاهه ولی ارزششو داشت.

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
من باس سومو هم زدم. کسی میدونه الان باید کجا برم؟:/
دقیقا باس سوم منظورت کدومه و توی کدوم منطقه ای؟

یک سری حوض های پدر ار خون هستن که توی بدخی مناطق هستن. این مپ کامل بازی هست. باید دنبال اون علامتی باشی که توی عکس دوم دورش خط کشیدم:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
خوب بالاخده رسیدم به باس اخد. تا اینجا همه ی باس ها پشم بودن به جر یکی مونده به اخری و اخری. علی الخصوص اخری که منو یاد باس اخر(باس واقعیه اخر) بازی hollow knight مقدس (علیه السلام) میندازه و واقعا نتونستم بزنمش. تا اینجا ۲۷ ساعت بازی کردم.
موزیک بازی دنیاییه بدا خودش. میشه باش زندگی کرد. واقعا ایستاده باید تشویق کرد برا این موسیقی.
طراحی محیط و مراحل انصافا فک بد انداز بوده. جای جای نقشه پر از هیدن وال و ایتم مخفی هست. اگه یه محیطو هزار بار هم برین بازم خسته نمیشین.
توی بازی به قدری سورپرایز هست که باورتون نمیشه.
نکته ی قشنگ دیگش،ماموریت های فرعی npc ها هست. بعضی از اونا اونقد زیباس که حرفی بدا گقتن نمیمونه.
مورد بعدی طراحی دشمنا و باس ها هست. من پیش از این باس های دادک سولز رو بهتدین باس های تاریخ میدونستم. اما واقعا برخی از باس های این بازی ، از دارک سولز هم بهتره. مخصوصا اون نوزاده که چشمش بستس. اصا فوقققق العاده غریب هست باس های بازی. نمونشو هیچ کجا ندیدین. سادیسم خالص:))))
مورد بعدی سختی بازی هست. بازی به جرات میگم اسون ترین مترویدوانیای تاریخه. باس ها واقعا راحتن به جز دوتای اخر. تنها سختی بازی قسمت های پلتفرم دارش هست. جاهایی که باید مدام پرش کنین و از این دیوار به اون دیوار برین و مراقب باشین خطا نکنین.
در کل این بازی تجربه ی فوق لذت بخش بود برام. هرچند بازی خیلی کوتاهه ولی ارزششو داشت.
ماشالا به سرعت عمل:D
فقط بگم بازی بیشتر از یه اندینگ داره ها:D
۳۰ ساعت هم خوبه خودشون گفته بودن بازی ۳۰-۴۰ ساعت محتوا داره.
منم our lady of charred visage را زدم و نمیدونم کجا باید برم:/

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
ماشالا به سرعت عمل:D
فقط بگم بازی بیشتر از یه اندینگ داره ها:D
۳۰ ساعت هم خوبه خودشون گفته بودن بازی ۳۰-۴۰ ساعت محتوا داره.
منم our lady of charred visage را زدم و نمیدونم کجا باید برم:/
اره دوتا پایان داره که میشه با به بار بازی کردن همشو گرفت.
البته من میخوام پلاتش کنم و متاسفانه یه تروفی رو از دست دادم و باید دوباده بازی کنم.
در مورد مکان بعدی:
برو به mountain of endless dusk و از اونجا وارد jondo شو. داخل jondo سه تا مجسمه هست. یه مجسمه ی بزرگ هست که بالاش یه زنگه. دوتا مجسمه ی کوچیک هست که باید با شمشیر بزنیشون تا خداب شن. وقتی هر دو مجسمه رو که طربین مپ هست زدی، برگرد پیش مجسمه ی بزرگ و با شمشیدت زنگ بالاشو برن تا وارد مپ جدید شی. اگر پیداش نکردی تو گوگل بزن blasphemous jondo . یه سایت هست به اسم holdtoreset . این سایت کامل میگه باید چیکا کنی اگه گیر کردی.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
اره دوتا پایان داره که میشه با به بار بازی کردن همشو گرفت.
البته من میخوام پلاتش کنم و متاسفانه یه تروفی رو از دست دادم و باید دوباده بازی کنم.
در مورد مکان بعدی:
برو به mountain of endless dusk و از اونجا وارد jondo شو. داخل jondo سه تا مجسمه هست. یه مجسمه ی بزرگ هست که بالاش یه زنگه. دوتا مجسمه ی کوچیک هست که باید با شمشیر بزنیشون تا خداب شن. وقتی هر دو مجسمه رو که طربین مپ هست زدی، برگرد پیش مجسمه ی بزرگ و با شمشیدت زنگ بالاشو برن تا وارد مپ جدید شی. اگر پیداش نکردی تو گوگل بزن blasphemous jondo . یه سایت هست به اسم holdtoreset . این سایت کامل میگه باید چیکا کنی اگه گیر کردی.
بسیار ممنون بابت راهنمایی.اینجایی که میگی را قبلا رفتم اما گیج شدم برگشتم:D اما خب الان میرم سراغش دوباره:D

• Like
Reactions: The Pale King

ToTheMadness

کاربر سایت
Nov 11, 2018
119

باید با گشت و گذار و انجام کوئست های فرعی، Bile Vessel های خالی رو پیدا کنی. بعد باید ببریشون پیش فواره ی خونین (Fountain of Blood). اگه قبلا این فواره رو پیدا کرده باشی، شکلش به صورت یه شیشه خونی تو نقشه نمایش داده میشه.
همینطور فروشنده هم یکی دوتایی از این وسل ها می فروشه.
To unlock an additional Bile Vessel, you first need to find an empty Bile Vessel. You can find them by simply exploring and completing side quests, and the vendor might also sell you one or two. Once you have an empty Bile Vessel, you then need to take it to a fountain of blood. Once you’ve found one, it will be displayed on the map with a symbol that looks like a jar of blood.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
490
نام
Sera
وای چه بازییه ، احساس می کنم از خوابی چندین ساله بیدار شدم،تمام بدنم داره ترک بر می داره،این از اون بازیها ست آدمو به افق های دوردست می سپره چشم اندازش حس یه غروب بی نهایت رو داره،موسقیش فضایست خلأناک،میام مرگ و زندگی،و تنها دستاوردش، برای تو. تنها ابهامه...

میشه تو این بازی غرق شد و دیگه هرگز طعم زندگی رو نچشید باید رسالت زندگی رو مشخص کنی و از نیازات دست بکشی وقتی در اوج تنهایی به سر می بری باید سنگینی غم اندوه هات رو به دوش بکشی،در این همین راستا باید تمام دست آورد های زندگی رو جا بزاری و در امتداد مرگ به سوی ابدیت بری

واقعاً اینجور بازی ها روحیات مو جریحه دار می کنن منو وابستگی تنهاهیات می سپرن،هرگز به دنیا نیامده ام و نیز هرگز نخواهم مرد.

Mayra

کاربر سایت
May 13, 2009
4
از دوستان کسی اطلاع داره که چطور با دسته معمولی بازی کنیم ظاهراْ در تنظیمات دکمه دسته معمولی را نمی شناسه؟
شدیداْ علاقمند با دسته این بازی تجربه کنم بنظرم با کیبورد خیلی سخته بدقلقه کنترلش

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
طراح تروفی های بازی گوسفندی بیش نبود :D
یه تروفی داره میگه همه ی باس ها رو بدون استفاده از فلاسک بزن. اوکی. نصفشونو اینجوری زدم تا الان.
تروفی بعدی میگه که به اون دری که سه تا ماسک میخواد بدا باز شدنش توی کمتر ار ۳ ساعت برس. اونم هیچی.
تروفی بعدی میگه بازیو صد در صد کن. حالا صد درصد یعنی چی؟ یعنی تمام کالکتیبل ها رو و تمام prayer و beed ها و هرچی تو بازیه پیدا کن. سه تا از ایتم ها missable هست. یعنی اگه یه گار خاصی نکنی نمیگیریش. من توی سری اول بازیم بازیو با ۹۹.۷۵ درصد تموم کردم. یعنی فقط یه ایتم میسیبل ام رفت:D.
رفتم نیو گیمو بازی کردم دیدم باید از اول همه چیو پیدا کرد:)) یعنی اگه توی نیو گیم پلاس بارم خدای نکرده یه ایتم رو گم کنی باید دوباره بازیش کنی و از هنه چیو جمع کنی:))))
به خاطر دوتا تروفی اول حداقل دو بار باید بازیش کنی.
بدا تروفی سوم هم یه حداقل یه بار دیگه.
واقعا مسخرس. من تاحالا بازیه با درصد ۰/۱ و ۰/۲ پلات کردم. ولب هیچ کدوم به مسخدگی این بازی نبود.
واقعا گذاشتن نیو گیم پلاس بدای این بازی واجبه. وگرنه واقعا دیگه نفرت انگیز میشه.

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,969
نام
محمد
طراح تروفی های بازی گوسفندی بیش نبود :D
یه تروفی داره میگه همه ی باس ها رو بدون استفاده از فلاسک بزن. اوکی. نصفشونو اینجوری زدم تا الان.
تروفی بعدی میگه که به اون دری که سه تا ماسک میخواد بدا باز شدنش توی کمتر ار ۳ ساعت برس. اونم هیچی.
تروفی بعدی میگه بازیو صد در صد کن. حالا صد درصد یعنی چی؟ یعنی تمام کالکتیبل ها رو و تمام prayer و beed ها و هرچی تو بازیه پیدا کن. سه تا از ایتم ها missable هست. یعنی اگه یه گار خاصی نکنی نمیگیریش. من توی سری اول بازیم بازیو با ۹۹.۷۵ درصد تموم کردم. یعنی فقط یه ایتم میسیبل ام رفت:D.
رفتم نیو گیمو بازی کردم دیدم باید از اول همه چیو پیدا کرد:)) یعنی اگه توی نیو گیم پلاس بارم خدای نکرده یه ایتم رو گم کنی باید دوباره بازیش کنی و از هنه چیو جمع کنی:))))
به خاطر دوتا تروفی اول حداقل دو بار باید بازیش کنی.
بدا تروفی سوم هم یه حداقل یه بار دیگه.
واقعا مسخرس. من تاحالا بازیه با درصد ۰/۱ و ۰/۲ پلات کردم. ولب هیچ کدوم به مسخدگی این بازی نبود.
واقعا گذاشتن نیو گیم پلاس بدای این بازی واجبه. وگرنه واقعا دیگه نفرت انگیز میشه.
اقا من توی archcathederal rooftop گیر کردم:D برای رفتن توی این مه هایی که هست چیکار کنم که ضربه نخورم؟ همش میخوام از دیوار برم بالا ضربه میخورم میوفتم .

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
999
نام
امیر حسین
اقا من توی archcathederal rooftop گیر کردم:D برای رفتن توی این مه هایی که هست چیکار کنم که ضربه نخورم؟ همش میخوام از دیوار برم بالا ضربه میخورم میوفتم .
برو همونجا که سری قبلی گفتم برو. همونجا که زنگو انداختی و پایین jondo یه راه باز شد برات. برو بالاترین قسمت اونجا یه چیزی توی صندوق هست. یه relic . اونو بردادی اوکی میشی

• Like
Reactions: Oakenshield

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر