شایعه اپل به دنبال خرید EA یا سونی

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
کارشناسان اقتصادی پیشبینی کرده‌اند که اپل، با 57 میلیارد دلار پول، قدرت تعدی به دنیای بازیهای کامپیوتری را بوسیله ی خرید EA یا سونی دارد.

کارشناسان با تفسیر سخنان استیو جابز به این نتیجه رسیده اند که اپل میتواند حتی شرکت والت دیزنی را بخرد.

منبع

• Like
Reactions: VahiD_ST

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیلی جالبه که از میزان سرچ رد گوگل توسط سیستم عامل ها یه آدم به این نتیجه میرسه که اپل نمیتونه سونی رو بخره!
ولش کنید. تجربه ثابت کرده با کسانی که گرفتار تعصبن بحث نباید کرد

vector

کاربر سایت
Apr 1, 2008
383
اپل حتی نخواهد تونست بخش هیت سینک سازی سونی رو بخره.
اپل داره به سختی و با راه اومدن با شرکت تایوانی فاکس کان محصولاتش رو میده بیرون، و OS/X فقط 10% سهام بازار رو در دست داره. XP هنوز 60% داره، و بقیه ش مال سون، ویستا و SunOS هست. بعبارت دیگه اپل هیچی نیست جز مشتی برنامه نویس که میدن چینیها با آلومینیوم براشون کامپیوترهای خوشگل بسازن و یک سری آدم که فقط چون با اپل حال میکنن محصولات بیش از حد گرونشون رو میخرن.

عزیزم دلم یه کوچولو تحقیق کن ، کتاب بخون ، سرچ کن و... که از این نظرا در نکنی بسی خندیدیم .>:d<
بخدا و بازهم به خدا و به خدا نظر ندادن در مورد موضوعاتی که ازشون اطلاعات نداریم نه که بد نیست بلکه در بعضی از موارد باعث میشه خیلی قضاوتها روی شخصیت و معلومات و دانش ما نشه :-/

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
عزیزم دلم یه کوچولو تحقیق کن ، کتاب بخون ، سرچ کن و... که از این نظرا در نکنی بسی خندیدیم .>:d<
بخدا و بازهم به خدا و به خدا نظر ندادن در مورد موضوعاتی که ازشون اطلاعات نداریم نه که بد نیست بلکه در بعضی از موارد باعث میشه خیلی قضاوتها روی شخصیت و معلومات و دانش ما نشه :-/
فکر کنم شما فن بوی و کم اطلاع باشید نه من.
اصلا ارزش جواب نداشت.

با اجازه.

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
دوستان بحث خرید یا نخرید مهم نیست سونی بخره که چیکارش کنه خود اپل این قدرت داره که کنسول صد برابر بهتر تولید کنه :d

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
فکر کنم شما فن بوی و کم اطلاع باشید نه من.
اصلا ارزش جواب نداشت.

با اجازه.
جناب آقای واقع بین چیزی به اسم انحصار طلبی شنیدی ؟
Apple انحصار طلب هست و همین موضوغ یکی از دلایل اینکه محصولاتش کاملا متمایز هست ! و دلیل دیگه فروش پایین مک هم همین امر هستش.
حالا به من بگید Windows رو چند تا برند میاد !؟
در رابطه با این جملت :
بعبارت دیگه اپل هیچی نیست جز مشتی برنامه نویس که میدن چینیها با آلومینیوم براشون کامپیوترهای خوشگل بسازن
مجصولات اپل اکثرا Assembled in China هست نه Made in China ! و روی اکثرش یا بهتر بگیم همه محولاتش نوشته Designed by Apple in California
در حال حاضر هم درآمدش از مایکروسافت جلو زده ! چون اپل هیچی نیست :))
شدیدا توضیه میکنم که به حرفای vector توجه خاصی بکنی !

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
مجصولات اپل اکثرا Assembled in China هست نه Made in China ! و روی اکثرش یا بهتر بگیم همه محولاتش نوشته Designed by Apple in California
فرق دیزاین و تولید رو نمیدونید خداحافظ.
همچنین:
A large, secretive[4][5][6] contract manufacturer, some of the most renowned products Foxconn makes include the iPod[6][7] and the iPhone.[6][8]

http://en.wikipedia.org/wiki/Foxconn

این رو همه میدونن جز شما.

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
شما سریع خداحافظی نکن بری من کجاش اون پستت که در رابطه با اون شرکت تایوانی بود حرف زدم ؟
میگی میدن چینی ها میسازن و حتما فک میکنی که کلمه بسازن که استفاده کردی با Made فرق میکنه !!!!
و وقتی هم میگی که " با آلومینیوم براشون کامپیوترهای خوشگل " که حتما منظورت دیزاینشون هست که گففتم بدونی ربطی به چینی ها نداره
و اما الان میرسیم به نکته خیلی خیلی جالب تر !
این جمله ای هست که خودت استفاده کردی :
اپل داره به سختی و با راه اومدن با شرکت تایوانی فاکس کان محصولاتش رو میده بیرون
و واقعا چقدر جملت به این نقل قولی که از ویکی پدیا گذاشتی میاد !!!!!!! :
A large, secretive[4][5][6] contract manufacturer, some of the most renowned products Foxconn makes include the iPod[6][7] and the iPhone.[6][8
]
و البته کلمه Some هم برات باید معنی کرد ظاهرا !
چفدر هم این Foxconn در پیت هست که هر کی محصولات اپل رو دست میگیره میگه عجب کیفیت توپی داره ! اصلا تا حالا یکی از محصولاتش رو از نزدیک دیدی ؟ کیفیت محصولاتش در دنیا مثال زدنی من فن بویم ؟ از خیلی از بچه هایی که اینجا iPhone و بقیه محصولاتش دارن برو بپرس ببین به چه نتیجه ای میرسی !

بس کن دیگه واقعا شرشو در آوردی شرکتی که با هر محصولش هزار تا رقیب براش میاد و الان بهترین وضع رو در فروش Smartphone که غول های مثل Nokia و Samsung جلوش زانو زدن باز هم دست بر نمیداری ؟
میخوای چی رو ثابت کنی ؟ میخوای بگی هیچی نیست ؟ میخوای بگی فقط چون محصولاتش خوشگله ملت میخرن ؟ میخوای بگی Multi touch ی که اپل برای اولین بار استفاده کرد رو یه Device و به نام خودش هم ثبت کرد کشک هست ؟ اینکه یه بازی واسه این گوشی میاد و 10 میلیون بار دانلود میشه نتیجش چیه ؟ خوشگلیشه ؟ ! اینگه گوگل با اون عظمتش و داشتن آندروید برای اجازه گرفتن و انتشار برنامه Voice Contorl ش روی iPhone با مخالفت اپل رو برو شد و به خاطر همین موضوع خودش رو پاره کرد و کار به شکایت کردن و ... رسید اینا همش هیچی نبودن اپل و محصولاتش رو میرسونه اینکه iPhone 4 در 3 ماه بالای 14 میلیون فروش میکنه هم همینطور ! اینکه iPhone 3Gs در 3 روز اول عرضش 1 میلیون میفروشه ( البته iPhone 4 بیشتر از این فروخت در 3 روز اول عرضه چون دقیق نمیدونم مثال 3Gs رو زدم ) همه و همه دلیل خوشگلی هست 1 میلیون میدی پاش میخری چون خوشگله !!! عجــــــــــــــــب !
واقعا دوست دارم بدونم 3 سال پیش که iPhone برای اولین بار عرضه شد کودوم شرکت میدونست سنسور Landscape و Shake Motion و همینطور Multi touch چی هست که الان هر گوشی میاد تو بازار این قابلیت ها رو داره
و اینکه غول های ماشین سازی دنیا میان رو ماشینشون یه پورت iPod میزارن تا iDevice ها بتونن ازش استفاده کنن همه اینها فقط به خاطر خوشگلیه ! کجای کاریم ما !
اینکه سایت های بزرگ دنیا یه web Page اختصاصی برای iPhone طراحی میکنن تا کاملا با این گوشی هماهنگ باشه هم خوشگلی رو میرسونه ! چقدر خوشگلی مهم شده تازگی ها

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Aurlito

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
الان مثلا سوتی گرفتی ؟! :

این عکس مربوط میشه به زمان عرضه آیپد ( اوایل 2010 )

dfyozq3zvc5rf42gtlw.png

این هم مربوط میشه به الان ( زمان عرضه iPhone 4 )

i4dgu10mz3vu4s2nc1vh.png

اینها همه ارزش مالی شرکت بود :

درآمد Q4 2010 اپل برابر با 20.34 میلیارد دلار و مایکروسافت 16.20 میلیارد دلار بوده
http://www.microsoft.com/investor/E...s/PressReleaseAndWebcast/FY11/Q1/default.aspx
http://www.apple.com/pr/library/2010/10/18results.html

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
جدیدا ویکیپدیا هم برای افرادی که یه حرفی میزنن و میمونن توش شده منبع!!!
تبریک میگم این پیشرفت رو در ایران.

Mativ

کاربر سایت
Jun 5, 2009
843
جناب 54M113
فکر کنم شما Fan اپل تشریف دارید
اپل اکثر فروشش توی آمریکا هست و درآمد خوبی داره ولی هنوز مونده به مایکروسافت و سونی و دیزنی و غیره برسه
بیرون آمرکیا اپل فروش انچنانی نداره
کسایی که محصولات اپل میخرن میگن طراحی و غیره اش خوبه و باهاش حال میکنن یا میخوان برای دیگران کلاس بذارن
وقتی iphone اومد کسی به Smart Phone زیاد توجه نمیکرد, الان بیا Galaxy و Galaxy Tab همین غولی که میگی به زانو در اومده نگاه کن
اگه من بخوام بگیرم همینو میگیرم و پول مفت بابت محصول اپل ( جز ipod nano ) نمیدم

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
هر چی تو بگی
خوبه لینک های که گذاشتم ار خوده سایت Apple و خوده Microsoft هست وگرنه میمودین چی میگفتین
اون لینکی هم گه گذاشتم تو امضام مربوط میشه به تحلیل CNN اینکه CNN رو ببری زیر سوال دیگه هیچ ارزشی نداره بخوام باهات بحثی کنم

Aurlito

کاربر سایت
Feb 16, 2008
1,749
نام
چوبک
جدیدا ویکیپدیا هم برای افرادی که یه حرفی میزنن و میمونن توش شده منبع!!!
تبریک میگم این پیشرفت رو در ایران.
ویکی پدیا از لحاظ علمی چرت هست ولی اگر چشمات رو باز کنی میبینی که تاریخ اون آمار مال همین ماه قبل هست و منبعش هم (کاربران وب) نوشته.

بعبارت اُخری You're just butthurt.

جالبه اپل توی ایران نه نمایندگی درست و حسابی داره، نه کاستومر ساپورت به جا، محصولاتش هم تا دلت بخوای گرونن (که توی آمریکا هم گرون هستن، اونوقت توی ایران گرونتر.)

نتیجه میگیریم از اپل فقط بچه پولدارها خوششون میاد و چون توی ایران پول جهود نداریم و همه بر دسترنجشون مایه مینهن، نارحتن که چرا اینقدر پول حروم یک PMP بوقی و یک گوشی Post-WIMP چرت و یک لپتاپ آلومینیمی و یک کامپیوتر دخترونه کردن. :lol:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
2 کلمه
اونهم به زبان انگلیسی
و 90 درصدی که انگلیسی بلد نیستن
در حالی که شما خودتون ناظم انجمن هستید معنی ندارد
اون دو کلمه چنان معنی شگَرفی داره که ظاهربینان قادر به دَرک آن نمیباشَند ... !
فی الواقع پاسخ مناسب به عنوان تاپیک همین دو کلمست ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر