ایجاد تغییرات در بازارسنتر

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
ممنون علی جان ولی من مشکلم چیز دیگری هست من وقتی می خوام با اون دکتر هو وارد شم نمی شه چون رمزم انگار تغییر کرده:((

:|
خب وقتی شما در بازی سنتر بن شدی در بازار هم اطلاعات یوزر های بازی سنتر و میخونه توقع داری لاگین بشه؟

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
یه سوال داشتم میخواستم بدونم تو بازارسنتر هم قوانین بازارچه هست یا نه؟؟ این قانون:
ایجاد هرگونه گفتگوی تبلیغاتی مربوط به سایت ها، فروشگاه ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند (فروش بیش از یک واحد از جنس خاص) ممنوع و در صورت مشاهده، گفتگو فوراً حذف شده و کاربر مربوطه تذکری دریافت خواهد کرد.
تو بازار سنتر هم هست یا نه؟

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
یه سوال داشتم میخواستم بدونم تو بازارسنتر هم قوانین بازارچه هست یا نه؟؟ این قانون:
ایجاد هرگونه گفتگوی تبلیغاتی مربوط به سایت ها، فروشگاه ها و فروش محصولات به نوعی که سودی به سایت، شرکت یا شخص حقیقی برساند (فروش بیش از یک واحد از جنس خاص) ممنوع و در صورت مشاهده، گفتگو فوراً حذف شده و کاربر مربوطه تذکری دریافت خواهد کرد.

بازار سنتر | راهنما | قوانین بازار سنتر

قوانین رو بخونید

خودم خوندم ولی چیزی متوجه نشدم :D یعنی این چیزی میگید تو نبود !

=

یه چیز دیگه آقا علی چرا صحفه بعد نمیره ؟ یا تعداد فروش انقدر کمه ؟

به صورت کلی تو همون صحفه اول چطوری میشه رفت مثلا صفحه بعد که اجناس دیگر رو دید

شاید هم هست و من نمیبینم !

مثلا کسی دنبال چیز خاصی نیست می خواد ببینه آخرین چیز هارو

-

بعضی از اجناس هم اشتباهی درج شده مثلا این

بازار سنتر | محصولات | سخت افزار | (Personal Computer (PC | نو | استیم گیفت Black ops 2 Gift (Steam/Region Free

آخرین ویرایش:

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
سلام
یه نظر به جایی که بازار رو بزرگ کنید و اینقدر نظر جدید بدید یه بخش برای شکایت بزنید که مردم یکم راحت تر مامله کنن مدیریت واقعا نسبت به مامله ها بی مسعولیت هستن (قبول کنید فقط ناظم ها حذف میکنن )

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
اصلا اون بازديدي كه قسمت بازارچه بازي سنتر داره رو اونجا نداره. بازارچه بازي سنتر خيلي بهتر بود از نظر من البته.
اگر بازديد اون بره بالا خوب ميشه ولي خبري ني ، اينجا يه جنس ميزاشتي كلي خريدار داشت يا برعكس چيزي ميخواستي كلي فروشنده بود. ولي اونور خيلي خيلي كمتره.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
اصلا اون بازديدي كه قسمت بازارچه بازي سنتر داره رو اونجا نداره. بازارچه بازي سنتر خيلي بهتر بود از نظر من البته.
اگر بازديد اون بره بالا خوب ميشه ولي خبري ني ، اينجا يه جنس ميزاشتي كلي خريدار داشت يا برعكس چيزي ميخواستي كلي فروشنده بود. ولي اونور خيلي خيلي كمتره.

خب دلیل این موضوع تازه تاسیس بودن بازارسنتر هست.اما اگر کلا بازارسنتر احداث نمیشد یک مزایایی هم برای خودش میتونست داشته باشه و تمام تمرکز روی همین بازارچه میشد و سطح کیفی مبادلات در تعادل باقی میموند.مثله الان.اما بهتر.

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
بیشتر اجناس بند 3 رو فراموش کردند از قوانین بازار سنتر

ملاحضه کنید

ناظم داشته باشید برا اونجا خوبه :D مثل من :D

تمام افرادی که در سایت اقدام به فروش اجناس خود میکنند موظف به قرار دادن 4 تصویر از کالای خود در زوایای مختلف و درج نام کاربری خود بر روی کاغذ در کنار آن هستند در غیر این صورت آکهی فرد حذف خواهد شد.

Ana Lucia

کاربر سایت
Jul 6, 2011
114
نام
ترانه
بازار سنتر | راهنما | قوانین بازار سنتر

قوانین رو بخونید

خودم خوندم ولی چیزی متوجه نشدم :D یعنی این چیزی میگید تو نبود !

=

شاید هم هست و من نمیبینم !

مثلا کسی دنبال چیز خاصی نیست می خواد ببینه آخرین چیز هارو

-

بعضی از اجناس هم اشتباهی درج شده مثلا این

بازار سنتر | محصولات | سخت افزار | (Personal Computer (PC | نو | استیم گیفت Black ops 2 Gift (Steam/Region Free

مرسی آخه من تو بازارچه خواستم بازی بفروشم به خاطر این قانون تاپیکو حذف کرد. حالا اگه تو بازارسنتر همچین قانونی نیست بازی هامو بذارم واسه فروش. کاش جناب مدیر بیان جواب بدن که مطمئن شم

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
مرسی آخه من تو بازارچه خواستم بازی بفروشم به خاطر این قانون تاپیکو حذف کرد. حالا اگه تو بازارسنتر همچین قانونی نیست بازی هامو بذارم واسه فروش. کاش جناب مدیر بیان جواب بدن که مطمئن شم

والا تا جایی که حافظم منو یاری میکنه تو تاپیک اول بازارسنتر گفته بودن که جنس به تعداد میشه فروخت.

حالا بهتره که یکی از ادمین ها بیاد و جواب بده!

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی

مانعی نداره!
این قانون در بازار حذف شده

علاوه بر جستجو از طریق دسته بندی ها با توجه به گزینه ای که اضافه شد میشه تمامی آگهی ها رو بدون در نظر گرفتن دسته بندی مشخصی مشاهده کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر