اینترنت فیبر نوری (تانوما)

دوستان تحت هیچ شرایطی توی تهران به شاتل پول ندین برای سرویس فیبر نوری. به بهونه ی نصب سرویس باهاتون تماس میگیرن و 4 میلیون تومن ازتون میگیرن و میگن طی 30 روز کاری سرویس رو بهتون تحویل میدن ولی هیچ سرویسی در کار نیست و حتی تجهیزاتی هم در کار نیست. من با مخابرات پیگیری کردم این موضوع رو گفتن شاتل داره جلو جلو و بدون هیچ تجهیزاتی از مردم پول میگیره تا با همون پول ها بره تجهیزات بخره و فیبر ارائه بده.

خلاصه که توی چاله ای که من افتادم شما نیفتین.

دوستان تحت هیچ شرایطی توی تهران به شاتل پول ندین برای سرویس فیبر نوری. به بهونه ی نصب سرویس باهاتون تماس میگیرن و 4 میلیون تومن ازتون میگیرن و میگن طی 30 روز کاری سرویس رو بهتون تحویل میدن ولی هیچ سرویسی در کار نیست و حتی تجهیزاتی هم در کار نیست. من با مخابرات پیگیری کردم این موضوع رو گفتن شاتل داره جلو جلو و بدون هیچ تجهیزاتی از مردم پول میگیره تا با همون پول ها بره تجهیزات بخره و فیبر ارائه بده.

یه یوتیوبر معروفی هم چند روز پیش دیدم مشکل شما رو داشته و به شاتل پول داده بوده برای یک ماه بعد هی نمیدادن و امروز و فردا میکردن.گفت به 195 شکایت کردم دیگه گفتم یا پول یا یه تایم بدید و بالاخره سر یه تایمی شاتل گفته میان وصل میکنن و بالاخره هم وصل کردن براش.

به نظرم حتما 195 شکایت کن

دوستان پورت فورواردینگ تاثیری توی سرعت دانلود از پلی استیشن داره ؟
تا اونجایی که من دنبالش بودم اصلا پورت فورواردینگ تو ایران کار نمیکنه.در واقع isp باید اجازه همچین کاری بده که بشه انجامش داد.من یه مدت خیلی تلاش کردم حتی مودم خریدم ولی در نهایت نشد.البته رو adsl بود ولی دنبالش رو که گرفتم فهمیدم اینجا امکانش نیست

• Like
Reactions: RaminZero21
دوستان برای فیبر کشی باید زمین رو بکنن دیگه نه؟
تو کوچه ما هیچ اتفاقی نیفتاده و چیزی نصب نکردن ولی جدیدا تو سایت اسیاتک منطقه مارو تحت پوشش زده
قائدتا نباید کابل فیبر میاوردن در محله؟

سلام
این اتفاق ظاهرا برای همه داره میفته برای شاتل ٬ از ۱۹۵ پیگیری کردین؟

• Like
Reactions: Los Galacticos
یه یوتیوبر معروفی هم چند روز پیش دیدم مشکل شما رو داشته و به شاتل پول داده بوده برای یک ماه بعد هی نمیدادن و امروز و فردا میکردن.گفت به 195 شکایت کردم دیگه گفتم یا پول یا یه تایم بدید و بالاخره سر یه تایمی شاتل گفته میان وصل میکنن و بالاخره هم وصل کردن براش.
خیلی این حرف شبیه به حرف skillvid بود :D
تا اونجایی که من دنبالش بودم اصلا پورت فورواردینگ تو ایران کار نمیکنه.در واقع isp باید اجازه همچین کاری بده که بشه انجامش داد.من یه مدت خیلی تلاش کردم حتی مودم خریدم ولی در نهایت نشد.البته رو adsl بود ولی دنبالش رو که گرفتم فهمیدم اینجا امکانش نیست
من پورت فورواردینگ(DNAT) انجام میدم و اصلا نیازی به اجازه isp نداره; حتی نمیتونن بفهمن که پورت فوروارد کردید!

• Like
Reactions: hamid_barca
دوستان برای فیبر کشی باید زمین رو بکنن دیگه نه؟
تو کوچه ما هیچ اتفاقی نیفتاده و چیزی نصب نکردن ولی جدیدا تو سایت اسیاتک منطقه مارو تحت پوشش زده
قائدتا نباید کابل فیبر میاوردن در محله؟
لزوما همه جارو از زیر زمین نمیبرن ، fat ما کوچه پایینی هست ولی از اونجا تا ساختمون ما رو از روی دیوار آوردن

درود دوستان کسانی که تجربه استفاده از فیبر نوری دارن بیان بگین درباره کیفیتش ی صحبت و راهنمای کنن ممنون میشم !

از مزایا و معایبش لطف کنین ی توضیحی بدین !؟

1 برای بازی انلاین چطور هست!
2 برنامه کاهش پینگ gearupboosterروش کار میکنه یانه کسی امتحان کرده ! دوستم مخابرات تهران داره میگه باهاش به فیفا وصل نمیشه !

3 تهران کسی استفاده کرده !
4 تعرفه قیمت و حجم دانلودش چطور هست !
5 کدام شرکت بهتر سرویس میده و پشتیبانی بهتری داره تو فیبر نوری !
6 نصب و راه اندازیش چطور هست !
7 چه مودم های بهش میخوره

دقت کنید شاتل زده 23 تومن شده 6 میلیون یعنی بعد از نصب و سال اول قراره پوستتون بکنه کلا هم شرکت لومپنی هست من 17 سال پیش ازش خدمات می گرفتم خیلی شرکت وقیحی هست شرکت هایی که بعدا ازشون گرفتم اصلا به این شکل بی ادب یا دزد نبود
اتفاقا منطقه ما رو سبز می زنه اما ز زدن گفتن نداریم بعد گفتم پس چرا سبزه گفت یعنی اومدیم تا اونجا اما هنوز وصلش نکردیم کلا یک چرندی گفت مشخص بود اینقدر ازشون شکایت کرده بودن دیگه سرویس نمی دن تا مطمئن نشن

دوستان باند 2.4 و 5 هرتز مودم هر دو هم زمان روشن هستن بهتر نیست 2.4 رو خاموش کنم تا از 5 هرتز استفاده کنیم ,فقط ؟
سلام ٬ نه این ۲ باند خللی روی هم ایجاد نمیکنن ٬‌پس هیچ تفاوتی نمیکنه که هر ۲ فعال باشن یا نه

دقت کنید شاتل زده 23 تومن شده 6 میلیون یعنی بعد از نصب و سال اول قراره پوستتون بکنه کلا هم شرکت لومپنی هست من 17 سال پیش ازش خدمات می گرفتم خیلی شرکت وقیحی هست شرکت هایی که بعدا ازشون گرفتم اصلا به این شکل بی ادب یا دزد نبود
اتفاقا منطقه ما رو سبز می زنه اما ز زدن گفتن نداریم بعد گفتم پس چرا سبزه گفت یعنی اومدیم تا اونجا اما هنوز وصلش نکردیم کلا یک چرندی گفت مشخص بود اینقدر ازشون شکایت کرده بودن دیگه سرویس نمی دن تا مطمئن نشن
یعنی قراره از سال دوم ۲۳ تومن بگیره از کاربر های فیبر؟ :-?

• Like
Reactions: milad.ps4
درود دوستان کسانی که تجربه استفاده از فیبر نوری دارن بیان بگین درباره کیفیتش ی صحبت و راهنمای کنن ممنون میشم !

از مزایا و معایبش لطف کنین ی توضیحی بدین !؟

1 برای بازی انلاین چطور هست!
2 برنامه کاهش پینگ gearupboosterروش کار میکنه یانه کسی امتحان کرده ! دوستم مخابرات تهران داره میگه باهاش به فیفا وصل نمیشه !

3 تهران کسی استفاده کرده !
4 تعرفه قیمت و حجم دانلودش چطور هست !
5 کدام شرکت بهتر سرویس میده و پشتیبانی بهتری داره تو فیبر نوری !
6 نصب و راه اندازیش چطور هست !
7 چه مودم های بهش میخوره
1 خوب
2 فکر نمیکنم کلا تفاوتی با adsl بکنه به لحاظ محدودیت های سرویس ها
3 زیاد
4 ماکسیمم طرح مخابرات سرعت 1 گیگابیت هست با حجم 500 گیگ ماهانه با مالیات 440
5 مخابرات با توجه به تجربه شخصی و نظرات بقیه
6 سیم رو میزنی به مودم چند تا متغیر رو تنظیم میکنی وصل میشه
7 مطمئن نیستم اینو، بعضی ها میگن همه مودم های فیبر به هم میخورن، بعضی ها میگن بستگی به منطقه مخابراتی شما داره. خیلی مهم نیست خلاصه

یه مقدار به شرایط آب و هوایی حساس تر هست کلا با توجه به نحوه سیم کشی. یعنی بر خلاف adsl شما نویز و قطعی و وصلی های پی در پی و این چیزا نداری، ولی ممکمه مثلا بارون بیاد کلا قطع بشی

• Like
Reactions: hosein me

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or