اینترنت فیبر نوری (تانوما)

anti_nefarim

کاربر سایت
Jul 12, 2020
19
درود ، من تو شمال (مازندران ) هستم ، فعلا تو شهرمون منتظرن مشترک جم بشه تا VDSL وصل کنن!
با ريیس مخابرات صحبت کردم میگفت صبر کن تا تجهیزات رو نصب کنیم بعدا فیبر بگیر ، سوال اینه که تجهیزات VDSL که وصل کنن میشه سرویس FTTH رو گرفت دیگه؟ ( جواب قطعی از رییس مخابرات نگرفتم کلا زیاد اطلاع نداشت)!!

بله جایی که vdsl باشه به احتمال خیلی زیاد فیبر هم میدن

من تهران تو حسین آباد دیدم هر جا کافو Vdsl بود کنارش یه دونه FAT فیبر هم بود .

شهر تا شهر فرق میکنه

بهترین راه اینه که تو سایت مخابرات مرکزی tci.ir درخواست بدی اگه داشته باشن از همون مخابرات شهر خودتون بهت زنگ میزنن

anti_nefarim

کاربر سایت
Jul 12, 2020
19
سلام. من چند ماهی بود کشش خطم به شدت آمده بود پایین و هرکاری کردم و هرجا زنگ زدم درست نشد از های وب نت می‌گرفتم و سه سال هیچ مشکلی نداشتم. اما تو این سه ماه نت ۱۶ می‌خریدم بهم ۵ تحویل میداد و قیمت هاشم افزایش داد و درخواست جمع اوری دادم خیلی گشتم تو نت تا یه جا بهتر پیدا کنم که برخورد کردم با تانوما و رفتم مخابرات اول گفت نمیشه اونجایی که هستی و... بعد در نهایت چند جا زنگ زدن فهمیدن دقیقا تا جایی که هستم فیبر کشیدن و میشه تانوما بگیرم . مودم هم میدن گفتن امانی میدیم بهتون حالا بعدا پولش رو میگیرن یا نه نمی‌دونم ولی گفتن باید بسته یک ساله انتخاب کنی با ۴۰۰ هزینه نصب . میارزه بگیرم ؟ دور بر ۱/۵۰۰ اینا در میاد . من خودم حساب کردم مبارزه اگ نت خوبی باشه . گفتن بعد درخواست هم دو هفته طول میکشه تا بیان وصل کنند

مسلما میارزه

حتی اگه پینگت همون باشه که نیست ..

پایداری بهتر و پکت لاس کمتری داره

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
اصلا سایتی جایی هست بشه ثبت نام کرد؟ من مخابرات تهرانسر رفتم پرسیدم هیچکس خبر از وجودشم نداشت ( یا خودشونو میزدن به اون راه) فقط ADSL داشتن.این امکانات هم طبق معمول فقط برای شمال شهر تهران اومده یعنی؟

pedram_01

کاربر سایت
Jul 29, 2011
24
مسلما میارزه

حتی اگه پینگت همون باشه که نیست ..

پایداری بهتر و پکت لاس کمتری داره

سلام من درخواست دادم گفتن دو هفته طول میکشه تا نصب کنند . ولی حدس میزنم ۲۰ روزی طول بکشه . مودم رو به صورت امانی بهم میدن . نت یک ساله گرفتم ۲۰ مگابیت با ماهی ۳۰۰ گیگ دانلود . که ماهی حدود ۱۱۰ میشد و یک سالش شد ۱/۳۰۰ با ۴۰۰ هزینه نصب و رانژه ازم گرفتن شد ۱/۷۰۰

nzone

کاربر سایت
Jun 5, 2011
204
نام
Ali
سلام من درخواست دادم گفتن دو هفته طول میکشه تا نصب کنند . ولی حدس میزنم ۲۰ روزی طول بکشه . مودم رو به صورت امانی بهم میدن . نت یک ساله گرفتم ۲۰ مگابیت با ماهی ۳۰۰ گیگ دانلود . که ماهی حدود ۱۱۰ میشد و یک سالش شد ۱/۳۰۰ با ۴۰۰ هزینه نصب و رانژه ازم گرفتن شد ۱/۷۰۰
شما تهران هستین؟ اگه آره کدوم منطقه؟
مدل مودمی که بهتون دادن چیه؟

• Like
Reactions: Bizhanl

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
واقعا فیبر نوری سرعتش بالاست؟

والا من ک با نت رایتل و ایرانسل بازی میکنم مشکلی نیست
یعنی تا حالا نمیدونستی سرعت فیبر بالا هستش؟
کیفیت و پایداری فیبر از همه سرویسهای موجود بالاتره البته به شرطی که انگولکش نکنن
اینم تست خودم که مال 4 سال پیشه
161631

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
کیفیت و پایداری فیبر از همه سرویسهای موجود بالاتره البته به شرطی که انگولکش نکنن
View attachment 161631
میدومم داداش ولی ی بار آوردن واسم خیلی پایین بود سرعت البته توی منطقه ما

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
میدومم داداش ولی ی بار آوردن واسم خیلی پایین بود سرعت البته توی منطقه ما
اون فیبر نبود،adsl مخابرات بود.چایی نبات نیست که هر وقت دلت خاست برات بیارن :) ملت یه قرن پیگیرش میشن تا شاید براشون فیبر کشیدن

pedram_01

کاربر سایت
Jul 29, 2011
24
سلا
شما تهران هستین؟ اگه آره کدوم منطقه؟
مدل مودمی که بهتون دادن چیه؟

سلام خیر من در مازندران یکی از شهرستان هاش هستم .

مودم رو هنوز بهم ندادن گفتن ده روز طول میکشه مودم برسه چندتایی که موجود بود برای مشتری های دیگ نیم نگاهی انداختم هووای بود البته مدلش رو ندیدم . فعلا در حال حاضر فقط پولش رو گرفتن ?

• Like
Reactions: nzone

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
اون فیبر نبود،adsl مخابرات بود.چایی نبات نیست که هر وقت دلت خاست برات بیارن :) ملت یه قرن پیگیرش میشن تا شاید براشون فیبر کشیدن
نه باو فیبر بود 30 روز طول کشید آوردن ولی تفاوت زیادی نداشت سرعتش

anti_nefarim

کاربر سایت
Jul 12, 2020
19
View attachment 161631

تو شهر ما کرمان اوردن . بعضی جاها هم گرفتن . محله ما باکس ها شو گذاشتن ولی به ما هنوز نمیدن
من الان از کجا میتونم پیگیر بشم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر