ایجاد تغییرات در بازارسنتر

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
بنده قبلا با اکانتی به نام doctor who ثبت نام کردم ولی الان من با این نام کاربری وارد می شم قبلی پرید انگار حالا من چه کار کنم

fmirdamadi

کاربر سایت
Dec 20, 2010
235
نام
فرزاد
تکلیف من که امتیاز داشتم و پرمیوم بنده تموم شد چیه یعنی الان صفر کیلومتر شدیم؟
پرمیوم هم شیم دوباره دیگه بر نمیگرده؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
چرا من رفتم میگه شما اعتبار تایید شده ندارید؟!

اون اعتبار خرید و فروشه برای گذاشتن اجناس .. اعتبار که شما میگید زیر جنس فروخته شده درج میشه

تکلیف من که امتیاز داشتم و پرمیوم بنده تموم شد چیه یعنی الان صفر کیلومتر شدیم؟
پرمیوم هم شیم دوباره دیگه بر نمیگرده؟

بر میگرده .. اگر هم برنگشت به مدیران ( قرمز ) بگید تا درست کنند

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
پس من چرا بن شدم!!!من كه كاري نكردم!!نه توهين نه اسپم!چرا؟فقط ميتونم به اين صفحه بيام خواهشا از حالت بن درم بيارين

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,005
نام
اسماعیل
ممنون مدير گرامي از حالت بن خارج شدم ولي وقتي وارد بازارسنتر ميشم نام كاربري و پسورد رو وارد ميكنم ميگه باتشكر از ورود شما GPSY... ولي وقتي وارد صفحه اصلي ميشه ميگه نام كاربري يا رمز عبور اشتباه وارد شده!چيكار كنم تا با نام كاربري خودم وارد صفحه اصلي بشم؟

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
یعنی بدون اعتبار میشه جنس برای فروش گذاشت ؟ در صورتی که جنس در زمان رایگان فروخته نشد وبازار از حالت رایگان در اومد ، وضعیت جنس به چه صورت خواهدبود ؟

خیلی واضح بیان شده فکر میکنم:
در حال حاضر استفاده از بازار رایگان است و تمامی کاربران میتوانند اجناس خود را برای فروش در سایت قرار دهند.
تا بازه زمانی که شما برای آن جنس در نظر گرفتید به اتمام نرسه آگهی شما فعال خواهد بود. مثلا اگر زمان ارسال آگهی 1 ماه مدت نمایش و در نظر بگیرید و فردا از حالت رایگان خارج بشه آگهی شما تا پایان 1 ماه در دسترس خواهد بود.

به عنوان یه عضو بازیسنتر خواهش میکنم بازارچه رو حذف نکنید. حداقل امتیازهای بازارچه رو حفظ کنید.

یکبار به طور کامل پست اول و خواندید؟

• منتقل شدن اعتبارهای کسب شده در بازارچه بازیسنتر به بازارسنتر
امتیاز هایی که فروشنده ها در بازارچه بازی سنتر کسب کرده اند در بازار قابل مشاهده است.

بازار سنتر قسمت خرید داره؟
شهر من باز یادتون رفت بذارین

شهر و استان و ذکر کنید

بابا این چه وضعشه!وارد میشم میگه jakiعزیز خوش امدی بعد دومیاد تو صفحه بازارسنتر دوباره میبینم وارد نشده ! میگه یوزر یا پس اشتباهه:biggrin1:
مشکل چیه?

شما cookie های مرورگر را پاک کنید مشکل حل میشه

چرا من رفتم میگه شما اعتبار تایید شده ندارید؟!
الان رایگانِ و احتیاجی به اعتبار ندارید! آن محل مقدار اعتبار خریداری شده برای درج آگهی در بازار و به شما نمایش میده
برای آشنایی بیشتر با امکانات قسمت راهنما بازار را مطالعه کنید

راهنما

بنده قبلا با اکانتی به نام doctor who ثبت نام کردم ولی الان من با این نام کاربری وارد می شم قبلی پرید انگار حالا من چه کار کنم
اکانت هایی که مشخصات یکسان با بازی سنتر داشتند به همان شکل حفظ شدند اما آن دسته از شناسه هایی که اطلاعات یکسان نداشتند حذف شدند!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر