اولین کنسول بازیتون چی بود و در چندسالگی اولین تجربه بازی با کنسول رو انجام دادید؟

Butt3rfly

کاربر سایت
Oct 28, 2011
11
نام
محمدعلی
خوب من چون پسر کوچیک خانواده هستم و برادر بزرگم 9سال ازم بزرگتره و همه عاشق PC و گیم هستیم از این جور چیزا زیاد خونمون اومده.
از 6 سالگی به بعد اینا تو خونمون بوده.
commodore 64
commodore 128
Amiga 1200
Sega Genesis
Atari 2600
PS1
PS2
PSP
Xbox360
PC هم از CPU8086 بگیر بیا تا الان که core i7 هست.

---------- نوشته در 11:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

من هنوز بازی هایی که تو کمودور64 با Type player اجرا میکردم یادمه. عاشق the last ninja3 بودم و یه بازی فضایی که اسمش یادم نیست. هر دوتاشونم 20 بار تا آخرش رفتم.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
میکرو
5 سالگی
تانک،سوپر ماریو(قارچ خور)

sad30.gif
156fs428254.gif

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
من فکر میکنم 5-6 ساله بودم که آتاری دسته گوشکوبی (Atari 2600) داشتیم یه بازی موتور داشت تنها فرق بین موتوراش رنگاش بود اصلا یه حالی میکردم با این ، بازی هواپیمای سوخت گیر (river raid) هم که دیگه سالار بود ، یه بازی در سبک فضایی بود که شما باید از پایین صفحه تیر میزدید به دشمنایی که بالا در صفهای منظم بودن و هی چپو راست میرفتن ، یه بازی دیگه هم بود باید یه موجودیو (خرگوش بود به نظرم) از خیابون رد میکردی اونم زیاد بازی میکردم .

پ.ن : :d

cyber861

کاربر سایت
Jun 23, 2010
18
اولین کنسول خودم سگا بود یادم نیست چند سالم بود بچه بودم دیگه
ولی قبلش میکرو و نینتندو تو کلوپا بازی میکردم
البته اتاری هم از فامیل میگرفتیم

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,140
نام
پویان
فکر کنم 4 سالم بود یا 5 ولی اولین کنسول بازی که استفاده کردم آتاری بود با ماریو که ما بهش میگفتیم قارچ خور !!! خیلی باحال بود یادش بخیر !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر