اینترنت فیبر نوری (تانوما)

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
من واسه سرویس 100 مگابت با 500 گیگ حجم یکساله 1400 دادم البته با مودم رایگان
داداش یکم توضیح بده چیکار کردی؟! کجایی؟! چجوری این سرویس رو گرفتی!
یه عکس گزاشتی همه رو حسرت به دل کنی!

• Like
Reactions: amirmahmood

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
دوست عزیزآقای Malek911 دقیقا توضیح بفرمایید که کیفیت و سرعت و پایداری و پینگ با اروپای این سرویسی که دارید چطور هست ؟ ریز هزینه هایی که دادید چیا بوده ؟
شما خودتون کجا زندگی می کنید و ... شدیدا به اطلاعات نیازمندیم. ممنونم.

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
حالا بیایید پینگ همینو مقایسه کنید مطمئن هستم فاجعه است،یکی صفحه قبل عکس گذاشته پینگش با داخل 94 هست!فکر کنم با خارج باید رو 400باشه XD
الان با وضعیت اینترنت من پینگ با داخل 9هست..............................
برای خود من که سرعت خیلی بالا ملاک نیست 10مگابیت سرعت دارم معادل 1000کیلوبایت راضیم پینگمم خوبه
اینا بجای اینکارا و سرعت های فضایی بیاین وضعیت پینگ ما رو درست کنن

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من بندرعباسم. زنگ زدم پشتيبانى اينترنت مخابرات اصلا طرف نميفهميد چى ميگفتم! براش كه توضيح دادم انگار اولين بار بود همچون چيزى ميشنفت بعد اخرش گفت براى ما هيچ ابلاغ نشده.

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
حالا بیایید پینگ همینو مقایسه کنید مطمئن هستم فاجعه است،یکی صفحه قبل عکس گذاشته پینگش با داخل 94 هست!فکر کنم با خارج باید رو 400باشه XD
برای خود من که سرعت خیلی بالا ملاک نیست 10مگابیت سرعت دارم معادل 1000کیلوبایت راضیم پینگمم خوبه
غیر ممکنه پینگش با ایران 94 باشه، توی تست صفحه قبل مشخص نیست دقیقا با کجا پینگ گرفته شده.

\\|NIMA|////

The provocateur
کاربر سایت
Oct 25, 2008
763
نام
nima
اون پینگه داخلی نیست.... پینگه فرانسه هستش

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
الان پینگ من با فرانسه هم همینه میتونم عکس بزارم..بازم زیاده مشکل اینه ما به 100 و 90راضی شدیم که اصلا خوب نیست
بهترین پینگ ایران با اروپا بهتر از 70-75 نمیشه اونم برای شمال ایران با اروپا مگر اینکه مسیر جدید یا میانبری در کانال های ارتباطی ایجاد بشه تا فاصله کوتاه تر بشه که بعیده فعلا پس پینگ الان همینقدر کفایت می کنه و سرعت خیلی بیشتر مهمه، قطعا 12MB/s سرعت بسیار قابل قبولی هست برای ایرانی که تا یکسال پیش 1MB/s هم به سختی در دسترس بود.

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
6305132929.png

6305140498.png

6305146484.png

6305151575.png

xvqc_1.jpg

law9_untitled.jpg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
دوست عزیزآقای Malek911 دقیقا توضیح بفرمایید که کیفیت و سرعت و پایداری و پینگ با اروپای این سرویسی که دارید چطور هست ؟ ریز هزینه هایی که دادید چیا بوده ؟
شما خودتون کجا زندگی می کنید و ... شدیدا به اطلاعات نیازمندیم. ممنونم.
پایداریش که خیلی عالیه ولی این عکسهایی که گذاشتم واسه این ناپایداره که با روتر گرفتمشون و وقتی مستقیم با لن وصل میکنم خیلی ثبات داره.پینگ تایم خیلی فرق نکرده ولی توی بازی خیلی خیلی مشخصتر هستش که پینگ بهتر شده.الان pes17 آنلاینش رو مثل آفلاین میزنم و تو bf1 هم عکس العمل هام خیلی سریعتر شده و دیگه طرف یه خشاب روم خالی نمیکنه که منم بیخبر باشم.
هزینه هاش هم 60 تومن ماهانه آب و نمان داره که سالانه 720 تومن میشه.یه ip استاتیک هم ماهیی 10 تومن که سالی 120 تومن و حدود 500 تومن که هزینه سرویس 100 مگابیت با 500 گیگ حجمش شده.حجم اضافی هم گیگی 900 تومن میدن

• Like
Reactions: amirmahmood

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
پایداریش که خیلی عالیه ولی این عکسهایی که گذاشتم واسه این ناپایداره که با روتر گرفتمشون و وقتی مستقیم با لن وصل میکنم خیلی ثبات داره.پینگ تایم خیلی فرق نکرده ولی توی بازی خیلی خیلی مشخصتر هستش که پینگ بهتر شده.الان pes17 آنلاینش رو مثل آفلاین میزنم و تو bf1 هم عکس العمل هام خیلی سریعتر شده و دیگه طرف یه خشاب روم خالی نمیکنه که منم بیخبر باشم.
هزینه هاش هم 60 تومن ماهانه آب و نمان داره که سالانه 720 تومن میشه.یه ip استاتیک هم ماهیی 10 تومن که سالی 120 تومن و حدود 500 تومن که هزینه سرویس 100 مگابیت با 500 گیگ حجمش شده.حجم اضافی هم گیگی 900 تومن میدن
از کجا میشه فهمید مخابرات این سرویس رو میده یا نه ؟ سایت خاصی دارن ؟ هنوز فکر نکنم تو جاهای دیگه جز تهران اومده باشه ..مثلا رشت منظورمه..اما اگه سایتی دارن لطف میکنی بزاری چک کنیم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
از کجا میشه فهمید مخابرات این سرویس رو میده یا نه ؟ سایت خاصی دارن ؟ هنوز فکر نکنم تو جاهای دیگه جز تهران اومده باشه ..مثلا رشت منظورمه..اما اگه سایتی دارن لطف میکنی بزاری چک کنیم
والا مخابرات یه سایت داشت که شماره رو میزدی و میگفت میشه یا نه الانم یادم نیست ولی من خودم از رو کنجکاوی شماره ای که فیبر دارم رو توش وارد کردم گفت امکانش نیست :))
البته من جلفای آذربایجان هستم(منطقه آزاد ارس)

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
که بعیده فعلا پس پینگ الان همینقدر کفایت می کنه و سرعت خیلی بیشتر مهمه، قطعا 12MB/s سرعت بسیار قابل قبولی هست برای ایرانی که تا یکسا

ماهی 60 هزار تومن فقط باید پول ثابت بابت آبونمانش بدیم ؟ 10 هزار تومنم IP استاتیک ؟ یعنی ماهی 70 هزار تومن همینجوری باید بدیم بهشون ؟! مگه جنگ جهانیه ؟! چه خبره آخه من فکر می کردم فقط پول ترافیک سرویس رو میگیرن همین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر