اویلن تریلر Cyberpunk در آخر هفته آینده

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی

با توجه به صحبتهای Cd Projekt Red تریلر عنوان جدید آنها Cyberpunk در آخر هفته آینده به نمایش در می آید.
سازندگان بازی توضیح دادند Cyberpunk بهترین زمینه را برای آنها فراهم میکند تا موقعیتها و تمهای مهمی که در دنیای ویچر به علت فانتزی بودن آن شاهد آنها نبودیم را خلق کنند.
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع
m8qd9sejs9y5x2unoyul.jpg

HD -- SD

آخرین ویرایش:

BARDI YA

Herrscher of Flamescion
Gold User
Jul 23, 2011
3,825
نام
بردیا دلوشی
انتظار میرود این عنوان نیز همانند The Witcher دنیایی واقعی و خشن با همه زشتیهای موجود در آن را به نمایش بگذارد که تنها برای افراد بالای 18 سال مناسب باشد.

منبع

خوبه : خوشم اومد
یکی بالاخره مارو درک کرد : ما به چه بازی نیاز داریم
خوب این بازی کلا رفت تو آرشیوم از الان تموم 1 ماه قبلشم خانواده رو میپیچونم برن یکجا دیگه : با بازی لزت ببریم
خوشم اومد از این شرکت و بازیهاش باید تقدیر کنن ازشون : فکر کنم زیادی جوگیر شدم
عکسشم خیلی لطیف و خوب است و نمایان هست بازی بسیار عالی خواهد بود : ما منتظریم الان همه تو ایران این بازی رو PRE-ORDER کردن رفت
با تشکر از خبر : و هیجان زدگی کردنمون و هایپ شدنمون
با تشکر >:)
=======================================
ویرایش :
تریلر اگر اومد همینجا ویرایش میکنید میگزارید ؟
آخر هفته منظورشون فردا پس فردا یا مال خودمون ؟
خانم کمی رباتیک میزنه ;)

آخرین ویرایش:

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
به شدت منتظر اعلام شدن جزئیات این بازی هستم ... مسلما پیشرفت های Red Engine و همچنن قریحه تیم CD Project در بازی سازی میتونه منجر به خلق مجدد شاهکار دیگری مثل ویچر 2 بشه...>:d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگر فضاسازيش در حد ويچر ٢ باشه كه مطمئنم هست فوق العاده ميشه
من کار به این قصه ها ندارم چون In CD Projekt RED I Trust & Believe :D. فقط عاجزانه تقاضا دارم یه New Game Plus بهش اضافه کنن.
برای یه RPG یا A-RPG یه ضعف بزرگه. از Diablo 3 یاد بگرین که 15 رقم +NG داشت :D.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
من کار به این قصه ها ندارم چون In CD Projekt RED I Trust & Believe :D. فقط عاجزانه تقاضا دارم یه New Game Plus بهش اضافه کنن.
برای یه RPG یا A-RPG یه ضعف بزرگه. از Diablo 3 یاد بگرین که 15 رقم +NG داشت :D.
New Game Plus
Gameplay
Graphic
And everything, everything and everything. I believe CD Project Red

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
یعنی با این انجین فوق العادشون یه چیزی بسازن تو مایه های Dishonored با عمق نقش آفرینی بیشتر ، تصورشم لذت بخشه:x

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
به نظر من برای اینکه کصافط دنیای واقعی رو دیگه بیش از اندازه خوب نشون بدن با دیوید کیج بریزن روهم و با قرض گرفتن ایده های ایشون یه Interactive P0rn توپ بسازن جوانان ما از اینهمه واقعگرایی کیف کنن و نهایت لذت رو ببرن.

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
بسیار بسیار بسیار در کف رفتم شدید! یکی از بهترین بازی ساز هایی که معنای احترام به مخاطب رو (البته نه به خاطر نشون دادن دنیای کصیف) نشون دادن! واقعا برای من که Withcer 2 بعد از HL2 و درکنار Bioshock بهترین بازی نسل بود. هنوز در کفشم! مطمئنم این بازی کل فرنچایز Witcher رو قورت میده!
ایده بازی عالیه! زیبای ویچر توی یه دنیای پانک. به قول آرش Deus Ex + Withcer = Baby CuberPunk 2077
فقط امیدوارم یه پابلیشر درست و حسابی و آدمیزاد پیدا کنن که مسخره بازی های سر ویچر 2 تکرار نشه! راستی ما PC بازا مثل خیلی های دیگه بخیل نیستیم و امیدوارم روی تمام پلتفرم های موجود (حتی شده Smartphone) بیاد تا همه از یه شاهکار دیگه لذت ببرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر