اولین کنسول بازیتون چی بود و در چندسالگی اولین تجربه بازی با کنسول رو انجام دادید؟

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
اولین کنسولم رایانک بود! 6-7 سالگی =))
بعدش PS2 در 9سالگی... اولین بازیمم بماند ولی بعدیش GTA بود :d
البته از 4-5 سالگی تا همون 9 سالگی با PS1 و PC فامیلامون حال میکردم :d

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
من اول اتاری داشتم اولین بازی یادم نمیاد چی بود قطعا ماریو نبود چون بعدا ماریو بازی کردم
قشنگ یادمه اون زمان ادابتور داغ میکرد و میسوخت یه سری رفتم برای اینکه ادابتور نسوزه گزاشتمش توی جا یخی یخ بزنه تا دیر تر بسوزه (عقل بچه رو میبینی )
بعد سگا نداشتم(دلم مبخواست مخصوصا بعدا دریم کست )
بعدش بی اس وان خریدم تا الان که بی اس 3 دارم

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
اولین کام پیتر بود تو سن 4 سالگی (اون بازی جنگی ویتنام حسابی حال کردم و کاماندوز 1)
سگا بود تو سن 5 سالگی .....چه عالمی داشتم با کامبت 3 ultimate
پلی وان بود تو سن 7-8 سالگی
پلی دو 10 سالگی
و الان 360 تو سن 16 سالگی(خیلی ازش راضیم)

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
اولین کنسولم آتاری بود البته ماله داداشام بود تو سن 4-5 سالگی که زیاد یادم نمیاد فقط یه چیزایی از بازی زیردریاییش یادم میاد
بعدشم که رفتیم تو کار میکرو و سگا و کرایه کردن نوار از کلوپ سر کوچمون با یه شناسنامه عکسدار
از اون به بعدم ps1 بعد ps2 بعد 360 این آخریام یه ps3 گرفتم.هیچکدومم حاله ps1 به من نداده تا حالا

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن
فکر کنم سال 73 یا 72 بود بابام اتاری خرید اون موقع هنوز مدرسه نمی رفتم و 4سالم بود بعد سگا برای داداشم-میکرو برای خودم با بازی ترمیناتور 2 74-PS1وpc وps2 وps3

راس

کاربر سایت
Oct 25, 2012
109
نام
آریا
اولین کنسولم آتاری بود البته ماله داداشام بود تو سن 4-5 سالگی که زیاد یادم نمیاد فقط یه چیزایی از بازی زیردریاییش یادم میاد
بعدشم که رفتیم تو کار میکرو و سگا و کرایه کردن نوار از کلوپ سر کوچمون با یه شناسنامه عکسدار
از اون به بعدم ps1 بعد ps2 بعد 360 این آخریام یه ps3 گرفتم.هیچکدومم حاله ps1 به من نداده تا حالا
اوووو آره منم با برادرم همین کارو میکردیم برادرم یه براوو پوکیده داشت و با هم بعضی موقع ها ساعت 11 شب میرفتیم کلوپ نوار سگا عوض میکردیم و خیلی بار ها درست نمیگرفت بازیه
آخی چه عالمی داشتیم ،حالا دیگه پیر شدیم
بهترین بازی ها تو اون دوران کامبت 3 ultimate بود و آلن و دو کابوی و فوتبال گزارشی البته برای برادرم جالب بود
هنوزم برادرم فوتبال گزارشی بازی میکنه وقتی حوصلش سر میره و بازی نداره=))

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
اوووو آره منم با برادرم همین کارو میکردیم برادرم یه براوو پوکیده داشت و با هم بعضی موقع ها ساعت 11 شب میرفتیم کلوپ نوار سگا عوض میکردیم و خیلی بار ها درست نمیگرفت بازیه
آخی چه عالمی داشتیم ،حالا دیگه پیر شدیم
بهترین بازی ها تو اون دوران کامبت 3 ultimate بود و آلن و دو کابوی و فوتبال گزارشی البته برای برادرم جالب بود
هنوزم برادرم فوتبال گزارشی بازی میکنه وقتی حوصلش سر میره و بازی نداره=))
جالبیشم این بود که فقط واسه کرایه نوار باید شناسنامه عکسدار میبردی شناسنامه بدون عکس قبول نمیکرد:|=))میگی میخواد هواپیما کرایه بده:d

MaMad FiniSHer

کاربر سایت
Aug 31, 2012
21
نام
مـــحـــمـــد
اولین کنسولم سگا تو 5 سالگی بود
الانم ps2 دارم ps1 م با شبیه ساز بازی کردم
(بالاخره همه قهرمانا از زمین خاکی شروع میکنن من خیلی وقته تو خاکیم خدا خواسته از پایه حرفه ای شم:dبعدا شاید یه سیستم درس خریدم یا ایکس باکسی چیزی خریدم:d)

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
اول سگا گرفتم (مال پسر عموم بود داد من) بعدشم PC گیمر شدیم اوایل این نسل دیگه پولم برای ارتقا ته کشید شدم کنسولی میگفتم حالا که میبینم زیاد PC هم خوب نیستا=)):d

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
بچه بودیم یه آتاری برام گرفتن/بعد میکرو/ بعدش سگا/ بعد پلی1/پلی2/پلی3/ اکس باکس 360.
اگه خدا بخواد امسال هم بزنیم تو گوش پلی4 و اکس وان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر