ایا ps3 برای اجرای فیلم و بازی های 3d نیاز به hdmi 1.4 دارد؟

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
میبینم که تو Input Lag گیر کردید.

Input Lag یعنی تاخیر ورودی یا همون مدت زمانی که سیگنال ورودی به نمایشگر، نمایش داده میشه.
مثلا دارید بازی میکنید و اون صحنه ای که باید این زمان بیاد با کمی تاخیر میاد .
این وقتیه که یا کنتراست داینامیک یا رزولوشن زیاد باشه.

یه بار دیگه میگم : تصویرتون با تاخیر دیده میشه . ممکنه آزارتون هم بده.

امیدوارم بگیرید مطلبو :D

کد دایویکس هم راه اندازیش خیلی راحته. :D

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
میدونم رفیق دقیقا همین مشکل رو داشتم که با گذاشتن scnece روی game و تغییر کردن اخرین بخش از quality به speed این قضیه حل شد :D

اما خیلی بده tv که 5 تومن قیمتشه اینجوری باشه:d

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481

از هردوتون یه سوال دارم. خواهشن جواب بدین خیلی مهمه.
درب اپتیکالتون توسیه؟

خدمت شما داش گلم
با یک دوربین زاغارت عکس گرفتم :biggrin1:

حالا این برای چی هست؟

دقیقا مطمئن نیستم
ولی مث اینکه تلوزیون شما از عراق اومده. و این یعنی خود نمایندگی هم از بانه یا از همین مرزیا تهیش میکنه و به اسم گارانتی میده بیرون .
بازم میگم تا کامل نشده دونسته هام . نمیتونم دقیق بگم.

مدلای قبلی این قسمتشون سیاهه .

تقریبا مشکوک هستم.

تلاش کردیم تار نشه ، نشد دیگه ! :d
راجب این قضیه طرف به ما یه چیزایی گفت (یه جاهای خاص تو TV رو نشون داد) ولی من درست و حسابی متوجه نشدم ! :d

عزیزم شما مطمئنید hx925 خریدید؟

عجب سوالی !

ناراحت نشیا.
ولی این عکس مال hx925 نیست.
بفرض اصل هم باشه باید این شکلی می:|بود.

نه چه ناراحتی احتمالا سر و کارت با TV زیاده اینه که حساس شدی !
اتفاقا موقع خرید هم من این بخش ورودی خروجی دستگاه رو قشنگ زیر نظر داشتم که آقا تو HX925 این شکلی نیست و این حرفا ، ولی خوب به اصرار طرف ما (چون مدت زیادیه که میشناسمش) قبول کردیم ، رو کارتن - لیبل TV و info همه KDL-55HX925 هک شده.(البته تو KDL ، info نداره !)
همین بالا هم گفتم که فروشنده یه جاهایی تو پشت TV رو نشون داد که یه فرقایی با مدلای دیگه داشت + اینکه این مدل محافظ برق و همینطور بخش روبروی پنل طلق نیست و شیشه س !

جالب شد.

اگه ممکنه چندتا عکس از هیکل این نازنین بگیر ببینم چجوریاس.
مخصوصا عقبش با جلوش.

شما شماره سریالشو چک کردی؟
مورد مشکوکه هااااااا!!!!!!

رامین جون منکه نمیگم اصل نیست.
دارم میگردم فرق اصل از بدل رو پیدا کنم. فعلا هم نمیتونم با اطمینان بگم.

شما شماره سریال رو از رو کارتن حفظ کن
بعد با سریال پشت TV متابقت بده.
اگه درست بود میری به این آدرس از منوی TV
تنظیمات > پشتیبانی محصول > اطلاعات سیستم.
با اونجا هم مطابقتش بده.

خوب شماره سریال که مطابقت داشت

میریم سر اون منو که مال من گفتم اینگیلش باشه از اول انگلیش بوده :biggrin1: توی system information هم دقیقا مطابقت داشت.حالا باس چه کنیم :biggrin1: ؟؟
بعد خدارو شکر میکنی :biggrin1:
یه استعلام هست که میری پیش خدمات یا تعمیرات سونی .
شماره سریالو میدین بهش واستون اصل بودنو سرچ میکنن.
البته برا شما که از نمایندگی خریدید احتمالش خیلی کمه که اصل نباشه.

بیشتر میخواستم رامین جان مطمئن بشن.

ماشالا اسم هردوتون رامینه :biggrin1: هر دو هم پولدار :biggrin1:

بااا ، باور کنید موقع تست من تماما فکر و ذکرم به این چیزا بود چون حتی اگه یه ذره هم مشکوک بود عمرا زیر بار نمیرفتم !
اون سه تا آدرسی هم که دادید خود همون بنده خدا موقع تست واسمون مطابقت داد ! :d
این تفاوت پنل رو من کم و بیش تو محصولات SONY دیدم ، همین PS3 مدلای 20 , 60 و 80GB سری قدیم پنلشون این شکلی بود :
من تا حالا با همچین موردی برخورد نکرده بودم.
زیاد گیر نمیدم.
موفق باشی.

فقط عکسارو واسم پ خ کنی ممنون میشم.

فک کردی فقط خودت بلدی :biggrin1:

آخرین ویرایش:

Phoenix-rsx

کاربر سایت
Jan 10, 2007
311
نام
Hamed
سلام ...با اینکه من به شخصه متعصب به سونی هستم ولی ناچارا چند روز پیش یه اسمارت tv سامسونگ تو رنج قیمت 3 تومن خریدم نکته جالب اینکه از پورت یو اس بی تونستم 3d mkv پخش کنم کلا فرمتی نبود که از یو اس پی پخش نشه .... در مورد اچ دی ام ای ..... بلوری سامسونگ رو با همون کابل پیش فرض داخل دستگاه 1.3 بهش وصل کردم و مشکلی ندارم ...... تا الان بالای 10 مدل کابل hdmi روی 7 یا 8 تا led از برند های مختلف تست کردم اگه بگم فرقی ندیدم بی راه نگفتم کابلا از 10 تومن بود تا 80 تومن حتی یه سری 2 تا رو پیش هم گذاشتم ولی بازم تفاوت محسوس نبود ....... به نظرم فقط یه خورده از عمق تصویر سه بعدی کم می شد .....اگه من بخوام نظره شخصی بدم می گم این تفاوت ها یه سری عدد ارقامه که فقط تو حالت مکتوب متناقضه ولی تو حالت پخش و دیدن کاربر چیزه محسوسی نیست ............

• Like
Reactions: 4th

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
ویرایش
خدمت شما داش گلم

79357559693055762778.jpg

با یک دوربین زاغارت عکس گرفتم :D

حالا این برای چی هست؟

من شماره سریال همه چیشو بدم رفقا تصمیم گیری کنن :D

اما من که خیالم راحته اخه hgh end tv که فرقی نداره از کجا باشه.حالا اینا با هم چه فرقی دارن؟؟

اینم یه عکس از زاویه دیگه :D

62143517093252184039.jpg

رامین از پشت پنل سمت چپ سریالشو و مدل tv رو نوشته اما نگو خطریه :D اونجا دقیق مدل tv رو نوشته model kdl - یه مربع سفید 46hx925 که واسه شما 55hx925 هه عزیز.

همشون یه شکلن نباس پشت پنلت با من فرق کنه

خلاصه رامین خیلی حواست جمع باشه امار خواستی از مشهد دیگه ..... :D

راستی کیفیت رو باس با Reproduct black level range تشخیص بدی که البته یکی از مولفه هاست که یک چشم دقیق میخواد و یک photo meter :D

خوب شماره سریال که مطابقت داشت

میریم سر اون منو که مال من گفتم اینگیلش باشه از اول انگلیش بوده :D توی system information هم دقیقا مطابقت داشت.حالا باس چه کنیم :D ؟؟

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
به سلامتی بخش تخصصی خرید tv هم اینجا راه افتاد که کاملا مرتبط با ps3 هست و برای همه کاربران ps3 مهم هست که درب اپتیک تلویزیون سونی مشکی هست یا طوسی !!!!!
بابا رعایت کنید قوانین رو پیغام خصوصی رو واسه چی گزاشتن !!! مدیر میاد میبینه بهتون اخطار میده میگید چرا داد !!!

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر
سلام..

یکی از دوستان من PS3 Fat داره که کپی خوره! بازی Killzone3 که 3D هست هم روشه..TVشون هم 3D ساپورت میکنه..

اما داخل Option بازی گزینه ی 3D غیر فعال هست!! مشکل از بازی کپی هست یا اینکه دستگاه باید آپدیت بشه؟!

ممنون میشم توضیح درست درمون بدید!! بحث رو هم منحرف نکنید خواهشا...

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
سلام..

یکی از دوستان من PS3 Fat داره که کپی خوره! بازی Killzone3 که 3D هست هم روشه..TVشون هم 3D ساپورت میکنه..

اما داخل Option بازی گزینه ی 3D غیر فعال هست!! مشکل از بازی کپی هست یا اینکه دستگاه باید آپدیت بشه؟!

مدل تلویزیونشون چیه؟!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
سلام..

دوست من اول بگو حجم بازیش چقدره؟
چون یه سری از نسخه ها بودن که 3D نداشتن(کپی ها رو میگم) نزدیک به 18 یا 20 گیگ بودن درصورتی که نسخه کامل بازی نزدیک به 43 گیگ هستش که کاملا 3D ساپورت هستش

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان هیچ راهی نداره که بازی ها یا فیلمهای 3 بعدی رو در ps3 بدون مانتور 3d بازی کنیم ؟

چرا
بازی های 3D خودشون یه حالتی درست میشند که اگر 3DTV داشته باشید اتوماتیک میره روی اون حالت در غیر این صورت HD اجرا میشند
ولی فیلم ها نه هیچ راهی نداره و برای اجرا ارور میده میگه مانیتورتون 3D نیست
موفق باشی :)

alpine

کاربر سایت
Jul 12, 2011
214
چرا
بازی های 3D خودشون یه حالتی درست میشند که اگر 3DTV داشته باشید اتوماتیک میره روی اون حالت در غیر این صورت HD اجرا میشند
ولی فیلم ها نه هیچ راهی نداره و برای اجرا ارور میده میگه مانیتورتون 3D نیست
موفق باشی

ممنون از جوابت . فیلم رو متوجه شدم که نمیشه.

اما هنوز بازیو متوجه نشدم که آیا امکانش هست با LED یا LCD معمولی و یک عینک فیروزه ای / قرمز حالا به هر روش و یا کلکی به صورت 3d بازی کرد یا خیر!؟ (یعنی کاری که با کامپیوتر میشه انجام داد)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر