اینترنت فیبر نوری (تانوما)

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,783
نام
حامد
من زنگ زدم 2020 گفتن سمت شهدا و ازادی و اینا نداریم. گفتم اینجا که مرکز شهره. پس کجا پوشش دارین. طرف نتونست یه منطقه رو اسم ببره و پیچوندش رفت.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
زنگ زدم اسیاتک برای فیبر ( تو استان ما اسیاتک هم تانوما کار میکنه ) گفت 60 تا خونه تو محلتون باید امضا بدن تا فیبر بیاد
بزرگوار ! تو ایران 6 نفر رو هم نمیشه راضی کرد برای فیبر پول بدن من چطور 60 تا امضا از محلمون برات بیارم

verizon

عضو جدید
Jun 20, 2019
1
ببیند کسی که فیبر نوری میخره قبلش باید اینارو بدونه مودم هایی که مخابرات میده اگه برید تو سایت علی بابا یا علی اکسپرس قیمت هاشونو نگاه کنید فروشنده های معتبر چینی که خود سایت تاییدشون کرده قیمت زدن که مثلا اگر 15 تا یه جا بخرید دونه ای 15 دلار حساب میکنیم حالا شما خودت حدس بزن که ارزش واقعی این مودم چند دلاره که تو 15 دلار واسه 3نفر سود هست
خوب دولت اینارو از خود شرکت اصلیش با تعداد بالا با ارز دولتی میخره درست؟ پس قطعا قیمتش پایین تر از این حرفا میشه یعنی مودم برای خود مخابرات چیزی کمتر از صد هزارتومن هزینه برمیداره اما شما اگه اقساطی بخرینش سه ساله براتون حدود یک و نیم میلیون در میاد نقد بخرید 600 هزار تومن
نکته دوم شما مودم رو نمیتونید تو خونه دیگه استفاده شدید حکم کنتور آب و برق رو داره دیگه مخابرات اون مودمو فقط برای اون خونه ساپورت میکنه
نکته بعدی قیمت های حجم اضافیش و گرون بودن تعرفه هاشه پینگ با یه اینترنت ده هزارتومنی همراه اول حدود 100 هست باز باید بیام فیبر بخرم دو میلیون هزینه کنم که همون 100 رو بهم بده بخاطر 2 میلیون میشه پایداریشو هم کنار اومد ارزششو نداره به خاطر پایداری 2 میلیون هزینه کنی کابل هاشم حساسه هربار یه مشکلی پیش بیاد باید منتظرکارشناس باشی 50 تومن هم حق الزحمه کارشناس بدی .حجم 20 گیگ با قیمت 50 هزارتومن برای فیبر نوری واقعاخنده داره و بسیار زیاده 20 گیگ در عرض 4 ساعت تموم میشه حداقل براش شبانه در نظر نمیگیرن
کلا به نظرم نباید از مخابرات سرویس گرفت مخصوصا تانوما دیگه به نظر من خیلی مخاطب رو گوشاشو مخملی فرض کردن

God_Enel

کاربر سایت
Feb 3, 2008
23
نام
sasan
سلام من فیبر نوری سال 96 ثبت نام کردم یک ماه پیش تحویل دادن برای من نه مودم مجانی بود و کابل کشی مودم 8245هواوی خودم از بیرون گرفتم 790 و کابل کشی 1تومن چون قراردادم قدیمی بود سرویس 50 تا 300 مگ گرفتم تغییرش ندادن یه عکس براتون میزارم حالشو ببرید من با پی سی بازی میکنم حتی وقتی دانلود هم میکنم پینگ 20 تا بالا میره کاملا استیبله و تغییرات ناگهانی هم اصلا نداره من مرکز تهران هستم

Attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    307.1 KB · مشاهده: 241

pejman2222

کاربر سایت
Jun 8, 2012
39
سلام من فیبر نوری سال 96 ثبت نام کردم یک ماه پیش تحویل دادن برای من نه مودم مجانی بود و کابل کشی مودم 8245هواوی خودم از بیرون گرفتم 790 و کابل کشی 1تومن چون قراردادم قدیمی بود سرویس 50 تا 300 مگ گرفتم تغییرش ندادن یه عکس براتون میزارم حالشو ببرید من با پی سی بازی میکنم حتی وقتی دانلود هم میکنم پینگ 20 تا بالا میره کاملا استیبله و تغییرات ناگهانی هم اصلا نداره من مرکز تهران هستم
چه سرعت خفنی .مبارکت باشه.البته \ینگت با من 20 میل فرق داره . برای این ماهیان چند تومن میدی؟ چند گیگ ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
این خیلی خوبه ، تو بازی ها پینگ چطوره ؟
منم منتظرم وصل بشه ، کابل کشی و خرید مودم انجام شده ، ولی 15 روزه قراره این کابل رو اتصال بدن به شبکه مخابرات که هنوز خبری نیست .

Livermorium

کاربر سایت
Jul 15, 2019
11
این چطوریه که سرعت قرارداد تانوما 50 مگابیت یا نهایت 100 مگابیت هست ولی سرعت 300 مگابیت میده ؟ :-??
بعد سیم کشی فیبر داخل ساختمان رو کار هست یا توکار ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر