اینترنت فیبر نوری (تانوما)

واقعا مرده شورشون ببرن خودشون این طرز دادنشون از فورجیم پایینتر که...
استیم سرعت رو به مگابایت میزنه یعنی اینجا میلاد سرعت اینترنتش تقریبا 280 مگابیت هست.فکر نکنم جایی اینترنت 4g از حدود 100 مگابیت بیشتر باشه(اگه بهترین جا برای آنتن دهی باشید)

سلام بچه هایی که اهواز هستن فیبر نوری اومده؟
اگه آره چه شرکتی ؟
استفاده کردید خوبه یا نه ؟
مال کل محلمون تو نقشه سایت سبزه فقط کوچه ما فعال نیست😄

استیم سرعت رو به مگابایت میزنه یعنی اینجا میلاد سرعت اینترنتش تقریبا 280 مگابیت هست.فکر نکنم جایی اینترنت 4g از حدود 100 مگابیت بیشتر باشه(اگه بهترین جا برای آنتن دهی باشید)
4g+ به زور هم 100 مگابیت نمیده تومنطقه ما
من سر اپدیت های سنگین وارزن نداشتن اینترنت درست حسابی برای دانلود بازی رو پاک کردم :cool2:

سلام بچه هایی که اهواز هستن فیبر نوری اومده؟
اگه آره چه شرکتی ؟
استفاده کردید خوبه یا نه ؟
مال کل محلمون تو نقشه سایت سبزه فقط کوچه ما فعال نیست😄
اون شرکتی که همه جا رو سبز کرده (فناپ) تازه همین دو سه روز پیش اومده یه دفتر خالی خریده که کار رو شروع کنه اکه خدا بخواد :)) تا اونجا که میدونم هنوز به کسی مودم نداده و تنها جایی که واقعا پوشش ایجاد کرده شهرک نفت هست. عید گفته بودن شهریور دیگه فروش سرویس رو شروع میکنن ولی تا اونجا که میدونم یکنفر هم از اینا نتونسته سرویس بگیره. بهترین چیز تو اهواز فایو جی ایرانسل هست که واقعا سرعت و پینگ خیلی خوبی میده.

اون شرکتی که همه جا رو سبز کرده (فناپ) تازه همین دو سه روز پیش اومده یه دفتر خالی خریده که کار رو شروع کنه اکه خدا بخواد :)) تا اونجا که میدونم هنوز به کسی مودم نداده و تنها جایی که واقعا پوشش ایجاد کرده شهرک نفت هست. عید گفته بودن شهریور دیگه فروش سرویس رو شروع میکنن ولی تا اونجا که میدونم یکنفر هم از اینا نتونسته سرویس بگیره. بهترین چیز تو اهواز فایو جی ایرانسل هست که واقعا سرعت و پینگ خیلی خوبی میده.
دمت گرم
نمیدونم اهواز چشه مگه ؟؟؟
چیش کمترِ شهر های دیگست
حالا چاره ای ندارم باید برم اینترنت رادیویی بگیرم

• Sad
Reactions: hooman28
دمت گرم
نمیدونم اهواز چشه مگه ؟؟؟
چیش کمترِ شهر های دیگست
حالا چاره ای ندارم باید برم اینترنت رادیویی بگیرم
برای من جای سواله که چطور یه شرکت داغون اومده به دروغ ادعا کرده پوشش ایجاد کرده و ۱۹۵ هم باهاش برخوردی نمیکنه! طبق گفته خودشون هرکس تو منطقه پوشش هست باید یک ماه بعد از درخواست وصل بشه پس چرا با این شرکت هیچ برخوردی نمیشه :|

• Like
Reactions: mikami.pro
برای من جای سواله که چطور یه شرکت داغون اومده به دروغ ادعا کرده پوشش ایجاد کرده و ۱۹۵ هم باهاش برخوردی نمیکنه! طبق گفته خودشون هرکس تو منطقه پوشش هست باید یک ماه بعد از درخواست وصل بشه پس چرا با این شرکت هیچ برخوردی نمیشه :|
عجیبه واقعا بیشترِ اهوازو زده تحت پوشش
ولی هیچی به هیچی
نمیدونم چرا مخابرات کارو دست نمیگیره!!!!

• Like
Reactions: hooman28
من دیشب مورتال کمبت 1 رو با حجم 138 گیگابایت با فیبر شاتل در خانه دوست گرامی توی 2 ساعت و نیم دانلود کردم
با تشکر

محله امامت مشهد
چند نفر دیگه هم گفتن فکر کنم. حقیقت اینه که هیچ چیزی جای فیبر رو نمیگیره در حال حاضر، یعنی مجموعا به لحاظ صرفه اقتصادی تو دانلود و سرعت پایداری.
اگر امکانش رو دارید به هر نحوی میتونید برید بگیرید که دوره td lte و adsl گذشته دیگه

دوستانی که فیبر مخابرات و دانلود مسقیم از پلی استیشن دارن ، کدوم dns برای دانلود از همه بهتره ؟ یه سره با حداکثر سرعت دانلود کنه
1.1.1.1
8.8.8.8
شکن
اینارو استفاده کردم سرعت کم و زیاد میشه مثلا 10 دقیقه با سرعت 100mb دانلود میکنه چند دقیقه میاد با سرعت 20mb دانلود میکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or